Skocz do zawartości

Awarie, problemy techniczne nadawcy "Cyfra+"


Palikot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem na strongach mimo zeskanowania nadal istnieje, ile oni czasu potrzebuja na naprawienie tego problemu kurcze...

Mimo ze mam dekoder na wlasnosc powinienem dostac inny bo nie z mojej win nie moge ogladac kanalow za ktore place. To sa jakiejś jaja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od wczoraj na Canal+Sport są bardzo duże problemy z fonią.Dźwięk często się zarywa,lub znika całkowicie.Sytuacja ta dotyczy w głównej mierze magazynów Liga+ i Premiership Plus.Natomiast na Canal+ Sport 2 w czasie transmisji z meczu Espanyol-Real Madryt były problemy z komentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ Chaos

nie rozumiem za bardzo Twojego podejścia

[beep]ów nie znajdziesz ??

 

jak dostaje od nich zły, wadliwy sprzęt to chyba mam prawo do jakiegoś "odszkodowania"

ja swoje wypełniam płace na czas abonament

ale jakby nie było Cyfra ma pewne zobowiązania wobec mnie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj rano zauważyłem że kanały z TP HB 10,892 TVP 1 TVP2 miały przez kilka minut dodane kodowanie Nagravision 1803 przez kilkanaście minut kanały były niedostępne w ofercie TNK czyżby cyfra+ miała problemy z dodaniem simulocryptu dla cyfrowego polsatu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP i Cyfra+ wymieniają się już kilkoma kanałami także wcale bym się nie zdziwił jakby do kanałów TVP1, TVP2 i być może TVP Info z transporderów Cyfry dodano kodowanie Nagravision 3 dla potrzeb CP. Zawsze później w przyszłości, CP mógłby dodać kodowanie Cyfry+ do kanału TVP Sport ze swojego transpordera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki z dekoderem pvr hd nie odbiera mi wszystkich kanalow a ich jest z 10 wypisuje mi brak uprawnien do ogladania tych kanalow ale po jakies 15 a moze 20 sekundach sie pojawiaja.Sa to kanaly z paczki axn ,eurosport2,mtv,fox life, jest to uciazliwe do ogladania.Zwlaszcza jak latasz po kanalach.Wymienilem dekoder i karte i nic nie pomoglo oczywiscie tez wgralem nowy soft i nic.Chodzi czasem ok a czsem ten problem sie pojawia.Reaktywacja karty nic nie daje tylko jak ogladam na tym kanale przynajmniej przez 15 minut to wraca do normy.Po pewnym czasie znowu trzeba czekac 15 sekund zeby sie pojawil obraz.Dekoder trzeba troche pomordowac zeby byly utudnienia.Moim zdaniem przy wymianie kart to tak dokladnie zakodowali ze maja problemy abonenci ktorzy placa.Moim zdaniem to jest wina oprogramowania.Wy tez mozecie sprubowac przeskakujac kanalami ze to sie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Chodzi mi że może masz coś z instalacją u mnie np nie bylo calego tp z HBO;p antena lekko w lewo i jest;p Poza tym może coś zakłuca te 2 tp z tymi kanałami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...