Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@polarnik, domyślam się że pracujesz/współpracujesz z telewizją nowej generacji, więc Twoje informacje na pewno nie są wyssane z palca. I pewnie nawet masz rację, że promocja się skończy, wzrosną ceny i ogólnie będzie drożej, aż do... do następnej promocji, która zacznie się zapewne jakiś tydzień-dwa później i zapewne znowu będzie abo za 54 lub może nawet 48 (na co po cichu liczę).

Naprawdę nie sądzę aby zdecydowali się na jakieś trwałe, znaczące podwyżki w momencie gdy pozostała dwójka operatorów albo rozszerza ofertę, albo promocyjne obniża ceny. Gdyby podnieśli ceny, to ich oferta przestałaby być jakkolwiek korzystna i ludzie decydowaliby się na konkurencję.

 

Oczywiście top tylko moje spekulacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cenę 48 zł. to już raczej nie ma co liczyć. No chyba, że na jakąś krótką chwilę przed Wielkanocą lub Bożym Narodzeniem. To już naprawdę koniec tych promocji i nie skończy się na tym, że zabiorą te dodatkowe bilety do kina a promocje zostaną. Wszystkie nowe promocje będą zawierały nowe wyższe ceny. Będzie do każdej nowej promocji opcja dla klientów innych platform z dodatkowym bonusem. To tyle co mogę zdradzić, ale szczerze jeżeli zależy Ci na opcji za 48 zł. to obowiązuje jeszcze do końca miesiąca dla klientów innych platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o niej, ale... nie dają tam recordera... przyzwyczaiłem się do TimeShift-u (czy jak to się tam zwie) i nie potrafię sobie wyobrazić telewizji bez tego :) Już nawet nie potrzebuję Turbo, byleby był recorder.

Wiem, że w takim wypadku trochę ryzykuję, ale poczekam... najwyżej przez kilka tygodni pomęczę się na DVB-T (dzieciaki mnie zabiją ;) )

 

@polarnik, dzięki za informacje, mimo że nie najlepsze, ale zawsze coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o niej, ale... nie dają tam recordera...

 

Jesli tylko to dla ciebie problem, ciezko zalozyc darmowe konto w mbanku? Bedziesz mial 48 miesiecznie i nboxrecordera za 48zl. Raczej lepszej w tym wzgledzie juz nie bedzie. Ja tam am nadzieje ze oferta w mbank dotrwa do konca kwietnia, no bo nie bede oplacal dwoch abo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... w sumie to nawet dobre rozwiązanie.

Dzięki za info. Gdzieś o tym słyszałem, ale wyleciało mi z głowy!

Już biorę się za założenie konta! :)

 

 

Edit.

Dowiedziałem się, że dotyczy to jedynie posiadaczy kart kredytowych mBanku.

No nic, pomyślę, karty nie potrzebuję, ale zobaczę jak z kosztami...

Ciekawe czy można zrezygnować z karty zaraz po podpisaniu umowy z n-ką, czy trzeba mieć tą kartę przez cały okres umowy.

Wszystkiego dowiem się pewnie dzisiaj bo przejdę się do ich "kiosku"

 

Ta promocja, to praktycznie ta stara, dobrze znana promocja sprzed miesiąca, czyli abo za 48, recorder za 48 i umowa na 13 miesięcy :)

To by mi pasowało :)

Tylko żeby się promocja nie skończyła zanim dostanę kartę kredytową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno powiedzieć.Napisane jest : Karty biorące udział:

karty kredytowe Visa Electron, Classic, Gold, MasterCard Standard i Gold oraz karta debetowa MasterCard Debit Gold

 

Na stronie jest wymieniona co prawda Visa Electron ale to nie jest ta sama karta co dodawana jest do konta.Do konta Visa jest z delfinkiem a ta na rysunku jest ze złotą rybką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna promocja jest tylko do końca marca, później ma być inna, ale już mniej atrakcyjna.

Aby aktywować rabat trzeba podać pierwszych kilka numerów z karty.

Karty już w tym miesiącu nie dostanę, ale może ten numer będzie zawarty w umowie (numer rachunku) lub można dostać rabat na kartę "wójka" ;) ???

Ciekawe, spróbujcie się dowiedzieć, bo mnie to już na pamięć pewnie znają tak często do nich wydzwaniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie jest wymieniona co prawda Visa Electron ale to nie jest ta sama karta co dodawana jest do konta.Do konta Visa jest z delfinkiem a ta na rysunku jest ze złotą rybką ;)

 

Byloby nie fajnie, ale wyszukiwarka rabatow nie roznia rodzajow visa elctron wiec moze przejdzie. Ale jesli w kwietniu maja pogorszyc oferte przestanie miec to w sumie znacznienie., Chyba ze w n utrzymaja takie opcje w ofercie dla abonentow konkurencyjnej tv, to oplace ostatni rachunek tradycyjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna promocja jest tylko do końca marca, później ma być inna, ale już mniej atrakcyjna.

Aby aktywować rabat trzeba podać pierwszych kilka numerów z karty.

Karty już w tym miesiącu nie dostanę, ale może ten numer będzie zawarty w umowie (numer rachunku) lub można dostać rabat na kartę "wójka" ;) ???

Ciekawe, spróbujcie się dowiedzieć, bo mnie to już na pamięć pewnie znają tak często do nich wydzwaniam ;)

 

Chyba będzie ciężko.Na kartę składa się oddzielny wniosek i numer karty przychodzi razem z karta w kopercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logicznie myslac wycofali promocje 48zl z powodu zmiany kanalow, ktora pozwalala bezkarnie zerwac umowe a pewnie jakas czesc jedzie na taryfie za 54zl i by ich kusilo. Co do opcji hollywood za 68zl, jesli ja zlikwiduja za te 3 dni plakac nie bede, mimo ze planowalem z tego skorzytsac pod koniec miesiaca.

Najlepszym dowodem ze oferte usuneli tylko w cien, jest to ze w mbanku kazdy ja moze wziac(48/68) bo chyba nawet nie pilnuja zbytnio by dotyczylo to tylko klientow mbanku. Wystarczy podac prefiks karty mbanku ktory nie pozwala zidentyfikowac dokladnie osoby i mozna zamawiac na kogo sie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, a orientujecie się może czy w promocji dla abonentów innych telewizji można ugrać coś na pakiecie full w stosunku do aktualnej promocji??? Bo z tego co śledzę w wątku to mowa jest tylko o dwóch niższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, a ta Hollywood dokładnie jak wygląda, z Twojego podpisu widzę, że zawiera wszystkie pakiety tematyczne + HBO HD + nFilmHD i te wszystkie opcje są w tej cenie do końca umowy??? W takim razie różnica między tą opcją, a opcją full jest brak opcji VOD, Filmbox HD i CinemaxHD tak??? Czy to jest to samo co mini full w aktualnej promocji ?? Jak jest w tym Hollywood z dekoderami tzn który jest dostepny i w jakiej opcji?? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...