Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na infolini mowiono, ze: cytuje "w przyszlym tygodniu pojawia sie nowe promocje a takze niespodzianki i prezenty". @Speedy179, skad ta pewnosc co do nowych kanalow?

Czyżby kolejne testy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi na infolini mowiono, ze: cytuje "w przyszlym tygodniu pojawia sie nowe promocje a takze niespodzianki i prezenty". @Speedy179, skad ta pewnosc co do nowych kanalow?

Czyżby kolejne testy? :mrgreen:

 

Skończcie z tymi testami bo to oszaleć można :lol: Przeglądam codziennie listę kanałów z nadzieją na nowy kanał i każdego dnia spotyka mnie rozczarowanie - może się kiedyś doczekam :> A tak na serio to z tymi nie niespodziankami różnie być no bo np. TV MARKET 24 :lol2: ... Sorry że się nabijam ale dla mnie największa platforma satelitarna w Polsce powinna naprawdę na swoje 10-lecie dać odjazdowe, wypasione na maksa promocje i min. 10 nowych kanałów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet kanałów nie szukam, tylko patrzę na koniec listy, czy jakieś testy czasem się nie pojawiły. :lol2: TV Market powinien wejść, do tego Polsat dla dzieci i PPV. No i oczywiście testy. :lol: A co oprócz tego? Czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzona informacja od PR :) w przyszłym tyg NOWE PROMOCJE :brawo::jupi:

zadzwoniłam, jak tylko przeczytałam o tym info z partyline CP :lol2:

 

//edit

odnośnie tych pomysłów na własne 'ulubione' kanały, to sama myślę, że fajnie by było gdyby np, zamiast familijnego dali by wybór własny (osobny pakiet ~20 ~25 kanałów) za 40zł...myślę, że dużo osób by się ucieszyło ze swoich 'faworytów'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było całkowitego OT to pozwolę sobie stwierdzić że na Mikołaja będzie tyle nowych kanałów że już w ogóle nie będziecie mieli czasu ich oglądać. I wiem to na 99% :lol:

 

Pozdrowienia.;)

Ta jasne! Uwielbiam własne źródła, a może jeszcze buta na parapecie położyć? Kiedyś była taka tradycja. Nie wiem czy jeszcze obowiązuje w niektórych domach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to poczekajmy na jakieś propozycje, nie ma sensu spamować w kółko to samo pisać. Ludzie w CP wiedzą co robią, spokojnie, was abonentów wymagających w CP jest garstka, większości wystarczy familijny w takiej cenie i z takimi kanałami jakimi teraz są.

Po więcej nowości zapraszamy do droższych platform jak C+ czy N, CP ma być tanią platformą dlatego nowości jest mało, bo im więcej nowości tym wyższy abonament. :smile:

 

Nowości będą siłą rzeczy, ale nie wymagajcie jakiś ViaSatów czy innych wielce prestiżowych kanałów, najprawdopodobniej dużo będzie kanałów które już dawno są u konkurencji, tylko może w CP będzie po prostu taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Ivestigation?

 

Tam nie ma co oglądać, same nudy, wielkie sensacje nie trzymające się kupy, do tego ta "jakość" kanału też powala :lol2: . Ogólnie paka Discovery wiadomo by się przydała Discovery T&L jeszcze daje radę. NG Wild to prawdziwa klasa, oglądałem u kumpla na kablówce, zwykły NG to jakiś badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czytając t forum zastanawiam się czy niektórzy tutaj nie maja ciekawszych zajęć niż oglądanie TV, po co nowe kanały i tak juz jest dużo za dużo, jeden np. Discovery by wystarczyl, ehh no sorry ale nie rozumiem tego

Jeden może i by wystarczał. Musiałby być to jednak taki kanał jak kiedyś, a nie jakieś czopery czy warsztaty puszczane przez pół dnia.

Co do ID - może być. Czasami coś by się tam obejrzało, ale wielki hit to nie jest. Lepiej jednak czymś uzupełnić ofertę niż nic nie dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Ivestigation?

 

Tam nie ma co oglądać, same nudy, wielkie sensacje nie trzymające się kupy [...]

Zależy od gustu, nie można od razu spisywać tego kanału na straty. Jak dla mnie kanał ID jest bardzo ciekawy, a niektóre programy nawet szczególnie mnie zainteresowały, np. "Królewskie skandale". Jak dla mnie 100 razy lepszy od Zone Reality, który do czasu uruchomienia ID chyba jako jedyny polskojęzyczny kanał "zajmował się" kryminalistyką itp.

[...]do tego ta "jakość" kanału też powala :lol2: . Ogólnie paka Discovery wiadomo by się przydała Discovery T&L jeszcze daje radę.

Do jakości nie można się przyczepić, obraz czysty i płynny. Czego więcej chcieć? Chyba jedynie HD. :wink: A co do paczki Discovery - oczywiście, że by się przydała. Niestety słabo widzę to, że CP w najbliższym czasie doda te kanały (mam na myśli do pakietu familijnego). Chyba, że podniesienie cen pakietu familijnego dla umów na czas nieokreślony do 39.90zł w czymś pomogło, to kto wie... :roll:

NG Wild to prawdziwa klasa, oglądałem u kumpla na kablówce, zwykły NG to jakiś badziew.

NG Wild (a szczególnie w HD) to prawdziwa klasa, ale NG nie jest wcale gorszy i badziewiem bym go nie nazwał (już prędzej Discovery :/ ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc szanowni państwo:

Zadzwoniłem sobie z ciekawości do BOK CP i zapytałem jakie kanały HD nam dołożą.

Miła pani nieco pociągnięta za język oświadczyła, że w najbliższym czasie, chyba jeszcze przed końcem roku wejdą następujące kanały:

Animal Planet HD, National Geographic HD (nie wiem który) oraz Eurosport 2 HD. Mówiła, że to jeszcze nie wszystkie kanały jakie mają dołożyć. Kanały te mają wejść do pakietu HD, za który już wyznaczono cenę 20 zł.

Jeżeli tak będzie to ja cofam wypowiedzenie i u nich zostaję :D

Myślę, że ta informacja jest prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz po twoim poscie sie dopiero zacznie :) A tak na serio to czemu to nie ma byc prawda, Eurosport 2 HD i Animal Planet HD ma od jakiegos czasu konkurencja i to nie na wylacznisc wiec pora na CP, jedyne co to niewiadoma z tym NG HD, chodzi o wylacznisc w C+ (jest czy nie ma?), chyba ze mowa o NG Wild HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tak naprawdę chodzi o popularno- naukowe kanały w jakości HD. Fajnie się ogląda. Na kanałach premium mi nie zależy, na nagrywaniu programów także. Widzicie, że teraz po raz pierwszy porządnie zaktualizowano soft w samsungach hd, dlatego żeby spowodować w końcu prawidłowy odbiór kanałów HD. Przecież by się wygłupili, jakby dołożyli nowe kanały, które by na samsungach się bez przerwy cięły. To jest jakiś dowód na prawdziwość informacji o nowych kanałach. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...