Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od dzisiaj filmowe kanały telewizyjne Cinemax oraz Cinemax 2 otrzymały nowe logo. Wraz ze zmianą grafiki telewizja otrzymała nową stronę internetową http://www.cinemax.pl, na której można zapoznać się z aktualną ofertą programową stacji oraz zamówić bezpłatny newsletter. Serwis

powiązany jest ze stroną HBO Polska.Kanał Cinemax w Polsce dostępny jest od pięciu lat - zadebiutował 23 lutego 2005 roku. Jest kanałem premium (sprzedawanym osobno bądź w pakiecie

z HBO) adresowanym do miłośników kina. Oferta

programowa Cinemax obejmuje szeroki wybór kina europejskiego i światowego, produkcje niezależne oraz obrazy wyróżniane na festiwalach filmowych. Właścicielem i operatorem kanału Cinemax jest spółka HBO Central Europe.

 

Ta informacja pochodzi ze strony media2.pl. Została wydana 1 marca 2010 na 5 urodziny Cinemaxów i odnowili oni logo, stronę. A co do jakości to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jakby jakość się polepszyła, obraz jest bardzej czysty, jakość dźwięku wydaje się na takim samym poziomie. 5 lat im zeszło doprowadzając ten kanał do jakiejś użyteczności, jakość nawet lepsza od HBO. Ma ktoś jakieś wykazy z bitrate obrazu Cinemax i Cinemax2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myślałem że się doczekam Viasat History i Viasat Explorer w CP bo mieli jeden z Viasatów w Ofercie a tu się doczekałem że i ten jeden wyłączyli, A Viasat History to ciekawy program ale dostępny jest jak dotąd tylko w Kablówkach między innymi W STVK Centrum Zgierz razem z Testowym TV1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest filmBOX, po prostu te same filmy przez tydzień w kółko powtarzają, takie prawie Vod z resztą, abonenci CP są do tego przyzwyczajeni przez pseudo Vod na które trzeba czekać, aż z łaski swojej puszczą film. Tv1000 był lepszym kanałem w tej kwestii, mam ten kanał już prawie 2 lata, osobiście zawsze uważałem go za konieczność, tak naprawdę na Filmbox extra można coś zobaczyć lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzięję że w najbliższym czasie dodadzą Filmox Family i Filmbox Extra. Bo to chyba nie ma sensu że Cyfrowy Polsat wprowadził tylko dwa kanały Filmoxu-w (Filmbox i Filmbox HD), zamiast całego pakietu. Trochę to dziwne. :roll:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie wrzucą tych kanałów do Familijnego. napewno by stworzyli taki pakiet "Filmox". I w tym pakiecie były by kanały Filmox Extra Filmbox Family i jak by się postarali to możę by tam wrzucili Filmbox HD (w co wątpie).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polsat

"Filmoxy" ( :lol2: ). Nie tak się te kanały nazywają. Prawidłowa nazwa to "Filmbox". Poza tym, wątpię, żeby dodali dwa pozostałe kanały tej marki, bo czemu nie dodali ich teraz? Prawdopodobnie nie są nimi zainteresowani albo po prostu uznali, że SPI żąda za wiele kasy za te kanały. Jest wiele możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaneiro masz rację to co prezentuje SPI to jest istna kpina po pierwsze kanał główny Filmbox który wg. ma gorsza ramówkę niż Polsat Film na tym kanale nie obejrzałem żadnego filmu do tond nieco lepiej wygląda Filmbox HD gdzie obejrzałem od 2 marca 2 filmy no ale i tak dopatrzyłem się już powtórki jednego z tych filmów, kolejnym kanałem jest Kino Polska na którym od jakiś 2 miesięcy chyba z 12 razy leciał film wyjście awaryjne to już nie jest zabawne ale chore i żałosne można oczywiście powtórzyć Film raz czy dwa może nawet i trzy ale nie aż tyle to jest gruba przesada :crazy::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bałaganu w Cp ciąg dalszy.

Mam umowę na 12m-cy i miesiac gratis familijnego, teraz chcę wpłacić elektronicznie te 9,9 ale on mi podlicza do wpłaty 9,9+ za familijny:

 

W płatnościach mam tak:

 

Opłacone pakiety
pakiet 	opłacony do
Pakiet Familijny 	2010-03-08
Pakiet Mini 	2010-03-08

 

I teraz nie wiem czy czekać az rozłączą czy ten pakiet familijny mi zniknie i będę mógł wpłacić tylko za mini?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...