Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie na Philips PVR HD coś nie działa TVN Warszawa, i wszystkie HD - ESP x 2 HD , Canal + Film HD, NATIONAL GEOGRAPHIC HD, ANIMAL PLANET HD i MTVNHD

przy próbie pobrania nowego oprogramowania mam błąd nr 10

 

listę kanałów pobrał bez problemu

poziom sygnału mam koło 4,3 - 4,5

 

o co może chodzić ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na PVR 250 wszystko pięknie swieci.A może spadający snieg z dachu przesunął antenę,namokły złącza .Należy to sprawdzić,a może najlepiej zrbić reaktywację kanałow,lub nowe wgranie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie brakuje mnóstwa kanałów!

Brakuje m.in wszystkich kanałów TVN, Discovery Channel, Eurosport, Planete, National Geografic, i jeszcze wielu innych!

 

Edit:

Już się chyba wszystko wyjaśniło. Wygląda na to, że konwerter mi przestał odbierać programy o pionowej polaryzacji :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER PHILIPS DSB 3010 - PROBLEMY Z ODBIOREM

9.02.2010 r.

 

W związku z możliwością wystąpienia problemów z odbiorem niektórych kanałów (ReligiaTV) za pośrednictwem dekodera Philips DSB 3010, mogą pojawić się w Państwa punktach Abonenci użytkujący powyższy typ terminala. Abonenci, którzy zgłoszą się do Centrum Telefonicznego Abonentów, będą kierowani do Państwa punktów w celu wymiany lub zakupu dekodera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi przestaly dzialac wszystkie kanaly oprocz FTA.

normalnie korzystam ze splitera przewodowego (tuner ferguson 6900 i Pace SD), wczoraj wieczorem juz cos sie zawieszalo, ale zresetowalem tuner i bylo OK. Sprawdzalem - uprawnienia odbioru mam przeslane do 30. 04. 2010. Jezeli wloze bezposrednio karte do tunera to i tak nie dziala nic oprocz FTA. Co sie moglo stac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEKODER PHILIPS DSB 3010 - PROBLEMY Z ODBIOREM

9.02.2010 r.

 

W związku z możliwością wystąpienia problemów z odbiorem niektórych kanałów (ReligiaTV) za pośrednictwem dekodera Philips DSB 3010, mogą pojawić się w Państwa punktach Abonenci użytkujący powyższy typ terminala. Abonenci, którzy zgłoszą się do Centrum Telefonicznego Abonentów, będą kierowani do Państwa punktów w celu wymiany lub zakupu dekodera

To nie awaria... to zmiana FEC na transponderze TVNu na 5/6, czego nie obsłuży ten model.

15/04/2010 również trzy transpondery Cyfry zmienią FEC z 3/4 na 5/6

tp. 15 (11,488 GHz)

tp. 114 (10,796 GHz)

tp. 110 (10,719 GHz)

...nie trzeba tłumaczyć, ile kanałów przestanie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...