Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jaką będziesz miał datę umowy? grudzień 23 czy początek stycznia?

Według umowy pewnie jak dziś nadano to bedzie 29 grudnia, a ty podpiszesz 4 stycznia, ciekawe czy moment aktywacji gdzie masz za free to grudzień, czy też styczeń 2011?

Ciekawe jak oni liczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he ja tak miałem rok temu :) Kurier przyszedł w sylwestra i wahałem się czy go nie spławić na po Nowym Roku, ale stwierdziłem, że coś trzeba w weekend sylwestrowy oglądać w TV więc odebrałem i co dziwne styczeń miałem gratis :) BTW pamiętaj, że w takim wypadku okres umowy leci Ci do lutego ;)

 

@up

Umowa leci od dnia podpisania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych kolegów-jesli np. jutro podpisze umowe w APS lub punkcie sprzedazy Play to moge np.w ciagu 10 dni zrezygnować?/odstapic od umowy/ Mam na myśli promocje 13 miesiecy/48 pln/nBox recorder.Przepraszam jesli juz odpowiedz była w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpisujesz umowę w APS lub innym punkcie sprzedaży bezpośredniej przepis z 10 dniowym okresem podczas którego możesz zrezygnować z umowy nie będzie miał zastosowania. Ma on jedynie zastosowanie w przypadku gdy podpisujesz umowę na odległość np. poprzez stronę http://www.n.pl

Nie pleć głupot! Oczywiście, że przepis z 10-dniowym okresem do rezygnacji obowiązuje w APS! Sam z niego skorzystałem! Tylko na zwrot 48 zł trzeba czekać 1-2 miesiące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać podstawę prawną? W ogólności zapis o 10-dniowym okresie rezygnacji stosuje się tylko do umów zawieranych na odległość, a ta w APS siłą rzeczy taka nie jest...

Co najwyżej n w swoich regulaminach może zastrzec taką możliwość (sorry, ale nie chciało mi się przez nie teraz przedzieraćbo za bardzo czasu nie mam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podać podstawę prawną? W ogólności zapis o 10-dniowym okresie rezygnacji stosuje się tylko do umów zawieranych na odległość, a ta w APS siłą rzeczy taka nie jest...

 

Biorąc w APS można zrezygnować w ciągu 10 dni tylko z przyczyn natury technicznej, tzn.konkretnie braku możliwości ustawienia/montażu anteny sat, a tym samym braku możliwości aktywacji. Jeżeli aktywacja się powiedzie to nici z rezygnacji. Biorąc na odległość można oglądać przez 10 dni nic za to nie płacąc, a ostatniego dnia zrezygnować bez jakichkolwiek konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie! Są promocję dla pracowników APS (z ograniczeniami - 5 umów na APS) od paru dni, a dla pracowników nki i ITI od zawsze były promocje... a niektórzy to za darmo wszystko (nawet premiery VOD) oglądali! Co w tym dziwnego? Aha... pracownicy (wybrani) ADB też mają nkę za darmo... w ramach obowiązków służbowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ciekawe jaką będziesz miał datę umowy? grudzień 23 czy początek stycznia?

Według umowy pewnie jak dziś nadano to bedzie 29 grudnia, a ty podpiszesz 4 stycznia, ciekawe czy moment aktywacji gdzie masz za free to grudzień, czy też styczeń 2011? Ciekawe jak oni liczą?

 

Licza od miesiaca, w ktorym odebralismy dekoder od kuriera.

 

Tak to prawda - moment aktywacji przypada na dzień w którym odebraliśmy przesyłkę od kuriera dlatego w obecnej promocji, gdzie np. HBO jest do dwóch miesięcy gratis nie opłaca się np. odebrać dekodera dzisiaj (31.12.) - w takim przypadku z uwagi na to, że promocja zakończy się z końcem miesiąca następnego po miesiącu aktywacji z HBO będziemy się cieszyć tylko do końca stycznia. Jeśli natomiast uda nam się wytrzymać jeszcze do poniedziałku to m.in. z HBO będziemy się cieszyć już do końca lutego. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...