Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby jeszcze wrócili "Simpsonowie" to nic już by mi do szczęścia potrzebne nie było.

Ale chyba bez dubbingu! :twisted: Poza tym taniej chyba wyjdzie kupić wersje lektorskie od TVP, tak jak Canal+. :P

(Tylko nie rozpoczynajmy tutaj dyskusji o wyższości dubbingu, napisów czy lektora, bo od tego jest inny wątek na forum. :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby jeszcze wrócili "Simpsonowie" to nic już by mi do szczęścia potrzebne nie było.

Ale chyba bez dubbingu! :twisted: Poza tym taniej chyba wyjdzie kupić wersje lektorskie od TVP, tak jak Canal+. :P

(Tylko nie rozpoczynajmy tutaj dyskusji o wyższości dubbingu, napisów czy lektora, bo od tego jest inny wątek na forum. :mrgreen:)

 

 

To sam jej nie rozpoczynaj. Prawda jest taka że Puls był jedynym niekodowanym kanałem, na którym mozna było oglądać Simpsonów. I do tego jedynym, na którym ci Simpsonowie lecieli z dubbingiem. I mogliby ich przywrócić i zdubbingować kolejne odcinki (od 4 sezonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego należy podkreślić że "sami" zlecili wykonanie tego dubbingu, czego ogólne stacje (za wyjątkiem TVP) od dłuższego czasu nie czynią. Moim zdaniem pod koniec emisji na Pulsie polski dubbing już był całkiem niezły (kilkukrotnie zmieniali obsadę).

Wspomnę że od marca mają być "Przygody Toma i Jerry'ego" aka Tom and Jerry Tales, który nigdy do tej pory w Polsce emitowany nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls był jedynym niekodowanym kanałem, na którym mozna było oglądać Simpsonów.

Simpsonowie byli emitowani też przez TVP 1 ale emisja została przerwana chyba po 1. sezonie.

Wydaje mi się, że w TVP było więcej jak jeden sezon.

Popatrzyłem więc co jest w Wikipedii nabredzone na temat Simpsonów - podają tam, że były wyemitowane 3 sezony w latach 93-95.

Natomiast ciekawostką dla mnie jest, że w 1990 Katowice też emitowało Simpsonów - czego kompletnie nie pamiętam, a przecież bardzo dużo oglądałem wtedy regionalny z Katowic. 8)

 

Byłoby fajnie, gdyby TV Puls nadal emitował Simpsonów (kolejne odcinki). No i odcinek pilotowy, bo ten został pominięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już powiedziane zostało że "Przygody Toma i Jerry'ego" nie były nigdy emitowane w Polsce - serial jest z 2006 roku.

Pomyliło mi się ze "Szczenięcymi latami...". Jako ciekawostkę można powiedzieć, że na Wikipedii pod linkiem do "Przygód..." trafimy na "Opowieści Toma i Jerry'ego". Czyżby więc była ustalona oficjalna nazwa tego serialu w Polsce, a TV Puls przetłumaczyła sobie oryginał po swojemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Puls ma dawać coś, co i tak leci na innych kanałach? Krowa i Kurczak lecą w CN, stare odc. Toma i Jerry'ego w CN i Boomerangu, Gadget i Gadżetinis w Jetix Play, Jetsonowie na Boomerangu... Moim zdaniem powinni zainteresować się czymś, co nie było emitowane nigdzie lub bardzo dawno temu, np. Animaniacy czy stare odcinki Pokemonów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cartoon Network nie jest niekodowany, Jetix Play nie jest niekodowany, Boomerang też nie jest niekodowany. To są powody, dlaczego TV Puls emituje takie, a nie inne programy. Jeżeli ktoś chce coś nowego to polecam Dyżur lub JRG w akcji. Te programy nie były nigdzie wcześniej emitowane ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ser pleśniowy- ale nie można za darmo oglądać, a np. ja mam tylko kanały darmowe, więc co mnie obchodzi, że coś leci w Polsce, po polsku, jak ja nie mam do tego dostępu ;).

karol91- mogliby puścić MacGyvera o normalnej porze. Jeżeliby tam zrobili, to i Drużyna A byłaby dobrym krokiem naprzód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...