Skocz do zawartości

Philips - brak Onet VOD


Rekomendowane odpowiedzi

VOD ONET zniknął nie tylko na Philipsie ale także w niektórych LG Smart TV. W moim LG 42LV5500 także ta aplikacja jest już niedostępna, na dodatek ipla nie działa prawidłowo - urywa odtwarzany materiał. Strzelają sobie w stopę bo już nigdy nie kupie nic spod znaku LG. Telewizor to dla większości zakup na kilka lat i to wsparcie powinno być na kilka lat. Podsumowując  LG i Philips (nie wiem jak inni producenci) to dziadowskie firmy które swoim postępowaniem ze wsparciem smart TV i oprogramowania udowadniają tylko że chcą na maksimum łupić swoich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wina wydawcy, nie telewizora. Sam zapewne wiesz ile kosztuje utrzymanie armii programistów, a każda platforma to osobna aplikacja. Nie bronię Onetu, moim zdaniem postąpili niewłaściwie. Jeśli dobrze pamiętam na OnetVOD były materiały z TVP, a te raczej można uzupełnić z IPLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG stawia na matryce  IPS   i jasność    a tam o szerokim   Smart zapomnij     to jest inna  polityka firmy. Co do Philipsa to ich priorytet to Amilight a to także przerost formy nad treścią.  Tak ostatnio czytałem w sprawie nadchodzących Philipsów i stale ten sam komentarz  lub coś nowego  ala  " dla mnie Philips może przestać produkować  TV". Patrząc na historie z zawieszaniem się TV wadami firmwarów    oraz tym że czasami pilot nie reaguje.  To na ta chwile zostaje SONY   Panasonic jako przyzwoite TV który nie zaliczyły takich  faili.   Pojawił się tez Thomson ale za mało o tym wiemy jednak nie czytałem o negatywach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Philips ma przerost formy nad treścią? No nie wiem, na razie tylko jeden model z wygiętym ekranem, bardziej, żeby mieć, a nie dlatego, że w to wierzą. Co do IPS w LG - nie zgodzę się. IPSy nie radzą sobie z czernią w i telewizorach LG obraz jest dość ciemny, by tego nie było widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IPSy   też  wymierają    już czytałem że będzie stawianie na VA   lub  OLED.    IPSy  wylądują raczej jako mniejsze telebimy.    Przyznam że jak teraz ktoś zapyta jaki TV   kupić to można ręce rozłożyć.   SONY poszedł w Androida który jest tak samo stabilny  jak Philips.  Panasonic poszedł w OLED  i został tylko 1 model  TV  niezakrzywiony   i na dodatek ponoć w panelem IPS.   Thomson  ten z kryształkami   cisza   mało komentarzy cena która po świetach spadła do poniżej 5000zł teraz znowu wróciła na taką jak była przed świętami.    Samsunga  pomijam   co ja się naoglądałem jego   cloding i DSE podczas odpalania na Penie  test LCD  .  A na forum  Gmerowskim też jeden artysta podsumował  że w tym roku co TV  to gorszy .   :D          . Czekam więc na Sharpa na wiosne w marcu ma być premiera  ciekawe co pokażą.  Dodam że ja nic nie kupuje  :D  ale warto wiedzieć dla samego siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...