Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym, żeby CP dał nam wybór i dołączył w końcu nowe kanały dokumentalne. Przynajmniej takie jak: Viasat Explorer, Viasat History i Discovery Travel & Living i ja bym był już chyba całkowicie zadowolony z oferty kanałów dokumentalnych w CP. Jednak nie powiem, że nie chciałbym National Geographic, ale wiadomo dlaczego nie mam co na niego liczyć w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, teraz mamy tzw. sezon ogórkowy, więc czekają na nas głównie powtórki, poza tym sam prezes CP powiedział, że jesienią zostaną dodane nowe kanały do pakietów, więc same kanały HD się nie pojawią, ale obecnie pozostaje nam tylko czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
No jest możliwość że nieco wcześniej - np. gdy CP wchłonie C+ :!::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

To wcale nie jest takie "baju-baj". Jakby się dogadały, to razem by miały 2,5 miliona abonetów!!! N-ka by się chyba nie pozbierała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wcale nie jest takie "baju-baj". Jakby się dogadały, to razem by miały 2,5 miliona abonetów!!! N-ka by się chyba nie pozbierała...

Taaa….

Takie tam gadanie.

Jak w 2002 roku łączyła się Cyfra z Wizją to sumując miało być także coś około 800 tyś abonentów. "Eksperci" twierdzili, że Polsat Cyfrowy pójdzie w odstawkę.

Realia okazały się inne, duża część ludzi zrezygnowała z Cyfry i przeszła do Polsatu, a ten po uszczelnieniu systemu prędko pnie się w górę.

Cyfra? Ta drepcze sobie w miejscu, twierdząc, że to jej plan strategiczny.

Polsat nigdy nie kupi Cyfry nie będzie również odwrotnej sytuacji. Solorz jeśli sprzeda część swoich udziałów to w 80% będą to Niemcy a Cyfrę tylko zmusi aby zwinęła żagle i powróciła nad Sekwanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek

Na n-kę nie narzekam, ponieważ jeszcze nie korzystałem. ;)

 

Wizja - od pierwszego tygodnia istnienia aż do jej końca, Polsat również od samego początku (teraz już nie), Cyfrę+ przez trzy lata (pełny pakiet i bez awersji).

 

PS 1 - zdaję sobie sprawę że z ilością dekoderów trochę przesadzam (za dwa tygodnie będę miał kolejny), ale kolor sprzętu nie jest już chyba zboczeniem.

PS 2 - nie odnoszę się do jakości sprzętu Cyfry ponieważ go nie znam (prawdę mówiąc nawet nie interesowałem się tym co teraz mają w ofercie), a Was (Cyfrowicze) aż strach się spytać czy ma jakieś wady.

PS 3 - uważam natomiast, że to co proponuje Cyfra+ jest co najmniej dwukrotnie przedrożone. Ponieważ takie są efekty kupowania programów i transmisji na wyłączność i mam prawo o tym pisać (ale nie w tym temacie).

 

Starający się już nie urazić dumy honorowych abonentów Cyfry+, z poważaniem,

Wanderer.

 

Edit: Moderatorze, przebacz. Obiecuję poprawę.

Postaram się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę szukał innych przykładów, podam tylko z podwórka który znam.

Mówisz prawa do filmów? Proszę bardzo.

UPC CZ - jest HBO

CZ Link - jest HBO

Digi TV - jest HBO

Prezentuje w czechach filmy takich wytwórni jak: Warner Bros., Disney i Columbia/TriStar, Universal, Dreamworks, MGM, Paramount i 20th Century Fox.

Jak widać można, i w jednym państwie i bez prawa na wyłączność.

Wy wolicie zachowywać się jak dzieci w piaskownicy.

Ja mam wiaderko a ty nie, eche… :shock:

Nie mój piasek i nie moje pieniądze, a wiaderko mam. Większe jak Twoje i tańsze. :P

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, to tłumaczenie jest denne...

Jakoś Cyfrze wakacje nie przeszkodziły w dołaczniu NGC HD, Canal+ Film HD i Canal+ Sport HD! A są to wieksze projekty niz Polsat Sport HD...

 

Mogli by powiedzieć dla czego nie włączyli a nie ściemniać...

Powinni powiedziec że mają problemy techniczne albo dostawca dekoderów opóźnia swoje dostawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...