Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Super, że ktoś puścił plotę. Chociaż forum wróci do życia. :wink: Będzie o czym pisać. I dowiemy się czy radzioksp ma dobre dojścia w CP. Trochę tych zapowiedzi puścił więc przynajmniej zjedna powinna się sprawdzić. :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie marzyć i wróćcie na ziemię. CP nie dołączy żadnych nowości , ma świetną wymówkę ,,kryzys,,

i jeszcze długo będzie to główny argument na -- nie -- dla nowych kanałów. Już tyle tu napisano na w/w temat , że nie miło czyta się posty w formie prawie błagalnej do CP. Właściciel CP ma swoich abonamentów głęboko w niskim poważaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśliby mieli dołączyć TVP Info i TVP Sport to na pewno dołączyliby też TVP1 i TVP2 w normalnej jakości - co do tego nie mam wątpliwości.

Natomiast mam co do tego, czy w ogóle cokolwiek się w tej sprawie ruszy. Podobnie jeśli chodzi o TVNy, chociaż to wydaje mi się dużo bardziej prawdopodobne (ale jak już dołączać to wszystkie, czyli nie tylko Religia i Lingua, ale też CNBC Biznes).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by było gdyby wzięli się porządnie do negocjowania tych filmboxów, bo znając życie z negocjacji z tvp tak szybko nic nie wyjdzie, podobnie jak z tymi tvn-ami, nie mieliśmy ich już przecież oglądać a są i maja sie dobrze.

oczywiście że też bym chciał te wszystkie w/w kanały, ale kiedy to nastąpi? poczekamy zobaczymy.

trzymam kciuki za tvp sport w cp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych nowości. Tak dowiedziałem się wczoraj przy okazji telefonu do BOK CP. Jest Discovery HD i na razie o nowych kanałach nic nie wiedzą. Zwykła plotka.

Kiedy pod koniec 2007 roku pojawiły się plansze testowe HBO,dzwoniąc do BOK konsultanci nic nie wiedzieli o pojawieniu się HBO w CP.Wiem bo sam dzwoniłem.Kolsuntanci nie są zabardzo w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maj juz tyle abonentow ze mimo ze zadnych promocji robic nie beda ludzie i tak bedabrali polsat bo wiedza ze jest najtanszy a poza tym zazwyczaj jest to ich pierwsza platforma w zyciu wiec w szczegoly programowe czy promocyjne sie nie beda zaglebiac. Za 2 lata polsat 4,5 mln abonentow, Cyfra 2,mln a n-ka milion. To jest realne. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacek Miszcz

Teraz już wiem, że mnie nie stać na Cyfrę, ale jeszcze nie wiem dlaczego?

Ja = abonament na Pakiet Familijny i Pakiet Relax Mix plus HBO za 78 zł/miesięcznie, do tego można doliczyć dwa programy HD za 12 zł.

-------

To nie istotne ale jednak: oprócz tego jeszcze n czyli 48 plus 10 zł za FilmBox.

Nie mam Cyfry.

Być może miałeś na myśli, że nie każdego stać na dwie albo trzy platformy?

Sądzę wbrew temu co napisałeś, że ktoś kto wydaje 90 zł tylko na Polsat ma jak najbardziej możliwość wyboru i świadomie wybrał to co chciał a nie to na co go stać !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety. To, że niektórych ludzi nie stać na Cyfrę, to nie znaczy, że nie mogą mieć CP.

Pewnie tak wielu rezygnujących, też nie jest stać na Cyfrę+ :wink:

 

@Wanderer o prócz tego co piszesz mam jeszcze Cyfrę+

C h o l e r a! I jakoś nie czuję się bogatym :mrgreen::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...