Skocz do zawartości

Polsat Box GO - oferta dla abonentów platformy Polsat Box


IPB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, kubus.kul napisał:

Dziwne, wydawało się że Cinemax to problem globalny, a tutaj wychodzi że niektórym jeszcze Eleveny nie działają. Takie pytanie, czy macie je wykupione na SAT na stałe czy w jakiejś promocji np. na 6 miesięcy? Bo mam wrażenie, że oni nie ogarniają jak pakiety nadane są promocyjnie. Tak jak na koncie z którego korzystam było w przypadku Cinemax, które jest gratis dawane do umowy na cały jej okres trwania.

Ja również Eleven + Polsat Sport Premium mam na stałe jednak one od 1 września w aplikacji nie działają. Działa tylko Pakiet M + Filmbox 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jakub471 napisał:
18 minut temu, Yan3k napisał:
Ja również Eleven + Polsat Sport Premium mam na stałe jednak one od 1 września w aplikacji nie działają. Działa tylko Pakiet M + Filmbox 

U mnie Polsat Sport Premium i Eleven działaja oprócz pakietów których mam to Cinemax jeszcze pisze żeby wykupić za 25 zł

Czyli wychodzi na to że na ten moment jest to losowe. U jednych działa u innych nie , na pewno coś naprawiają bo na stronie widać że wszystko działa tylko problem jest z pakietami jeszcze. 

Polsat Sport Premium od 3-6 pewnie od przyszłego tygodnia się pojawi na ligę mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Yan3k napisał:

Czyli wychodzi na to że na ten moment jest to losowe. U jednych działa u innych nie , na pewno coś naprawiają bo na stronie widać że wszystko działa tylko problem jest z pakietami jeszcze. 

Polsat Sport Premium od 3-6 pewnie od przyszłego tygodnia się pojawi na ligę mistrzów.

Nie koniecznie bo trwaja eliminacje do mundialu, na satelicie sa mecze na Poosatach Sport Premium 3-6 a w PBGO ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Yan3k napisał:

Na starej aplikacji 3-6 były dostępne więc myślę że tutaj też się to pojawi bo jak nie to będzie porażka.

Pojawią się o godzinie 20:35

Teraz, On0818 napisał:

Pojawią się o godzinie 20:35

Trzeba wejść w zakładkę sport po czym zjechać na dół do Eliminacje MŚ 2022 tam jest wszystko rozpisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Dawid88 napisał:

Przecież to czysty bezsens. W C+ Online PSP 1 jest normalnie dostępny

Wałkowałem ten temat z przygłupami z Polsatu, twierdzą, że nie mają praw do konkretnego meczu i bla bla bla. To oczywiście tłumaczenie przygłupów bo jeśli oni usuwają kanał na czas meczu to czemu w C+online czy operatorzy kablowi nie muszą tego robić? Usuwanie kanału PSP 1 czy wcześniej PS to jedyne co tym miernotom dobrze wychodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...