Jump to content

Recommended Posts

1010_uo.jpg

Up - pierwszy na świecie kanał telewizyjny poświęcony tematyce podróży lotniczych, dzięki którym latanie stało się bezpieczniejsze. Dokumentalne seriale o pilotach, misjach ratunkowych, seriale o lotniskach. Najbardziej niebezpieczne, niesamowite oraz nietypowe lotniska na świecie! Najtrudniejsze technicznie lądowania. Historia przemysłu lotniczego, dokumenty wojenne, przemysł lotniczy Hitlera, najbardziej znane samoloty, historyczne dokumenty o liniach lotniczych. Zobaczysz największe katastrofy i incydenty cywilnych samolotów pasażerskich. Ponad 5 miliardów pasażerów używa transportu lotniczego i cieszy się z każdego pojedynczego startu lub lądowania. Przemysł lotniczy stał się fascynującym miejscem pełnym niesamowitych historii, ale nie każdy może doświadczyć ekscytującego wnętrza tej branży, które nakazuje szanować każdy z jego cieni. Kanał Up nadawany 24/7.

 

Już to widzę, jak operatorzy będą masowo dodawać ten kanał do swojej oferty :lol:

Link to post
Share on other sites
 

No to najpierw zwyczajowe pytania: gdzie jest/albo będzie dostępny? Kiedy start? A może już ruszył? I jakie mamy szanse na obecność w NC+ i CP?

W prezentacji wymieniają I kwartał br., więc mają czas do 31 marca.

Szansa na obecność w naszych platformach? Oczywiście, że żadna.  

 

Kto za tym projektem stoi? :P A+E, Scripps, Viacom, Discovery czy może FOX :D

Za projekt odpowiada Słowak František Borovský, który przez kilka lat był prezesem TV JOJ, a obecnie prowadzi własną firmę FBC FAMILY, s.r.o.

 

W czerwcu 2014 r. słowacki portal O médiách.com przeprowadził z nim wywiad: http://www.omediach.com/tv/item/4488-borovsky-rozbieham-novy-medialny-biznis  :)

Edited by Emil.1603
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Projekt UP NETWORK żyje i już za chwilę wystartuje. Jednak kanał pojawi się jedynie w Czechach i na Słowacji. To już nie pierwsza taka sytuacja, w której zapowiadane są jakieś kanały, projekty mające się pojawić także w Polsce, a ostatecznie ląduje u naszych południowych sąsiadów, czyli jak wcześniej wymieniłem w Czechach i na Słowacji czy także na Węgrzech, w Rumunii bądź Bułgarii.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...