Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Wiking, wtystarczy tylko popatrzyć jakim kanałem HD jest Polsat HD i już mamy gotową odpowiedź na to jakim kanałem HD będzie Polsat Film HD.

Tu się nie zgodzę, bo będzie jeszcze gorszy. Na Polsacie HD jest sporo sportu i talent show, które są w wysokiej rozdzielczości. :D

 

Domeną tego kanału powinny być filmy, więc jeżeli skupimy się na samych filmach to obawiam się, że nawet 100% będzie upscalem. Chyba, że poza zapychaniem transponderów poczynili jakieś inne kroki, aby wzbogacić swoją bibliotekę o pozycje w wysokiej rozdzielczości. :)

A może nawiązali współpracę z Viasatem w tej kwesti? Likwidacja TV1000 -> wzmocnienie marki Polsat Film HD

Dobrze by było, gdyby z kimś zawiązali jakąś współpracę, bo inaczej Polsat Film HD będzie pośmiewiskiem. :)

 

Słowo klucz w tej dyskusji to pakiet "Max HD" :)

Można było się spodziewać, że gdzieś będzie haczyk. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek7, i za chwilę wyjdzie jeszcze na jaw, że dotychczasowi abonenci posiadający dotychczasową pakietyzację nie będą mieli dostępu do nowych kanałów, bo większość wejdzie do pakietu Max HD. W sumie to jak na tyle nowości, to mło tego HD wejdzie. 3 kanały HD i 4 upscalowany do HD - Polsat Film HD.

 

Tu się nie zgodzę, bo będzie jeszcze gorszy. Na Polsacie HD jest sporo sportu i talent show, które są w wysokiej rozdzielczości. :D

 

Tak, ale w porównaniu np. z TVN HD wypada to dość balado. Niemniej jednak chodziło mi bardziej o emisję filmów na Polsacie HD, a wszczególności nowych, jak i tytułów nakręconych w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi emisję filmów w wysokiej rozdzielczości to będą siebie warte, ale może Polsat Film HD trafi do tego nowego pakietu i będzie się czymś różnił od swojego starszego brata - Polsatu Film. :)

 

Niestety, ale sportową ofertę zaniedbali. Żadnego nowego kanału! :( A Cyfrowy Polsat nie ma swojej ofercie amerykańskich sportów, czyli ESPN America. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tu nic takiego powiem, krotko,

 

to nie Cp sie boi fuzji, ale zbiera kanały ktore nie wejda do nowej Cyfry plus ich własciciele się zgosili do CP i pewnie za darmo przez kilka lat beda na platoformie inaczej trzeba by zamykac interes i zwijać manatki z Polski, a tak przemecza sie przez kilka lat na satelicie, zarobia kase z reklam a Cp w miedzy czasie pozycska wielbicieli tych kanałów bo niestety niegdzie ich nie bedzie tylko w CP

dodajac te kanaly cp chce przejac jak najwiecej klientow przy fuzji nie rozumiecie tego w tym momencie ma wielbicieli kanalow bbc, kanalów viasat, przejmie wielbicieli kanalów ze stajni universala,, przejmie kobiety z kanałem blink E! foof channel,

 

a takze cos z kinała polsat film hd i sundance channel nie jakis wybrakowany kanał jak w n a całodobowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domel, wzbogacają ofertę, bo wiedzą, że gdyby startowali z tym, co obecnie mają w ofercie, to raczej nawet niezadowolonych po fuzji abonentów byłej n-ki i Cyfry+ by nie zachęcili do przejścia. Także wzbogacają ofertę o kanały, które od dawna ma konkurencja, jak paczka BBC, MTV Rocks czy Universal Channel. I nowe jak Polsat Viasat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fuzja to Cyfrowy Polsat nie dodałby 7, 12, 19, czy 25 kanałów w jednym miesiącu. Wszystko co do tej pory robił Cyfrowy Polsat, wbrew pozorom, było robione z głową, a teraz widać, że zapanowała mała panika, bo dodają wszystko i nic. Liczba robi wrażenie, ale gdy przyjrzymy się dokładnie nowej ofercie to poza Viasat nic tam nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie łatwiej im będzie zrobić Polsat Film w HD niż Play czy Cafe. Na tych dwòch ostatnich dochodzą koszty produkcji własnych programów i magazynòw w HD. Są audycje mające po pół lub godzine czasu antenowego więc takich produkcji musi być sporo. Do kanału filmowego wystarczy kupować filmy w HD i tyle. Rano pokazują zapychacze ramówki a z filmami startują od 11:00 więc na dzień wystarczy 7 filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21, problem w tym, że wszystkie filmy, które lecą na Polsat Film leciały wcześniej na Polsacie HD i zamiast w HD były w SD, więc w Polsacie Film HD także będą w SD. To się nagle nie zmieni. Polsat Film HD startuje, aby sztucznie powiększyć liczbę kanałów HD w ofercie CP. 4 kanały HD jako nowość zawsze wyglądają lepiej niż 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodajac te kanaly cp chce przejac jak najwiecej klientow przy fuzji nie rozumiecie tego w tym momencie ma wielbicieli kanalow bbc, kanalów viasat, przejmie wielbicieli kanalów ze stajni universala,, przejmie kobiety z kanałem blink E! foof channel,

 

a takze cos z kinała polsat film hd i sundance channel nie jakis wybrakowany kanał jak w n a całodobowy

I z Universalami właśnie Cyfrowy Polsat ma problem bo pominął kanał 13th Street Universal który to może sprawić że cały plan spali się na panewce. Dziwi mnie też brak Stars TV i reszty stacji FTA ale może to co zostało opublikowane przez tvpolsat.info to w dalszym ciągu jest nie wszystko ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dziabolek mam wielką prośbę o podanie mi tylko dwóch informacji jeśli takowymi dysponujesz i mozesz podać:

-czy paczka viasatów faktycznie trafi do pakietu "Familijny HD?

-czy czeka nas podwyżka w związku z tym pakietu "Familijny HD"?

I ostatnia rzecz bardzo dla mnie ważna- brać Polsat teraz czy moge poczekać spokojnie do około 2 grudnia(końcem listopada kończy mi się umowa z N)? Chodzi mi o promocje 6 miesięcy bez opłat i cenę 39.90 za Familijny HD bo na nim mi zależy i nie wiem czy czasem za sprawą dodania nowych kanałów cena nie podskoczy dla nowych abo. i skończy się promocja 6 miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy wszystkim fanbojom N i innym hejterom z jednym "najmądrzejszym specem od wszystkiego na czele"za wyrażenie swojej bezstronnej opinii o nowych kanałach w CP.Cenimy wasze obawy dotyczące zdrowia Pana Zygmunta ale nawet jeśli są one związane z połączeniem konkurencyjnych platform,to skorzystamy na tym my-abonenci CP.Przynajmniej ja nie zamierzam płakać i narzekać z tego powodu że pojawi się kilkanaście nowych kanałów. Cieszy mnie powrót BBC ,MTV Rock i pojawienie się kanałów Viasat które znam,ale w skandynawskiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...