Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno w to uwierzyć. Z jednym kanałem mają problemy a chcą uruchamiać kolejne. To chyba tylko medialna papka. Puls puszcza takie informacje chyba tylko po to by podreperować swoją renomę. TVP, Polsat czy TVN najpierw wypromowały swoje marki by na jej bazie produkować inne kanały. Puls po wielu latach obecności na rynku nadal nie zdobył na nim swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak czym innym jest ogłosić gotowość (vel chęci) do uruchomienia, a co innego móc uruchomić. Najpierw trzeba mieć możliwość techniczną oraz miejsce w multipleksie. Canal+ też jest skłonny uruchomić ogólnotematyczny kanał w DVB-T - jednak moim zdaniem powinno się przeformatować w tym celu główny kanał tego nadawcy, a filmy upchnąć w Canal+ Film oraz ewentualnie drugiej antenie. Ale to nie temat o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls od dawna zapowiada stworzenie nowych kanałów tematycznych (także nadawanych w HD), ale wiele wskazuje na to, że wcześniej - bo już jesienią - ruszy nowy projekt telewizyjny w Internecie.Jesienią ma ruszyć społecznościowy portal internetowy TV Puls oraz internetowa telewizja o charakterze religijnym - dowiedziała się Rzeczpospolita. Nad większym zaangażowaniem w Internet

pracuje właśnie TV Puls .

źródło Media2.pl

 

Tak więc wartości religijne zostają przeniesione do internetu . Ciekawe czy to się sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oni nie mierzą za daleko? Najpierw jakieś kanały tematyczne, teraz pomysł z HD i jeszcze kanał religijny nadawany w internecie.. Co do tego ostatniego, myślę, że się nie przyjmie. Mamy przez internet za darmo Trwam i Religie TV, jednak i tak znaczna większość ogląda te kanały w TV.. Nie wróżę temu projektowi przyszłości, ale zobaczymy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione przez ciebie kanały są dostępne w lepszej jakości na ekranach telewizorów , więc widzowie wybierają oglądanie ich w tv , a nie internecie . Natomiast kanał religijny TV Puls będzie dostępny wyłącznie w internecie i być może osiągnie sukces . Jednak jestem jeszcze ostrożny co do podejmowania opinii na ten temat . Poczekamy , zobaczymy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51% należy do oo. Franciszkanów więc pewnie naciskają. Jest to kompromis między komercyjnym kanałem a wartościami chrześcijańskimi. W ten sposób obie strony są zadowolone. Nie sądzę by była to telewizja, która ma ramówkę i jest emitowana na żywo. Raczej będzie to zbiór filmów zamieszczonych na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet to jest przyszłość. Puls z wartościami chrześcijańskimi nie ma szans konkurować z innymi antenami telewizyjnymi, natomiast może znaleźć swoich odbiorców w internecie. Też uważam, że wszystko odbędzie się na zasadach portalu społecznościowego z materiałami "wideo na żądanie" - normalnego kanału telewizyjnego nie opłaca się przecież nadawać w sieci (póki co).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę . A tak w ramach ciekawostki , to kiedyś , kiedy wpisało się adres : http://www.video.pulstv.pl , pojawiał się napis strona w budowie , więc przeczuwałem , że może to będzie dział vod przez internet , ale się to nie sprawdziło . Teraz dostęp został zabroniony , więc może to przygotowania do tego nowego "kanału" a nazwa poddomeny jasno by tłumaczyła zasady działalności tego programu . Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i na 50% się nie sprawdzą :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do Pulsu chce wejść czeska grupa CME :-) Nawet nie wiecie jak ucieszyła mnie ta wiadomość. CME byłby idealnym inwestorem dla Pulsowej stacji. Spółka jest w ogóle pionierska jeśli chodzi o czeski rynek. Pierwsza wprowadziła HD i to od razu w głównym wydaniu wiadomości. Po za tym należy pamiętać, że to Czesi pierwsi stworzyli niezależną telewizją w po komunistycznej Europie, działającą w świetle prawa. I tą stacją jest TV NOVA.

 

Spółka CME wprowadzi także na czeski rynek kanał MTV. Z tego co słyszałem, raczej zmierzają ku muzyce, ale reality show i serialu młodzieżowych nie zabraknie.

 

PS. Ramówka jest pomostowa, dla niezorientowanych :-) Pasmo "Junior TV" i te inne cuda w Prime Time powstały po to aby coś było i aby bez żalu je zapełnić czymś od inwestora.

Wiem - redaguje www.telewizjapuls.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ramówka jest pomostowa, dla niezorientowanych :-) Pasmo "Junior TV" i te inne cuda w Prime Time powstały po to aby coś było i aby bez żalu je zapełnić czymś od inwestora.

Wiem - redaguje http://www.telewizjapuls.blog.onet.pl

 

Takie stwierdzenie też mi się nasuwało , ale mimo tego program TV Puls mi się podoba , zważywszy na to , że nie mają inwestora . Co do CME , to ja w czeskim rynku jestem kompletnie niezorientowany , ale widzę , że to jest ciekawa spółka i jakbym był prezesem TV Puls , to prawdopodobnie bym ją wybrał , ale z drugiej strony , nie wiemy kto jeszcze chce zainwestować w tą telewizję . Cmabb , cieszę się , że jak widzę , jesteś z grupy "pasjonatów" TV Puls . Mi się ta telewizja jakoś dobrze kojarzy i chciałbym , żeby coraz lepiej radziła sobie na rynku . Jestem też częstym gościem strony redagowanej przez ciebie , głównie oczekując nowych informacji o TV Puls , które (i tu was podziwiam) pojawiają się zadziwiająco szybko w waszym portalu , a często nawet tylko u was :brawo: . A propos . TV Puls , w przyszły weekend wybieram się (z wycieczką) do kolebki tej telewizji - Niepokalanowa (a później do Lichenia) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka to nie tylko ja to jeszcze mój kolega :-) Dziękuję za miłe słowa uznania.

 

Nova jest naprawdę fajną stacją :-) Dobrą mieszanką hitowych na czeskim rynku produkcji własnych i sprawdzonych formatów zagranicznych. NOVA to najlepsza stacja komercyjna w Czechach, ale jakie miała by plany względem Pulsu? Nie wiadomo. Swojego czasu nawet chodziły słuchy, że kupią udziały ale potem to ucichło.

 

PS. A tak w ogóle mam na imię Kamil - tylko wolnego nicka nie było :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do początków TV Puls, fajną pierwszą nazwę mieli - TV Familijna. Nie wiedziałem, że Wydarzenia prowadzili Bogdan Rymanowski i Magda Mołek. Ciekawy początek mieli i dużo wsparcia ze strony spółek skarbu państwa. Od pierwowzoru zdaje się coraz bardziej odchodzić, najpierw tv religijna na bazie TV Niepokalanów, a teraz już coś całkiem innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nova jest naprawdę fajną stacją :-) Dobrą mieszanką hitowych na czeskim rynku produkcji własnych i sprawdzonych formatów zagranicznych. NOVA to najlepsza stacja komercyjna w Czechach, ale jakie miała by plany względem Pulsu? Nie wiadomo. Swojego czasu nawet chodziły słuchy, że kupią udziały ale potem to ucichło.

 

Kiedyś w internecie znalazłem kilka linków do czeskiej tv , w tym do NOVY i stacja mi się nawet spodobała . Po jakimś czasie przekaz wyłączono , więc dokładniej przyjrzeć się NOVA TV nie zdążyłem , ale wygląda mi na fajną tv .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...