Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I jeszcze jedno. CC -> jakosc jak z VHS, brak napisów, oryginalne sciezki dzwiekowej, brak 16/9, sezony seriali rok po emisji w USA.

E! -> jakosc bardzo dobra, oryginalna sciezka dzwiekowa, najswiezsze info codziennie ze swiata muzyki, filmu. PROSTO Z USA. Relacje z najwazniejszych wydarzen filmowych i muzycznych swiata LIVE.

 

CC chowa sie przed E!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania że kanał E! nie jest zły. Transmisje z gal, życie Hollywood programy np. The girl of the playboy mansion nie są złe. Według mnie kanał nie ma charakteru typowo plotkarskiego, jest dość ciekawy. Usunięcie go z platformy Cyfrowy Polsat byłoby błędem. A twierdzenie że kanał jest typowo kobiecym kanałem jest żenujące. Ja często golądam Prawdziwe Historie Hollywood (THS) oraz dziewczyny Playboya z rodziną i bardzo się dobrze przy tym bawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Op

 

Dokladnie. THS jest interesujace. The girls of the playboy mansion rowniez dobre ( chociaz teraz z nowymi dziewczynami jest slabsze ) Red Carpet jest genialne i dzieki temu mogliby mi zabrac nawet Polsat, bo tam wszystko jest zenujace, a na E! Red Carpet to wyjatkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał E! jest jakby podzielony na 2 części. Ta pierwsza to [beep]oły, skandale i ploteczki, a ta druga, to interesujące wywiady, biografie i informacje ze świata filmu, muzyki i telewizji, a także kulisy filmów, seriali i teledysków. Zdecydowanie wolę tą drugą część, gdyż na poważnie interesuję się showbiznesem, a nie tym kto znowu się upił i nasikał do zlewu.

Wracając jednak do tematu. Bardzo, ale to bardzo wątpię by ten kanał został zastąpiony przez Comedy Central, gdyż CP by o tym poinformował już kilka tygodni temu jak to było w przypadku Jetix Play i Nicka. Wiem, że niektórzy pamiętają podmianę Discovery T&A na Travel Channel, ale na litość boską to było jakieś 6 lat temu. Wątpię by dzisiaj CP pozwolił by na taki ruch bez powiadamiania abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często oglądam kanal E! Nie prawdą jest że tam tylko są plotki niektóre THS są naprawdę ciekawe. Nawet jeśli niektórzy uważają że ten kanal jest plotkarski to ile jest podobnych kanałów, no przepraszam ale tego typu kanal jest tylko jeden. A ile jest kanałów sportowych? nie tego nie widzicie bo sport to sport!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] za to CC mógłby trafić do Relax Mix, w skład pakietu Film :|

No i taka opcja już (przynajmniej dla mnie) wydaje się być bardziej realistyczna. Póki co nie mamy (poza Viva Polska) żadnego kanału MTV Networks w pakiecie familijnym i trochę dziwne, żeby tym pierwszym miałby być Comedy Central.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi się wydaje że E! Entertainment pewnie zniknie, Comedy Central będzie w Relax Mix, a Nat Geo Wild SD jeśli go dołączą, to pewnie pojawi się w Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podacie mi OFICJALNE INFO o tym ze E! znika i wchodzi CC ?? Bo jakis ***** puscił plotke, ze E! znika i wchodzi CC i teraz wszyscy w to wierza. Ludzie opamietajcie sie. To info jest tak jak z POLSAT HD. Mowili o nim w 2006 roku " uruchomimy go na dniach" a powstal dopiero w 2009 roku pod koniec (wrzesien). Nie ma co wierzyc CP ani uzytkownikom na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dał bana bartasowi_20 ? Od dawna się nie odzywa a niestety wszystko się sprawdza z tego co mówił. CC pojawi się na pozycji 46 a więc zastąpi E! na liście kanałów, ale to nie oznacza jeszcze że E! zniknie, chociaż szanse na jego pozostanie są coraz mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta programowa Cyfrowego Polsatu, największej platformy satelitarnej w Polsce zostanie wzbogacona o cztery nowe kanały, w tym aż dwa kanały jakości HD.

 

W sobotę (6 lutego 2010 roku) Do podstawowego pakietu Familijnego zostaną wprowadzone kanały Comedy Central i Nat Geo Wild, zajmując odpowiednio pozycje 46 i 89 na liście kanałów platformy.

 

Nowymi propozycjami w wysokiej rozdzielczości będą Nat Geo Wild HD[/n] i Fox Life HD, oferowane jako opcja dodatkowa do pakietu Familijnego. Nat Geo Wild HD, dostępny w pakiecie HD za 15 zł, będzie można znaleźć na pozycji 109 na liście kanałów Cyfrowego Polsatu. Uruchomienie najnowszej produkcji koncernu FIC - kanału FoxLife HD - planowane jest na kwiecień 2010 roku.

 

Comedy Central zastąpi w ofercie pakietu Familijnego stację E! Entertainment.. Comedy Central Polska swoją ofertę kieruje do widzów w wieku 16-49, poszukujących rozrywki i dobrego humoru w każdej postaci. Niezależnie od pory dnia, mogą oni obejrzeć najbardziej popularne seriale komediowe z rynku amerykańskiego i europejskiego, a także polskie produkcje. W ofercie programowej stacji znajdują się takie hity, jak: „Jim wie lepiej”, "Hoży doktorzy", "On, ona i dzieciaki", „Diabli nadali”, "Jak poznałem waszą matkę" czy „8 prostych zasad”.

 

Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD to kanały poświęcone światu dzikiej przyrody, środowisku naturalnemu i wszystkim żyjącym stworzeniom. Dostarczają najbardziej ekscytujących przeżyć, pozwalając na poznanie najdzikszych zakątków Ziemi. Programy tworzone są przy współpracy z najlepszymi filmowcami. Nat Geo Wild HD to niesamowita jakość wizji i fonii w telewizji wysokiej rozdzielczości, która sprawia, że naturalny świat dzikich zwierząt może zostać pokazany tak wiernie, jak nigdy przedtem. Dzięki temu widzom udaje się zajrzeć w samo serce akcji, zobaczyć z bliska przyrodę, dzikie zwierzęta czy też niezbadane cuda natury.

 

Kanały Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD posiadają swoje osobne ramówki, różniące się kontentem. Na kanale Nat Geo Wild HD od będą wyłącznie emitowane programy wyprodukowane w wysokiej rozdzielczości.

 

Zródło Media2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Nat Geo Wild i Nat Geo Wild HD posiadają swoje osobne ramówki, różniące się kontentem.

W takim razie NGC Wild powinien zagościć w N. Chyba, że "wypną się" na SD - mino innej ramówki niż wersja HD.

Uruchomienie najnowszej produkcji koncernu FIC - kanału FoxLife HD - planowane jest na kwiecień 2010 roku.

To się nazywa zapowiedź! 2 miesiące (minimum) do uruchomienia kanału, a już wiadomo, gdzie go pooglądamy ;)

 

Swoją drogą, ciekawe nowości. Gdyby Polsat pozostał do końca świata w Cyfrowym Polsacie, pewnie o NGC Wild czy Comedy Central trzeba byłoby pomarzyć... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...