Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym przypadku należy dać rozciągnięte, wtedy mamy full 16:9, taki format dziwny, ale lepszy taki jak 4:3 z przyciętym obrazem. Porównaj sobie, że jak masz 4:3 z pasami po bokach, to obraz nie jest naturalny, jest OK dopiero po rozciągnięciu do full 16:9 :P Stosują taki trick zamiast letterboxa. No i pod koniec miałem teraz osoby które dubbingowały, a podczas serialu nie miałem polskiego dubbingu, dziwne..

Edit: Peter, Fanboy nie szedł w letterboxie teraz tylko właśnie w tym dziwnym formacie, przynajmniej w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie Nickelodeon ostatnimi czasy bardzo się pogorszył. Od czasu zmiany wersji z polskiej na europejską zaczęło się pojawiać więcej powtórek i głupich krótkometrażowych filmików w przerywnikach pomiędzy programami. Wracając do powtórek podam przykład: Na początku roku zaczęto pokazywać którąś z nowszych serii Spongeboba (rysowana grubszą kreską). Po zmianie wersji możemy oglądać w kółko i w kółko te same odcinki z chyba pierwszej serii, która była wałkowana od powstania Nickelodeon Polska. Wczoraj wieczorem widziałem odcinek "Skalisko Dolne". Dzisiaj rano był ten odcinek powtarzany i mogę się założyć, że to niejeden raz. Tak więc Nick strzelił sobie w stopę usuwając naszą polską wersję i dając w zamian słabiutką europejską.

 

P.S. Witajcie na forum. Czytam je od dawna, ale dopiero postanowiłem się na nim zarejestrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sama ramówka jest w np. Rosji. http://nickelodeontv.ru/index.php?page=tv

Proszę odjąć sobie 2 godziny wstecz i spojrzeć na polską ramówkę - to samo. Nie wiem jak się ma sytuacja na Nicku, nie mam dostępu do tego kanału, ale wydaje mi się, że mamy tą wersję: http://en.wikipedia.org/wiki/Nickelodeon_(CIS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czeski odpowiednik KRRiT dal zielone swiatlo na nadawanie NICKELODEON HD! w Polsce :D:brawo:

Tylko super, że ma nadawać w języku angielskim :] Teraz każdy rodzic zacznie uczyć swoje dziecko języka angielskiego w trybie ekspresowym, tak by mogło oglądać kanał i rozumieć co mówią postaci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...