Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie n już jest nowa promocja świąteczna. Widnieje tam też nowy kanał Fox HD.

 

http://n.pl/nsklep/promocja.html

 

FULL

Abonament: 99 zł

- 19 kanałów HD

- umowa na 24 miesiące

- wszystkie filmowe opcje dodatkowe

- wszystkie kolekcje VOD

- Turbodekoder HD z nagrywarką - 99 zł

oferta specjalna: Telewizory HD Samsung

- Samsung LCD 40'' Full HD - 1849 zł

- Samsung LCD 32'' Full HD - 1499 zł

 

MINI FULL

Abonament: 78 zł

- 17 kanałów HD

- umowa na 24 miesiące

- dodatkowo: nFilm HD i HBO

- kolekcja filmów VOD (nFilm HD VOD)

- Cinemax HD i Filmbox HD i Pictures Box do 2 miesięcy w prezencie przy zamówieniu Turbodekodera HD lub dekodera HD z cyfrową nagrywarką

- Turbodekoder HD z nagrywarką - 148 zł

- dekoder HD z cyfrową nagrywarką - 48 zł

- dekoder HD - 0 zł

oferta specjalna: Telewizory HD Samsung

- Samsung LCD 40'' Full HD - 1849 zł

- Samsung LCD 32'' Full HD - 1499 zł

 

WSZYSTKIE PAKIETY N

Abonament: 54 zł

- 14 kanałów HD

- umowa na 24 miesiące

- filmowe opcje dodatkowe do 2 miesięcy w prezencie

- nFilm HD do 4 miesięcy w prezencie

- Turbodekoder HD z nagrywarką - 199 zł

- dekoder HD z cyfrową nagrywarką - 99 zł

- dekoder HD - 0 zł

oferta specjalna: Telewizory HD Samsung

- Samsung LCD 40'' Full HD - 1849 zł

- Samsung LCD 32'' Full HD - 1499 zł

 

WIELKA REWOLUCJA

Abonament: 48 zł

- 14 kanałów HD

- umowa na 24 miesiące

- filmowe opcje dodatkowe do 2 miesięcy w prezencie

- dekoder HD - 48 zł

oferta specjalna: Telewizory HD Samsung

- Samsung LCD 40'' Full HD - 1849 zł

- Samsung LCD 32'' Full HD - 1499 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo21 Zgadzam sie z toba, ja juz mysle nad zmiana platformy na wlasnie ten pakiet lub jak inni mowia beda lepsze promocje to beda nizsze ceny na lepsze pakiety. ;)

A jak bedzie przekonamy sie jutro, mam nadzieje ze beda lepsze ceny no i kuszace. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony trudno oczekiwać by n ciągle obniżała ceny promocji i dodawała kanały HD bo to nierealne więc nie spodziewałem się że będzie taniej. Z drugiej strony te promocje są kiepskie. Cenowo nie różnią się niczym od promocji poza świątecznych a dodatki na pewno nie przyciągną wielu nowych klientów.

Komplet kabli to na pewno nie jest coś co skłoni człowieka do wyboru platformy i podpisania umowy. Z wszystkich kabli i tak się nie korzysta a poza tym jak ktoś ma telewizor HD lub kino domowe to ma na pewno i 15 złotych by podpiąć dekoder do TV. Co do telewizorów to ten samsung przeceniony z 1949 na 1499 jest w identycznej cenie oferowany na allegro więc jaka to promocja jak płaci się tyle samo co w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu z innymi operatorami nie wyglada to najgorzej, w CP umowa na 24miesiace a najnizsza cena to 39,90 za familijny w ktorym oferta programowa kiepska z dodatkowym pakietem cena robi sie juz 59,90 najbardziej oplacalna premioum za 99,90 czyli wszystko jedynie co daja to do 3 miesiecy gratis.

C+ umowa na 19 miesiecy cena przez 9 obnizona (+1 jak wezmiesz przez net) o 50% to w pakiecie Optimum wynosi 42,54 a kolejne 9 lub 10 miesiecy cena 84,90. Wiec cenowo oferta N nie jest taka zla.

zakup telewizora taki gadzet cena na allegro jezeli jest taniej nie obejmuje wysylki wiec w tej promocji jest o ok 50 pln mniej, oczywiscie MM czy inny elektro market bedzie oferowal teraz TV w Promocjach ale dla leniwych oferta tez nie taka ostatnia.

Pozatym jeszcze sie taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil, wiec zawsze bedzie jakies ale... nawet jak by abonament by za 10pln i wszystkie kanaly bbyly by w HD to zaraz bylo by dlaczego nie w 3D, albo dlaczego jeszcze nie ma mojej TV osiedlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt cenowo to naprawdę dobra oferta dlatego pisałem że nie spodziewam się by było taniej. :wink:

 

A co do telewizorów to moim zdaniem trochę nietrafiony pomysł. Teraz jak pisałeś idą święta to i promocje się pojawią w sklepach na TV. Już teraz można kupić w podobnej cenie identyczny telewizor albo jakiś od konkurencji bez podpisywania przy tym umowy na tv więc nie wiem co na tym zyskuje klient. Kilka złotych różnicy to raczej niewiele. A poza tym i tak będzie spora część ludzi która będzie chciała np. plazmę albo większy ekran albo inną firmę bo np nie podoba jej się jakość obrazu na samsungu i raczej niewielu z tej promocji skorzysta. Zresztą już chyba kiedyś była podobna promocja ale chyba na inne telewizory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nkę, teraz mam Cyfrę+ (podstawowy +HDmix wszystkie kanały + C+HD + Filmbox). Cóż, mimo, że liga polska nie jest zbyt silna, to jest nasza i dlatego interesująca. Lubię popatrzeć na mecze Wisły, Legii, czy "mojego" Lecha (jestem Wielkopolaninem).

