Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy n-ka pójdzie po rozum do głowy i zrobi ekstra promocje dla odchodzących z CP...

 

No wydaje mi się, że 48zł za wszystkie pakiety n-ki jest wystarczającą promocją. Umowa na 13 m-cy a nie na prawie 3 lata z możliwością automatycznego przedłużenia o kolejny rok w przypadku nie wypowiedzenia umowy w terminie. Do tego 48zł za aktywację dekodera pvr i mamy możliwość nagrywania nie wspomnę o hd w cenie (nie liczę pseudo TVP 1 HD bo to jak na razie porażka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowe mam do 25 kwietnia i wlasnie mialem wysylac wypowiedzenie, gdy dowiedzialem sie o tych sprawach z bbc. Normalnie bede mogl 1 lutego wyslac im wypowiedzenie ze wzgledu na usuniecie mi kanalow bbc? Wtedy nie obowiazuje mnie 3 miesieczne wypowiedzenie tylko po prostu zrywam umowe? Pozniej przysylaja mi, że prosza o zwrot dekodera i "papa" CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jaca 22

 

Normalnie w ciągu 14 dni od daty w prowadzenia zmian tak było w przypadku zamiany TV1000 na Filmbox i teraz będzie chyba tak samo :)

wysyłasz pismo :P

ps.: Cyfrowy Polsat znów strzelił sobie w kolana już widzą punkty n i rodziców kupujących pakiet z największą ofertą dla swych pociech w raz z paczką BBC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak potwierdzone, zeganj BBC z CP :brawo:

Gdzie masz to potwierdzenie CP milczy na info linii nic nie wiedzą (zresztą jak zwykle).

A tu jest potwierdzenie

 

Informacje wyłączeniu kanałów BBC z oferty Cyfrowego Polsatu dzisiaj potwierdziła naszej redakcji Magda Kocoń z biura prasowego BBC. Na kanałach BBC emitowany jest także komunikat informujący o zmianie.

 

"Zarząd Cyfrowego Polsatu postanowił nie przedłużać umowy, w myśl której prowadził współpracę z kanałami tematycznymi BBC. (...) Decyzja Cyfrowego Polsatu oznacza, że kanały BBC znikną z oferty operatora 1 lutego 2011 roku, gdy kontrakt straci ważność. Jesteśmy rozczarowani faktem usunięcia kanałów BBC z oferty Cyfrowego Polsatu. Od czasu ich premiery w 2007 roku, kanały zyskały wielu wiernych widzów. (...) Zakończenie współpracy na wyłączność z Cyfrowym Polsatem oznacza, że kanały BBC będą mogły zostać udostępnione innym operatorom - a więc i nowym widzom" - czytamy w oświadczeniu BBC przesłanym do naszej redakcji.

 

zrodlo: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę do pieca za niedługo kończy się umowa CP też na TVN-y więc i te kanały pewnie stracimy za jakiś czas. Najgorsze jest to że CP milczy w sprawie czwórki czy tv religia od razu skomentowali jak pojawiały się plotki a tu oficjalny komunikat BBC i cisza ze strony CP.

 

Kanałów TVNu i tak nie oglądam bo dla mnie nie ma tam nic ciekawego. Jedynie "Kuchenne Rewolucje" oglądałem ale teraz lecą powtórki więc TVN dla mnie nie istnieje. Kanały tematyczne TVN również mnie nie interesują.

 

Wielka szkoda, jeśli skasują BBC. Co prawda 2z3 kanałów BBC będę miał w Cyfrze (bajek nie oglądam) ale oglądałem akurat głównie lifestyle którego już w cyfrze nie będzie.

 

Mam pomysł. Nie ważne czy pomoże czy nie, proponuję zadzwonić na infolinię CP i wyrazić swoje niezadowolenie (oczywiście bez wyżywania się na konsultantach bo to nie ich wina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Nie ważne czy pomoże czy nie, proponuję zadzwonić na infolinię CP i wyrazić swoje niezadowolenie (oczywiście bez wyżywania się na konsultantach bo to nie ich wina).

No to oczekiwanie na połączenie z info linią trochę potrwa tak wielu chętnych aby wyrazić to niezadowolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok tak dużo osób krzyczy ze rozwiąże umowę po wycofaniu kanałów BBC z CP ale ciekawi mnie ilu naprawdę to zrobi ? Ja akurat wiele nie stracę Mam Polsat i Cyfrę i nawet nie odczuje braku tych kanałów. BBC Lifestyle i dla dzieci akurat nie ogladam wiec tyle ze liste kanalow bede musial poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma inne powody oprócz braku BBC to to zrobi. Ja wyrażę swoje niezadowolenie w formie pisemnej w postaci wypowiedzenia, będzie łatwiej i skuteczniej niż czekać na infolinii. Podziękuję im za Cinemax HD, VH1, bardzo funkcjonalną listę kanałów no i BBC którego nie oglądałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Nie ważne czy pomoże czy nie, proponuję zadzwonić na infolinię CP i wyrazić swoje niezadowolenie (oczywiście bez wyżywania się na konsultantach bo to nie ich wina).

No to oczekiwanie na połączenie z info linią trochę potrwa tak wielu chętnych aby wyrazić to niezadowolenie.

 

Może i potrwa ale nic więcej nie można zrobić.

 

Ja na CP oglądam Polsat Extra, BBC Lifestyle i Fox HD. Miesięcznie w prepaidzie wychodzi to 72,90zł czyli całkiem sporo mając na uwadze, że mam jeszcze cyfrę za 150zł. Teraz mimo kupy kasy jaką płacę za to wszystko nie będę mógł oglądać 1/3 dotychczasowej oferty polsatu. Czyli dodatkowe ponad 70zł za Kubicę, The Walking Dead i Simpsonów. To trochę cienko.

 

To jest chore, żeby płacić ponad 200zł i nie móc oglądać kilku bzdurnych programów. Gdyby N w jakiś sposób udostępniła BBC Lifestyle na module CI to bym zapłacił. Kolejnego dekodera nie mam możliwości podłączyć do telewizora. Kwestia rycia ściany w celu dodania kabli, zmiana konwertera który ostatnio zmieniłem na Iverto quatro i kolejnego pudła pod TV. Po prostu tego nie chcę. To i tak paranoja płacić za 2 platformy jednocześnie a oferta n mi nie pasuje (oglądam inne kanały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin świadczenia usług CP Rozdział 5 § 7 pkt. 5

 

5. Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych i/lub radiowych

w ramach Pakietu Programów przez inne programy lub zmniejszenie ich liczby, jeżeli

wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych.

W szczególności zalicza się do nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do rozprowadzania

programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub systemu nadawania,

zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O zmianach

takich Abonenci/Użytkownicy będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego

komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Abonenta/Użytkownika

lub poprzez emisję w trakcie odbioru programów przez Abonenta scrolla (przewijanego tekstu)

informacyjnego dotyczącego zmiany, lub poprzez zamieszczenie informacji o takiej zmianie na

stronie internetowej Cyfrowego Polsatu i w programie dla Abonentów. W takim przypadku Abonentowi

przysługuje prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania terminu wypowiedzenia,

jednakże nie później niż 30 dni od dokonania takiej zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu

Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązaniu Umowy Abonenckiej

bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...