Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otoz mam w cyfre mr i na 2 dekoderze nie dzialaja mi kanaly sci fi chanel i uniwersal canel i sport club i to jest wkur...ce wszystkich kanalow nie sprawdzalem czy dzialaja bo mi sie nie chcialo co moze byc przyczyna ze nie dzialaja mi na 2 dekoderze te kanaly a na pace sd dzialaja

 

Poprawka na 2 dekoderze tez nie dzialaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa SPORT KLUB,SPORT KLUB PL ani UNIVERSAL,UNIVERSAL PL ani SCI-FI,SCI-FI PL 12322 H 27500.Problemy techniczne nadawcy kanałów wystepuja od godz.10 rano.Pojawiły sie o 11.45 ale po 15 minutach znikły.Cyfra+ o 12 zgłosiła do właciciela tp. juz stosowne info i czekaja na reakcje własciciela tp.

 

Problemy sa na terminalach operatora CYFRA+ jak i na dekoderach innych producentów

 

O GODZINIE 17.12 KANAŁY POWRÓCIŁY :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy to normalne, ze Canal+Sport 2 i Canal+ Gol rozmazuja sie ? Problem na Canal+Sport nie wystepuje - jest plynnie. Posiadam prepaid Premierowy, dekoder Pace DSR 2221, sygnal okolo 4.8/5.0 w kolorze zielonym ("dobry"). Jak wyeliminowac te dokuczajace usterki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy to normalne, ze Canal+Sport 2 i Canal+ Gol rozmazuja sie ? Problem na Canal+Sport nie wystepuje - jest plynnie. Posiadam prepaid Premierowy, dekoder Pace DSR 2221, sygnal okolo 4.8/5.0 w kolorze zielonym ("dobry"). Jak wyeliminowac te dokuczajace usterki?

Prawdopodobnie źle ustawiona antena C+ C+ film i C+ spor nadają z 10892, C+sport 2 i GOL nadają na innej częstotliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie na C+ Sport HD takie przycięcia obrazu co kilkanaście minut? Jest albo sekundowa pikseloza albo sekundowe przycięcie obrazu.

 

Ale takie zakłócenia chyba nie są codziennie? Ja zauważyłem je pierwszy raz na meczu Arka - Wisła 4 tygodnie temu i nie widziałem ich aż do wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Radiem na Wizji. Od kilku godzin cały czas gra Cyfra+ (Pace 2231). Na Radiu na Wizji był dźwięk, nie było obrazu. Teraz się zrestartował dekoder i obraz wrócił. Co się stało przed restartem? Odbiór między 4 a 5 (zielony pasek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...