Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

za TV1000 zostanie dodany kanal Filmbox oraz pojawi sie kanal Filmbox HD ... Oficjalne info ze strony cp :

"Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od dnia 2 marca 2010 r. program TV1000 zostanie zastąpiony programem Filmbox. W tym dniu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy również program Filmbox HD. Życzymy Państwu miłych wrażeń z nowymi kanałami."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała bym zauważyć ze Cp posiada też bardzo dużo starszych ludzi którzy oglądają dużo Romantiki i dla nich ten program nie jest obojętny tak jak napisal np @stachu567 a nie nam decydowac który program ma zostać w ofercie a który ma być usunięty ,chociaż ja sama usunęła bym połowę programów informacyjnych z oferty bo ich jest za dużo a maglują na wszystkich ten sam temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek E!, teraz TV1000.

Zamiast rozwijać współpracę ze Skandynawami zwija interes, pewnie za chwilę odda BBC.

Solorz wyraźnie traci kontakt z rzeczywistością!

Dołączanie FilmBoxów a może Movies 24 lub jakieś inne badziewie typu WiP.

No cóż, jest wyjście, zawsze możemy komuś innemu dać zarobić. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała bym zauważyć ze Cp posiada też bardzo dużo starszych ludzi którzy oglądają dużo Romantiki (...)

 

Tak tylko że u mnie na wsi ma cp wiekszosc starszych i nie widac ani slychac zeby to ogladali

 

(...)chociaż ja sama usunęła bym połowę programów informacyjnych z oferty bo ich jest za dużo a maglują na wszystkich ten sam temat

(...)

 

Jest ich wystarczająco a tak wogole to co usuniesz???

 

TVN 24 , TVN Meteo - jakby usuneli to TVN nie zagosci na dlugo w CP

Superstacja - powiazane z CP wiec nie

TV Biznes - FTA

TVP Info - jakby usuneli to TVP nie zagosci na dlugo w CP

Polsat News - kanał Polsatu więc nie ma mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciała bym zauważyć ze Cp posiada też bardzo dużo starszych ludzi którzy oglądają dużo Romantiki (...)

 

Tak tylko że u mnie na wsi ma cp wiekszosc starszych i nie widac ani slychac zeby to ogladali

 

Możesz wyjasnić co w takim razie oglądają i w jaki sposób to widac i słychać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ich wystarczająco a tak wogole to co usuniesz???

 

TVN 24 , TVN Meteo - jakby usuneli to TVN nie zagosci na dlugo w CP

Superstacja - powiazane z CP wiec nie

TV Biznes - FTA

TVP Info - jakby usuneli to TVP nie zagosci na dlugo w CP

Polsat News - kanał Polsatu więc nie ma mowy

 

Masz rację! Nie da się usunąć żadnego ze stacji informacyjnych, bo jak TVN 24 usuną to reszta TVN też. Podobnie z TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tu dużo dyskutować po prostu robią to co im się podoba i mają gdzieś opinie użytkowników szczególnie że najczęściej to ja oglądam TV1000 jak dla mnie to ciekawy kanał filmowy a oni go tak po prostu w :censored: ą i zastępują jakimś pseudofilmowym kanałem ludzie to Polsat Film jest przecież lepszym kanałem niż Filmbox :!::!: jak tylko będzie możliwość z tej racji wypowiedzieć umowę to zrobię to bez wahania i przejdę do konkurencji :!::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DVBmaniak

jak tylko będzie możliwość z tej racji wypowiedzieć umowę to zrobię to bez wahania i przejdę do konkurencji

 

Zapewne do takiej która ma TV 1000 :mrgreen:

 

 

 

A tak poważnie to sądzę że przy okazji temat Viasatów w CP przechodzi do historii skoro zamiast rozwijać współpracę CP rozstaje się z jedynym przedstawicielem tej sieci :(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do Sportklubow-czytalem juz opinie na tym forum,takie same jak dotyczace Filmboxow.Pare osob plakalo ze Cp ich nie ma,ze czekaja juz na koniec umowy aby tylko pobiec do stoiska konkurencji i podpisac umowe.Nawet jak sie pojawia w CP to bedziecia lamentowac ze marna jakosc,kiepscy komentatorzy,beznadziejne transmisje...Walnijcie z grubej rury i zarzadajcie od razu C+ Sport w CP!No bo przeciez Cyfra ma ten kanal...

Widocznie CP ma jakis cel w zakonczeniu umowy z TV 1000,ale my tego sie napewno nie dowiemy.

 

Kto jak kto, ale ja na pewno nie będę tak lamentować. Według mnie Sportkluby mają obecnie zdecydowanie lepszą ofertę piłkarską niż te śmieszne Polsaty Sport z retransmisjami. Na jakość złą jestem w pełni przygotowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie wspomina jak wejdzie się na stronę Cyfrowego Polsatu i kliknie szczegóły to pojawia się tam taka informacja:

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom od dnia 2 marca 2010 r. program TV1000 zostanie zastąpiony programem Filmbox. W tym dniu do oferty Cyfrowego Polsatu dołączy również program Filmbox HD. Życzymy Państwu miłych wrażeń z nowymi kanałami.

 

A jak wyskoczy ta informacja jak się wchodzi na stronę CP to nie pisze Nowe programy!!!, a Nowy program!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j mylse że TV1000 jest i wiele lepszy zarówno pod względem jakosci dosyłu jak i tym że nadaje czesc filmów z 16:9 a także nadaje kino Bollywood.

 

Wiec trudno tu mówic o tym żeby zmiana na FilmBox była czymś lepszym ( no może juz troche lepiej wygląda FilmBox Extra).

 

... widac aspekt finansowy gra największą role...

 

 

PS: Jednak dosył TV 1000 dla sieci kablowych jest o niebo lepszy od tego co CP oferuje swym abonentom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...