Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by nie zrobili to i tak będą najtańsi. Ja po roku z Cyfrą + zmieniam ofertę na Cyfrowy Polsat jeśli mnie nie powali na kolana Nc+ a raczej chyba tylko ceną mogą mnie powalić niestety. C+ brałem dla Canal + i się zawiodłem premier jak na lekarstwo a C+ to już nie ten sam C+. Nowości CP może nie są jakieś szałowe ale chociaż za mniejsze pieniądze. Z resztą coraz częściej łapę się na tym że odpalam dekoder CP pakiet MINI HD niż C+ za 86 zł/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dodają tyle kanałów (aż trudno uwierzyć :D! - MUSI nastąpić jakaś podwyżka, bo to byłoby zbyt piękne :D ), ale moc tej nowej oferty dla mnie byłaby jeszcze większa, gdyby było w niej "Discovery Historia", chociaż z drugiej strony będzie "Viasat History" i zobaczymy czy będzie ciekawy (kiedyś był, ale tak samo np. "Sky One" przed zakodowaniem w 1993 roku to był dla mnie hit, a teraz podobno to nic specjalnego...). Mam nadzieję, że będą w nim też polskie programy, skoro w nazwie będzie "Polsat" (zamarzył mi się np. jakiś nowy cykliczny program Pana Wołoszańskiego :D ...).

 

Mogliby też we współpracy z "Viacom`em" uruchomić ponownie "MTV Classic" (oni puszczali swego czasu sporo oryginalnych klipów z lat 80-tych mojego ulubionego zespołu, czyli "Papa Dance" :D ), albo przywrócić na satelitę przekaz "Kino Polska Muzyka"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że dodają tyle kanałów (aż trudno uwierzyć ! - MUSI nastąpić jakaś podwyżka, bo to byłoby zbyt piękne )

Nie musi, bo Cyfrowy Polsat ma ogromne zyski, które pozwalają mu do wzbogacanie oferty poszczególnych pakietów bez podnoszenia ceny. Nie jest jednak wykluczone, że Cyfrowy Polsat podniesie ceny za pakiety, aby te zyski mieć jeszcze większe tłumacząc ten ruch dodaniem nowych kanałów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...