Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziś nie zacinało ale wczoraj miałem zwiechy niesamowite na kanała z TP 11 411 i tylko na C+ Sport HD, dziś nic takiego nie miało miejsca. Nie widziałem wpisów na forum, że inni mają problemy więc milczałem ale dzisiaj rozmawiałem ze znajomym i miał wczoraj podobne problemy (on w kraju, ja we Francji) bo dzisiaj nie mógł oglądać w ogóle Liverpoolu (skończył na C+ online). Widocznie coś u niego w Opticumie szwankuje lub u mnie w Sky Starze 2 HD CI lub Astonach... Gdzieś coś na pewno nie było/jest w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może sprawdzić u siebie kanał BBC HD? W polskiej wersji językowej obraz całkowicie rozsynchronizowany z dźwiękiem, wystarczy popatrzeć na mówiące osoby. Po przełączeniu się na oryginalną ścieżkę angielską wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś nie zacinało ale wczoraj miałem zwiechy niesamowite na kanała z TP 11 411 i tylko na C+ Sport HD, dziś nic takiego nie miało miejsca. Nie widziałem wpisów na forum, że inni mają problemy więc milczałem ale dzisiaj rozmawiałem ze znajomym i miał wczoraj podobne problemy (on w kraju, ja we Francji) bo dzisiaj nie mógł oglądać w ogóle Liverpoolu (skończył na C+ online). Widocznie coś u niego w Opticumie szwankuje lub u mnie w Sky Starze 2 HD CI lub Astonach... Gdzieś coś na pewno nie było/jest w porządku

Ja tak samo jak Twój kolega miałem problem na Canal+ Sport podczas meczu Liverpoolu... Nie mogłem dokończyć oglądania na dekoderze (na wszystkich moich cięło), więc poratowałem się Cyfrą Online. Dzisiaj wszystko pięknie śmiga i nawet podczas obfitego deszcze obraz nawet mi nie drgnął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...