Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zakodowanie to również dobry pomysł, ale pod warunkiem, że będą dostępni naziemnie. Jeżeliby zakodowali przed wejściem NTC, to dla mnie, przynajmniej na chwilę będzie to koniec z TV Puls (nie mam zamiaru płacić komuś za chwilę rozrywki, jak itak już muszę płacić za prąd na to przeznaczony, więc nie mam żadnej platformy) i myślę, że jest pewna grupa(grupka) ludzi w podobnej sytuacji do mnie. Jednak puki co TV Puls jest FTA i nie zamierza tego zmieniać, więc po co spekulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupno Jerry Springer Show to moim zdaniem ciekawy krok Pulsu. Ten program jest teraz takim ewenementem w analogu. Ale co do samego poziomu programu, no to tutaj już niestety nie jest tak cudownie. Kolejne szoł tylko dla Amerykanów, ja nie rozumiem jak ludzie w ogóle mogą iść do tego programu. Po 30 minutach oglądania odechciało mi się patrzyć na to, co się tam dzieje, a jedyne co czułem to zażenowanie, bo ten program nie był nawet śmieszny.

TV Puls ma dziwną wersję tego programu: znaki ograniczeń wiekowych z USA, a w trakcie niecenzuralnych słów robione jest wyciszenie dźwięku, co czasami przeszkadza (już lepsze byłoby pikanie). A w ogóle najlepsze byłoby nie cenzurowanie tego co ludzie tam mówią, przecież program nadawany jest po 23:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Puls ma dziwną wersję tego programu: znaki ograniczeń wiekowych z USA, a w trakcie niecenzuralnych słów robione jest wyciszenie dźwięku, co czasami przeszkadza (już lepsze byłoby pikanie). A w ogóle najlepsze byłoby nie cenzurowanie tego co ludzie tam mówią, przecież program nadawany jest po 23:00...

To nie jest żadna dziwna wersja tylko oficjalna wersja programu. W takim właśnie formacie leci on w USA.

 

Zresztą podobnie jest z innymi show z USA np. Letterman czy Leno, pomimo że lecą one w USA po 23:00.

Tak wygląda cenzura w USA. Tam żadne przekleństwa czy rozbierane sceny w normalnych stacjach telewizyjnych nie przejdą. Trochę odważniej jest w kablówkach, ale też tylko trochę. Jedynie kodowane mogą sobie na coś takiego pozwolić na brak cenzury (HBO, Starz, Showtime).

 

Jak jeszcze istniał kanał nTalk to programy te najczęściej leciały nawet z logo amerykańskiej stacji, która je emituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry jest najlepszy :brawo: Zastanawiam się tylko czy niektóre te bijatyki i absurdalne sytuacje tam pokazywane nie są wcześniej ustawiane. Czasami to aż się wierzyć nie chce, że ludzie potrafią się tak upodlić na antenie tv. Kiedyś był gościu co lubił jak panna nad nim dominuje i zjadał dla niej psie żarcie z podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawione na bank. Zauważ, że oni się biją dosłownie 2 metry od publiczności i nigdy się na nią zwalają, ochroniarze się śmieją, a Jerry łazi w kółko i nic nie robi. Wydaje mi się, że gdyby te "walki" były na serio, to musieli by jakoś publiczność odgrodzić, żeby jej się nic nie stało. Gdyby goście rzeczywiście byli tak agresywni i nieprzewidywalni z pewnością nie pozwolono by im latać po całym studiu i między ludźmi na widowni. Coś jak wrestling. Ustawione, ale i tak fajnie się ogląda :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 30 minutach oglądania odechciało mi się patrzyć na to, co się tam dzieje, a jedyne co czułem to zażenowanie, bo ten program nie był nawet śmieszny.
Czasami to aż się wierzyć nie chce, że ludzie potrafią się tak upodlić

[...]

i zjadał dla niej psie żarcie z podłogi.

Dzięki za reklamę (ostrzeżenie). Byłem ciekawy co to za program, jeszcze nie miałem okazji go widzieć. Teraz już mi się odniechciało. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie do ramówki Pulsu Show Jerreggo Springera i gali WWE osobiście uważam za bardzo dobry krok. Co do bójek w Jerrym to i ja myśle że są one ustawiane,a show jest wcześniej wyreżyserowny ale mimo wszystko fajnie się go ogląda. Jeśli chodzi o zakodowanie przekazu satelitarnego stacji,to myślę że byłoby to samobójstwo tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zamiast Jerrego Springera wolałbym coś show Leno albo Lettermana, ale to musieliby emitować od poniedziałku do piątku, pewnie spore koszta by się wiązały z zamówieniem tłumaczeń itd. Jakaś stacja mogłaby też zakupić SNL czyli Saturday Night Live i emitować to z np. tygodniowym poślizgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie każe. Telewizja jest dla wszystkich, wybór kanałów telewizyjnych oraz programów rozrywkowych (m.in. talk-show) też, więc nie widzę problemu. Równie dobrze "Rozmowy w toku" mogą być dla kur domowych i siwych dewot. Ostatecznie wszystko przyciąga jakąś publikę i niekoniecznie tępą, a chociażby taką, która chce się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem to "Hi hi TV". Program bardzo podobny do "Śmiechu warte", oczywiście bez prezentera. Wszystkie filmiki były na poziomie "wpadnięcia na grabie" :D

 

Ciekawi mnie jedna sprawa: Skąd oni wezmą te filmiki? Będzie tak, jak w "Śmiechu Warte", czyli cały program filmiki z USA, a na koniec polskie? Czy może cały czas będą polskie? Bo jak ta druga opcja, to nasuwa się następne pytanie: Skąd wzięli te polskie, skoro program dopiero wystartuje?

Dzisiaj wszystkie filmiki były z zagranicy. Co jakiś czas na ekranie pojawiała się belka:

Widziałeś coś podobnego? Sfilmowałeś to? Jeżeli tak - wyślij własny film na stronę http://pulstv.pl/hihitv

Czyli będą zbierać także te z Polski. Wątpię, by za jakiś czas w całości wypełniały program.

 

Oby widzowie nie wysyłali "podobnych" filmów. Wtedy będziemy mieli reżyserowane upadki, potknięcia... czyli najgorsze, co może w takim programie być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że ludzie będą takie coś wysyłać to jest raczej pewne. Ale po to jest jakaś redakcja tego programu aby nie dopuszczać takiego badziewia do emisji.

 

A swoją drogą, poszperaliby po YouTube to by sporo dobrych filmików znaleźli. No ale problemem pewnie byłoby skontaktowanie się za autorami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też oglądałem i nawet nie najgorsze jest. Może ja wyślę jeden filmik (mój kot czasami skacze na klamkę i otwiera drzwi, ale nigdy tego nie nagrałem, ale chyba to zrobię) :D. Widać, że taki format programu się u nich sprawdza, bo podobnych w ramówce jest z 5 (Popcorn TV itp., choć tamte są bardziej reżyserowane i nie amatorsko nagrywane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się przypomina, że TVN zaprosił kiedyś do Polski główną bohaterkę telenoweli "Esmeralda", która była wówczas emitowana w TVN i zdobyła wielką popularność. Chyba dobrze pamiętam?

Główną bohaterkę tej telenoweli właśnie grała Natalia Oreiro i jak już wspominał Karol, to Polsat ją zaprosił do Polski po wielkiej popularności Zbuntowanego Anioła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...