Skocz do zawartości

hej hej tu NBA


asiafan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

10.1.1996  czyli ładne 20 lat :)

 

Dla tych ktorzy nie znają koszykówki  z lat 90s. To nie jest sekcja sportowa tylko wpomnień czar  ale mogą sobie zobaczyć  jak wyglądała obrona        jak w ogóle wyglądała transmisja meczu  i komentarz Szaranowicza i Łabędzia. Dla mnie zawsze będa lepsi niż Michałowiczowy UŁAŁ i  te jego bezproduktywne historie o danym zawodniku który skończył college taki taki.

 

Czasy  kiedy  internet był dostępny jedynie w postaci modem 33600 dial up . Komórki wielkości cegły i nie  każdy mógł mieć. A potem po takich meczach można było sobie obejżeć MacGuvera  Drużyne A  czy Yattamana :)      

Edytowane przez asiafan
  • Popieram 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan - za przypomnienie i wrzucenie linka do takiej perełki zamiast "zielonej strzałki" postawił bym browara.  Wtedy chodziłem do podstawówki, i pamiętam że dzięki temu programowi była u nas moda na koszykówkę, Chicago Bulls i każdy chciał mieć koszulkę jak Michael Jordan :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na YT są nawet mecze z sezonu 92/93 transmitowanych w TVP2. Są też spotkania z lat 98-01, które pokazywał TVN przejmując prawa od TVP.

 

Swoją drogą już tak nie słyszę od Michałowicza tego "Ułaaaaa" ;) Ale widzę, że doczekał się fanów: https://pl-pl.facebook.com/Wojciech-Micha%C5%82owicz-Co-Z%C5%82otou%C5%9Bci-148584675348651/

Edytowane przez bartolinos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając  i słuchają  wyłącznie  Michałowicza  nie znał bym połowy  zasad   NBA  i nie dowiedziałbym sie  połowy życia  o tej lidze .  Najbardziej znane faile michałowicza  to      DIKEMBAJ   Mutobo     i ten wieczny Bajron Davis  oraz Olajżułan.

Nie wiem jak ktoś kto siedzi w NBA tyle lat nadal ma i miał problemy z wymawianiem nie tylko nazwisk i imion ale także nazwy klubu z NY tego pierwszego czyli nie Brooklyn. On stale mówi Nowojorscy niksi. To jest gorsze niż   reranie Orłowskiego z La ligi.  Na koniec dodam że studio Canal+ w Polsce to dno totalne jeśli chodzi o NBA.Dlatego nie ciesze się że ta liga została w Canal+

 

Nic nie przebije Łabędzia i Szaranowicza.


Mam jeszcze kilkanaście kaset vhs z lat 90tych, 2000kart Nba, gazety, plakaty. Finały po nocach, nba action...

Kiedyś  jak DSF  istniał to podczas wakacji nadawali  codzienne powtórki finałów  też nagrywałem jednocześnie oglądając   . Pokazywali wojne Bulls  z Pistons gdy ekipa Chicago notorycznie odpadała. Jednak mało oglądałem z tego co nagrałem ale z wiadomego powodu. VHS to nie to samo co włożyć płytke Blu Ray 50GB z nagranymi meczkami playoff :)   historycznymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam dawne czasy koszykówki. Miałem kilkanaście lat jak prowadziłem zeszyt z wynikami. Wklejałem do niego wycinki z gazet. Moją ulubioną drużyną była... Minnesota i tak pozostało do dzisiaj. Chociaż koszykówki w zasadzie nie oglądam.

Może się mylę, ale mecze w TVP komentował wtedy też Marek Rudziński. Potem pamiętam, że NBA była pokazywana też w TVN, pod postacią jakiegoś popołudniowego magazynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...