Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zgadza sie pozatym cp wie ze pilka nozna jest dochodowa nie byloby kanalu z pilka a po drugie zainteresowania sponsoringiem jednego z klubow ekstraklasy

Pierwsze słyszę, którego klubu?

 

Jeśli chodzi o ligę włoską to zgoda - Polsat może powalczyć o cały pakiet. Na naszą Ekstraklasę nie liczyłbym, to jest flagowy produkt Canal+ i raczej nie pozwolą sobie na jego stratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał w kwietniu zeby pojawiły sie kanały filmbox extra i filmbox family,wiem tylko ze w kwietniu mają być kilka kanałów dać a jakie nie wiadomo,bo mi pan mówił w aps gdy podpisywałem umowe na pakiet relax mix ze mają być dostepne od pakietu relax mix pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Skąd ta pewność że mają dodać jakieś nowe kanały??

Stad te info.

wiem tylko ze w kwietniu mają być kilka kanałów dać a jakie nie wiadomo,bo mi pan mówił w aps gdy podpisywałem umowe na pakiet relax mix ze mają być dostepne od pakietu relax mix pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wolalbym zamiast FOX life HD ,History HD ,ale CP jak zwykle szuka kanalow co sie im oplaca i nie sa zadrogie ,a kanal History sie ceni bo naprawde super kanal.Moze kiedys pomysla o tym kanale zeby wlaczyc do oferty ale znajac CP to potrwa,no i zalezy to tez przedewszystkim od samych abonetow czy chca bardzo ten kanal czy nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tylko zależy od operatora platformy cyfrowej jakie kanały ma dodać do swojej oferty, ale także od właściciela kanału. Aby dodać jakiś kanał to trzeba przez wiele dni, tygodni, a nawet miesięcy negocjować, aby operator satelitarny dogadał się z właścicielem stacji. To nie jest takie proste: chcę History to już za tydzień go mam w swojej ofercie. Tak łatwo to nie jest, a może właściciel stacji nie chce być w ofercie satelitarnej. No i też niekiedy chodzi o pieniądze.

 

Ja też wolałbym History niż Fox Life HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że sprawiedliwie. Niech jeszcze dołączą Canal + (chce go student z Krakowa), NGC (marzenie rodziny Kowalskich), Planete (dla pana Nowaka) i mamy najlepszą platformę w Polsce. Z najdroższym abonamentem :D

 

Niestety, by zarobić - trzeba pójść na kompromis. Uwzględniający zarówno oczekiwania abonentów, jak i cenę, jakość kanału, "prestiż", charakter umowy z nadawcą. Dlatego tak narzekamy na platformy cyfrowe. Ciągle nam mało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za jakis czas z oferty CP,i reszty platform moze zniknac TVP Sport.

"Po trzech i pół latach funkcjonowania los stacji TVP Sport jest poważnie zagrożony - informuje "Przegląd Sportowy". W środę szef sportu TVP Włodzimierz Szaranowicz ma się spotkać ze swoimi przełożonymi i omówić tę kwestię.

Do czasu środowego spotkania nikt na Woronicza nie chce komentować tej sprawy, przynajmniej oficjalnie. Z zakulisowych rozmów wynika jednak, że los stacji jest przesądzony. TVP Sport najprawdopodobniej zostanie zawieszony lub zamknięty. Władze spółki analizują sytuację finansową, jednak nie wygląda ona - delikatnie mówiąc - dobrze.

 

9 marca prezes TVP Romuald Orzeł podczas spotkania z senacką komisją kultury powiedział, że Telewizja Publiczna jest na skraju bankructwa. Już wówczas pomysłem na ratowanie spółki było zaciągnięcie kredytu obrotowego w wysokości 100 milionów złotych oraz czasowe zawieszenie lub "bardzo istotne ograniczenie funkcjonowania" TVP HD, TVP Historia oraz TVP Sport.

 

W ubiegłym roku budżet TVP Sport wynosił 89,6 miliona złotych. Według danych AGB Nielsen Media Research stację oglądało w lutym 2010 - 18 477 odbiorców. "

Zrodlo- http://www.wp.pl

http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Polsk ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ja bym chciał w kwietniu zeby pojawiły sie kanały filmbox extra i filmbox family,wiem tylko ze w kwietniu mają być kilka kanałów dać a jakie nie wiadomo,bo mi pan mówił w aps gdy podpisywałem umowe na pakiet relax mix ze mają być dostepne od pakietu relax mix pozdrawiam

 

Juz za jakis czas z oferty CP,i reszty platform moze zniknac TVP Sport.

 

To może będzie zamiana TVP Sport na SportKlub :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...