Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie wstydzisz CP to po co go brałes a jak umowa ci sie konczy 2011 to swiadczy to o tym ze nie masz go tak dlugo, a n nie masz co liczyc bo chyba okres zaskakiwania sie skonczyl w ostatnich zapowiedziach, ze nie beda walczyc o rynek za wszelka cene , a to oznacza koniec promocji, mniej nowych kanałow, i zgodnie z zapowiedziac ARPU spadnie, a ten rok byl rokiem w ktorym n mialo uzyskac dodatni wynik finansowy wiec mysle ze na tym sie beda skupiac zeby wreszcie wyjsc nad kreske. A nie na promocjach nowych kanalach i itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tyle że te kanały kosztują 15 zł. Filmbox "zwykły" znalazł by się pewnie w pakiecie film, a to dla CP zwiększenie kosztów. (jeśli nie podnieśliby ceny pakietu). Nie udało się dojść nadawcy albo CP do porozumienia lub też CP nie chce tych stacji. Dlatego nie ma ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mi ten kanał zwisa.

2. Ja tłumaczyłem, dlaczego nie ma Filmbox w CP.

Aha dawali wszystkie filmboxy za free do komfortowego gdy podpisywało sie umowę na 18 miesięcy. Ale to dla mnie zdecydowanie za długo wiec nie zgodziłem sie na to rozwiązanie.

PS

Janusz080 myślę ,ze gdyby dali te kanały, które są w komfortowym to cena familijnego wzrosłaby dwukrotnie. I tu masz rację. Dlatego dziwię się ,ze osoby które mają familijny w cp lubią przepłacać. A nie mieć więcej za podobną cenę w c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> lukas_K

dlatego biorę umowy na 13 miesięcy aby jej koniec był w okolicy świat grudniowych. Już 2 raz przedłużam umowę w C+ i zawsze dają mi 50% upustu na komfortowy, dekoder hd hdd za 0zł. Teraz dali mi dodatkowo na 3 miesiace HBO i orange sport ( ale ja nie lubię sportu) oraz cinemaxy i filmboxy. Jak dla mnie ta platforma cyfrowa ma najlepszą ofertę przedłużeniową. Ostatnio zadzwoniłem 3 razy do CP aby mi coś sensownego zaproponowali . Dostałem na infolini 1 miesiac garatis familijnego w podpisaniu umowy terminowej. SZOK. Jak oni traktują klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@raffde

dlatego umowy nie są 12 - miesięczne, tylko 13 - żeby przesuwać granicę jej zakończenia. Poza tym skąd masz pewność, że Cyfra+ co roku będzie robiła aż tak wielkie promocje? Zamiast połowy abonamentu w promocji wolałbym płacić cały, obniżony o kilka złotych na stałe. Wyszło by na to samo, ale bez strachu że przed świętami znowu będę musiał szukać promocji w którejś platformie i rezygnować z kanałów które już zdążyłem polubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>>Digi

ale oni ( C+) już dzwonią do mnie w listopadzie z propozycjami . A ja czekam sobie spokojnie do grudniowych promocji. 2 razy tak miałem wiec pewnie będzie i trzeci, czwarty. Mam też polsat i ani razu nie zadzwonili czy chcę podpisać umowę terminowa. A gdy zadzwoniłem do nich to pan był zdezorientowany ,ze w ogóle coś od niuch chce. Potem zaproponował mi zniżkę na familijny z 40zł na 38zł :censored: i JEDEN MIESIĄC ZA DARMO :brawo: . Dekoder HD bez dysku twardego za 5zł miesięcznie. Oto i cały Polsat . Płacę za niego wyłącznie dla BBC i Polsatu ( choć oglądałem go jakiś 1,5 miesiąca temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Filmbox to śmira... za dopłatą bym go nie oglądał... chyba że za darmo wersje HD.

2. To co jest w pakietach platform wszyscy wiemy... ale czy to powinno być w temacie "zapowiedzi..."

3. Nie ma platformy idealnej... ja jestem zadowolony jak pozostałe 3 mln abo... a co będzie dalej czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...