Skocz do zawartości

Jaki kanał sportowy najlepszy i najciekawszy???


Sajmon
 Udostępnij

Jaki kanał sportowy najlepszy i najciekawszy???  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kanał sportowy najlepszy i najciekawszy???

    • Canal+ Sport i Canal+ Sport 2
      37
    • nSport
      3
    • Eurosport i Eurosport 2
      14
    • Polsat Sport i Polsat Sport Extra
      40
    • SportKlub i SportKlub +
      1
    • TVP Sport
      3
    • NASN Europe
      2
    • DSF
      0
    • Extreme Sports
      1
    • Inne (zagraniczne FTA)
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Zagłosowałem na Eurosport - różnorodność, ciekawe dyscypliny i sposób w jaki to jest podane - to jest kanał wysokiej jakości. Polsaty Sport są też dobre a do tego dochodzą krajowe prawa do transmisji np. walk bokserskich i piłki nożnej których nie może transmitować Eurosport z racji tego że jest międzynarodowy. Mimo to wybieram Eurosport - to od lat jest wzór do naśladowania dla innych kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos lubi siatkówke i koszykówke (oprocz nba i euroligi ktore sa w cyfrze) to wybiera cyfrowy polsat, jak ktos lubi hokej czy lige mistrzów to wybiera n-ke, aj jak ktos chce poogladac polska lige i najlepsze ligi zagraniczne to wybiera cyfre. Eurosport jest dostepny na wszystkich 3 paltformach wiec nie m a sensu go uwzgledniac w ankiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Polsat Sport / Extra - Za ciekawą ofertę, urozmaiconą i w przystępnej cenie... Cenię go za lige belgijską, szkocką i za zakupiona ostatnio 3 angielską bo poziom ich rozgrywek jest na serio na poziomie 1 ligi i mecze sa ciekawe. Do tego dochodzą ME w Piłce ręcznej 2008 no i oczywiście treningi i kwalifikacje F1

 

2 EuroSport /2 - Ciekawe kanały, urozmaicone tematycznie, są ty sporty zimowe, pływanie, piłka nożna i inne dyscypliny a ostatnio widziałem jeden z głupawych japońskich "teleturniejów" na sprawność...

 

3 Canal+ Sport / 2 - Co jedynie obejrzę tu ligę polską i angielską, w sumie nic więcej nie oglądam na tym kanale..

 

Moje TOP 3

 

A z tych dla mnie zbędnych to:

 

1 Sport Klub / + - posiadają chyba tylko Bundes lige z tych ciekawszych, mogli by dołączyć te ligę do innego kanału np: nSport a tak powstały 2 nędzne kanały w sumie bez niczego

 

2 nSport - big wielki minus za publicystykę która wypełnia większość ramówki a sam kanał nie posiada zbyt wielu praw sportowych

 

3 Tu mam dylemat, nie podam niczego ale pasował by tu Canal+ za 1- wysoką cenę 2- to że kanał sportowy ma być sportowy a nie puszczać filmu jak ie maja nic do pokazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dokładnie 4 najmocniejsze lige europejskie do tego liga polska jaka by o an nie byla, nie zapomnijcie tez ze canal pokazuje grand prix na zuzlu, nba, eurolige koszykarzy, walki wladymira kliczki i mityngi golden league w lekkoatletyce. jest tez szansa ze po skonczeniu praw dla n-sportu za 2 lata w cyfrze zagosci takze piłkarska liga mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moim zdaniem Eurosport 1 i 2 choć każdy z tych kanałów ma coś ciekawego do oglądania tvp sport ma lige mistrzów copa libertadores puchar uefa canal + ma lige Polską hiszpańska angielską włoską francuską polsat sport ma f1 ligę szkocka portugalska puchary krajowe chyba 2 ligę angielska mecze i oczywiscie puchar eksatraklasy n sport ma lige mistrzow puchar polski puchar uefa dsf ma puchar angli i f1 piłke reczna sport club ma bundeslige mls lige brazylijska argentyńską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepsze kanały sportowe to PS i Eurosporty, które cenię za różnorodność dyscyplin, zwłaszcza te z udziałem polskich reprezentantów :D. Ponieważ mogę wybrać tylko jedną opcję, więc głosuję na PS, które ostatnio, jak dla mnie trochę lepiej wypadają :D. Trzecie miejsce zdobywa E. Sports, głównie za wrestling, którego mi brakowało :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+Sport, reszta nie ma dla mnie znaczenia, bo interesuje mnie tylko piłka nożna; teraz w C+ jest sezon wakacyjny, ale już w trzeci weekend sierpnia rusza liga angielska, mam nadzieję że z Borucem i może jeszcze z kimś z naszych piłkarzy; zawsze to lepiej się ogląda jak rodak występuje na boisku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem i nadal uważam że najwyższej klasy kanał sportowy to nasz europejski Ojroszport. Zagłosowałem jednak na Polsat Sport i Polsat Sport Extra gdyż widzę że te kanały jakościowo zbliżyły się do Eurosportu a dodatkowo trafiają znakomicie w nasze Polskie gusta.

C+ sport może oferuje także wysoką jakość ale zbyt kojarzy mi się z Ekstraklasą a Ekstraklasa mi się źle kojarzy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Canal + Sport jest ten problem że głownie w czerwcu i lipcu ta stacja zamienia się w stację filmową (z wyjątkiem NBA i WNBA) a w innych stacjach tego nie ma... Powinni coś znaleźć na ten czas. Canal+ Sport nie pokazuje pojedyńczych wydarzeń sportowych jak to robi PS i tu mogli by się też jakoś wykazać. Ale i tak zagłosowałem na nich bo 10 miesięcy w roku są najlepsi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Z Canal + Sport jest ten problem że głownie w czerwcu i lipcu ta stacja zamienia się w stację filmową

Dla mnie to nie jest żaden "problem"

Chyba że ktoś ma tendencje do spędzania " gorących dni " przed ekranem TV ... :/

Ile można oglądać Sportu na żywo ? Tym bardziej że potrzeba odpoczynku jest bardzo ważna i wpływa na " brak wypalenia "

Przecież bardzo dużą część rozgrywek letnich przejmują tak czy siak " darmowe " stacje ....( Olimpiada, Euro, Mundial itd...)

Oczywiście , nie chce teraz urazić " fanatyków " sportu na żywo w upalne i mniej upalne letnie dni , ale myślę że należy to obiektywnie rozważyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...