Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest dokładnie z tą wymianą dekodera??? Zamówiłem Hollywood z nrecorderem, bo w tej promocji nie ma Turbo. Jeśli za jakiś czas chciałbym dokupić soft turbo do niego to z czym to się wiąże: przedłużenie umowy w przypadku gdy zostało mniej niż 12 miesięcy, ale czy cena za usługi tez ulega wówczas zmianie czy tylko płacę opłatę za ten soft jednorazowo, a abonament do końca umowy dalej 68???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta tragiczna, identyczna do tej którą posiada obecnie Cyfrowy Polsat.

To co z tego że 4 miesiace są darmowe skoro za dekodery płaci się jak za zboże (nBOX Recorder - 149 zł, Turbo - 299 zł ? LOLZ ) oraz posiada droższy abonament i [beep]nie drogi Multiroom (20 zł miesięcznie) ? Najwyższy pakiet kosztuje obecnie 149 zł z Multiroomem miesięcznie. :read:

 

Dekoder Turbo za jedyne 300 zł ? Umowa na ponad 2 lata ?

 

Przecież wychodzi to drożej niż w Cyfrze+! Juz nawet miesięczna opłata za wynajem dekodera nie wydaje się już taka straszna. :shock:

Dobrze że udało mi się skorzystać z promocji Hollywood.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde poszaleli, to sie kupy nie trzyma. Coprawda mogli dojsc do wniosku ze cyfra abonentow za jaja ciagle trzyma i zdziera a oni i tak pieja peany "jakosc kosztuje" i umowy przedluzaja. Poszli za ich przykladem i teraz bedzie "JAKOSC" cyfry w zdzieraniu abonentow, ciekawe tylko czy tez beda slyszec peany. Szkoda tylko ze cyfra sie wkoncu przekonala do plaskich stawek a n-ka zaczyna zamydlac. Koniec z przyzwoita oferta za mala kase, wzieli w moich oczach najgorsze co tylko mozna z konkurencji, wysokie ceny cyfry plus dlugasne umowy CP. Powstaje nowa jakosc w bardzo negatywnych barwach.

 

Ps. Szkoda tylko ze nie poczekali z tym do konca miesiaca bym mogl sobie pozowlic na Hollywoda i miec to gdzies przez okres umowy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Zawsze są oferty przedłużeniowe... no chyba, że nagle znikną, ale wątpię w to.

Miałem na myśli Cyfrę czy klientów CP, o obecnych abonentów N bym się nie martwił i tak dostajecie dobre propozycje przedłużeniowe niż my z innych platform. Patrząc na promocję N dla przychodzących z innych platform i umowy na 27 miesięcy, życzę im szczęścia w szukaniu [beep]a, wolę w starej platformie zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przez mBank dalej chyba można brać recordera za 48 z abo za 48 na 13 miesięcy lub słynny "Hollywood" za 68 na 18 miesięcy :)

Przynajmniej informacja taka nadal wisi, a skoro wisi, to myślę że można się upierać że chcemy konkretnie to, co w tej ofercie, nawet jeśli tak na prawdę promocji już nie ma, tylko ktoś odpowiedzialny za to nie zaktualizował informacji na stronie. :)

 

Piszę tak na wszelki wypadek gdyby ktoś zaspał i przeraził się na widok nowych promocji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nowa promocja nki to ''glupota do potegi N'' na zywca sobie rzucaja klody pod nogi.

Turbodekoder 299zl - smiech na sali.

Jeszcze brakuje umow na 29msc i by mogli sobie podac raczki z CP.

Kto im wezmie abonament za 129zl, to w C+ za 129zl mam wysztko (canal+y itd.).

 

Zamiast isc do przodu to oni sie cofaja z promocjami. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa promocja nki to ''glupota do potegi N'' na zywca sobie rzucaja klody pod nogi.

Turbodekoder 299zl - smiech na sali.

Kto im wezmie abonament za 129zl, to w C+ za 129zl mam wysztko (canal+y itd.).

 

 

Moze wezmie. Moze juz wiadza ze wygrali przetarg na ekstraklase i te wszystkie obecne dzialania sa tego efektem.

Mam jednak nadzieje ze jak wygraja to uda im sie choc czesc komentatorow z Canal + przejac bo mnie komentarz z ligi mistrzow max sie nie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust te promocje długo nie potrwają. Pewnie specjalnie dali teraz takie niezbyt ciekawe warunki żeby mieć z czego zniżać przy okazji np. jakichś świąt. Inna sprawa że spora różnica między Filmowym HD a Full HD może świadczyć że wkrótce powstanie np. jakaś sportowa opcja dodatkowa np. z Orange Sport HD i jeszcze jakimś kanałem. Może jeszcze się okaże że LM przeniosą z nSportu do do opcji dodatkowej i nSport stanie się typowo publicystycznym kanałem o tematyce sportowej. Oj byłoby niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dekoder serii CLRA to możesz dokupić soft turbo za 148 zł. Co do wymian to w tym momencie są wstrzymane. Prawdopodobnie po wznowieniu będą obowiązywać nowe warunki.

Padł mi dysk w starym nboxie. Wymieniono mi na CLRA więc już mogę aktywować soft turbo. Ale faktycznie kosztuje to 148zł. Teraz już rozumiem czemu wstrzymali te wymiany z aktywacją softu turbo za 99zł :D.

Jedyny plus jest taki, że tutaj taka aktywacja nie przedłuża umowy, więc nie trzeba kombinować.

 

Cóż, na razie sobie odpuściłem, ale cieszę się z poprawnie działających napisów na nFilmach, MGM i WiP, oraz z poprawnie odbieranych niemieckich kanałów HD z Astry. Na starym recorderze ZDF HD czy ARD HD wyświetlane były skokowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...