Nka nie jest zła, wszystkie pakiety za 48 są OK, reszta promo też dobra, mini full za 78 dodatkowo HBO i Nfilm (mnie bym przedłużył umowę dawali nawet lepszą ofertę - to samo za 68, czyli Hollywood, choć ta promocja już dawno się skończyła, jednak nie skorzystałem, po co dwie platformy).

Jeśli Nka zdobędzie ligę polską... pewnie do nich wrócę (choć... C+ ma takie doświadczenie w realizacji meczów).

Wiele też zależy od multiroomu... Teraz mam Clone+ i bajeczka, a w N... nie ma na razie szans na podział. Swoją drogą... na pewno PYCH podjąłby współpracę z N, wystarczy sparować serwer z kartą N, karty bezprzewodowe z serwerem... i jest multiroom w N, wielu by kupiło taki zestaw od N.

Co do TV... sam też sprawdzałem, cena nie powala, lepszą promo ma ING... Samsung LCD 32' LE32C652 za 1750zł, gdzie najtaniej w sklepie internetowym 2610.... (wiem ING to nie platforma... ale promo lepsze - ponad 800zł taniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się dzisiaj rozmawiałem z operatorem w sprawie oferty N i zaproponowano mi pakiecik mini Full HD o 10 zł taniej :) 69 zł zamiast 79 przez cały okres trwania umowy i do tego komplet kabli. To chyba będzie z tego co mi mówiono promocja świąteczna. Dostałem również info, iż multiroom jest w etapie sprawdzania działania i ma być wprowadzony na przełomie 2010/2011 czy w grudniu tego nie wiadomo. Trafiłem na bardzo miłą osobę. Obecnie do końca miesiąca mam Cyfrę z pakietem Optimum + HBO za który płacę niecałe 80 zł (dokładnie 79,80zł) i nie mam w tym żadnego kanału HD !!! Po okresie promocyjnym (czyli po 15 miesiącach) będę za niego płacił niemal 100 zł (dokładnie 98,80). Dostałem mega super promocję przedłużeniową od cyfry+ dla 4 letniego abonenta po złożeniu oczywiście pisemnej rezygnacji.

Uważam, że oferta N jest pod tym wzlgędem o niebo lepsza i tańsza (i to sporo, co należy podkreślić).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem również info, iż multiroom jest w etapie sprawdzania działania i ma być wprowadzony na przełomie 2010/2011 czy w grudniu tego nie wiadomo. Trafiłem na bardzo miłą osobę.

 

1.BOK jest ostatnim źródłem informacji odnośnie w/w tematu. Poprostu czytaj to co im się na ekranie monitora pojawi.

2.Ich obowiązkiem jest być miłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się dzisiaj rozmawiałem z operatorem w sprawie oferty N i zaproponowano mi pakiecik mini Full HD o 10 zł taniej :) 69 zł zamiast 79 przez cały okres trwania umowy i do tego komplet kabli. To chyba będzie z tego co mi mówiono promocja świąteczna. Dostałem również info, iż multiroom jest w etapie sprawdzania działania i ma być wprowadzony na przełomie 2010/2011 czy w grudniu tego nie wiadomo. Trafiłem na bardzo miłą osobę. Obecnie do końca miesiąca mam Cyfrę z pakietem Optimum + HBO za który płacę niecałe 80 zł (dokładnie 79,80zł) i nie mam w tym żadnego kanału HD !!! Po okresie promocyjnym (czyli po 15 miesiącach) będę za niego płacił niemal 100 zł (dokładnie 98,80). Dostałem mega super promocję przedłużeniową od cyfry+ dla 4 letniego abonenta po złożeniu oczywiście pisemnej rezygnacji.

Uważam, że oferta N jest pod tym wzlgędem o niebo lepsza i tańsza (i to sporo, co należy podkreślić).

Z tego co zrozumiałem to rozmawiałeś o nowej umowie, jako obecny abonament c+? Czy możliwe jest jakiekolwiek negocjowanie warunków umowy przez nowych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro07 - ja nie negocjowałem, tylko pytałem o różne rzeczy (m. in. możliwości dekodera i jego podłączenie) generalnie mówię że jestem zainteresowany ofertą i taką dostałem propozycję. Nadmieniłem podczas rozmowy, że w cyfrze+ kończy mi się z końcem listopada umowa i zaporponowano mi wówczas że mogę w Nce zawrzeć umowę już teraz i za listopad nic nie płacić - dopiero od grudnia, ale nie wiem czy ta wzmianka o cyfrze miała jakikolwiek wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...