Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli Cp ma generalnie w d** swoich abonentów. Zero nowości w 2008 roku (nie liczę HBO na przełomie grudnia/stycznia bodajże). Wszyscy dali coś nowego ale nie oni. No bo po co skoro abonenci i tak płacą i będą płacić. Nawet z TVP się nie potrafią dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba zapomniał, że w tym roku CP zaserwował nam: Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat News, Telefonię Komórkową, Zakoduje Polsat 2, do sprzedaży trafił Dekoder Mini, Radio PiN, Eurosport HD, HBO HD , dodał do list kanały polskie FTA, wymianę kart. To wszystko w zaledwie 10 miesięcy. Więc czego chcieć więcej :wink::wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale super kanały! Normalnie lepsze niż Filmboxy!

Z tych nowych kanałów "made in Polsat" to jedynie Polsat News mnie cieszy, Cafe to dawne ZiU tylko inna nazwa i jakoś mi się nie wydaje aby ten kanał dorównał choćby TVN Style. A Play? Jakoś mnie nie bawi, chyba że w tym paśmie po 22 będą dawać coś fajnego w co wątpię.

Zakodowany Polsat 2 - a co mnie to? Nic się w nim nie zmieniło po tym zakodowaniu, więc czy będzie zakodowany czy FTA to dla mnie żadna różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania rok temu dodali cztery kanały BBC. W tym roku wystarczyły by mi trzy kanały: BBC HD, Polsat HD i Discovery HD. Zakodowania Polsat 2 nie masz co liczyć jako dodany kanał. Nowych kanałów Polsatu także. Z nowych kanałów Polsatu jak na razie oglądam tylko Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyłoby jakby się dogadali chociaż z TVP i dołączyli ich kanały w normalnej jakości. Ale nawet tego nie zrobili :/

To + Viasaty i byłbym w pełni zadowolony.

Jakby jeszcze dorzucili CC i Filmboxy (co zrobiła Cyfra więc trudne nie było) to już by było super lux.

 

 

Edit: Aaa, byłbym zapomniał: z ITI też się nie mogli dogadać w sprawie TVN Lingua, TVN Warszawa i Religia tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale Patio TV do tej pory jeszcze nie dodali, Edusat/Gamesat też nie wiadomo czy dodadzą, chociaż oba także są FTA :roll:

 

mh_misiek - a nowy Echostar DSb 7100HD ? ;]

TV Silesia od 7 kwietnia '08

A Euro 2008 ?

 

Nie można zaprzeczyć, że się nie starają.

Ale Euro 2008 jest głównie zasługą Polsatu, a to, że Polsat - jako kanał - jest tylko w CP, no to żadna zasługa CP, tylko przywilej :> No i ten nowy Echostar DSB 7100 HD - nie wiadomo jak się będzie sprawował, jeśli tak, jak Echostary DSB 717 - zwłaszcza DSB 717A, no to rewelacją nie będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale włączono kanał ten na listę kanałów CP.

 

I co z tego? Wcale nie musieli się o to wybitnie starać bo to kanał FTA. Poza tym każdy mógł go sobie dodać sam.

Jak dla mnie nic pozytywnego CP nie zrobił w tym roku poza Polsat News i HBO (nawet nie dali tego ostatniego w promocji przez miesiąc - n-ka chyba dała)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że wy co roku tak marudzicie aż do momentu w którym w końcu Polsat coś daje, potem jest marudzenie że denne i na koniec jak coś nowego da konkurencja to znowu jest marudzenie że Polsat nic nie daje i tak jest w tym roku.. Polsat was jeszcze zaskoczy w sumie jak co roku ale i tak dalej będziecie biadolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Cp ma generalnie w d** swoich abonentów. Zero nowości w 2008 roku (nie liczę HBO na przełomie grudnia/stycznia bodajże). Wszyscy dali coś nowego ale nie oni. No bo po co skoro abonenci i tak płacą i będą płacić. Nawet z TVP się nie potrafią dogadać.
Przypominam, że rok temu była zupełnie odwrotna sytuacja i to CP był chwalony za dużą ilość nowości, podczas gdy konkurencja prawie nic w tej sprawie nie robiła. Wówczas CP dodał do oferty 8 kanałów (z czego 7 trafiło do pakietu familijnego), mimo, że ostatni kwartał 2006 roku również obfitował w dużą ilość nowości. Jak widać CP zdecydował się zwolnić w tym roku trochę tempo, co wcale nie oznacza, że żadnych nowych kanałów nie będzie, ponieważ rynek się rozwija i oferta musi być poszerzana, ale nie na takiej zasadzie, by dodawać wszystko, co się da, bo każdy nowy kanał to dodatkowy koszt dla platformy, co może być równoznaczne z podwyżką abonamentu, co jednak wywołuję większe niezadowolenie niż brak nowych kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet z czysto marketingowego punktu widzenia lepsze jest dawanie nowych kanałów przed Świętami a nie po Nowym Roku. Promocja przed Świętami jest ogólnie świetną sprawą bo wtedy ludzie najwięcej kupują.

Mam nadzieję, że Xenomorph się myli i że jednak CP się postara, chociaż ta nadzieja jest coraz mniejsza niestety...

A na chwilę obecną muszę powiedzieć, że po tych nowych promocjach oferta Cyfry mnie bardziej przekonuje niż CP gdybym nic nie miał i miał dopiero się zastanawiać co kupić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomo:

 

Nastepujace nie jest tylko dla ciebie ale i rownież do tych ktorzy skarza sie oferta CP. Wiec prosze sie nie obrazic. :smile:

 

To + Viasaty i byłbym w pełni zadowolony.

 

Ile bylo mowy na poczatku roku, gdyz dodano HBO, ze CP teraz ma super oferte razem z BBC i juz nic nie musi dodawac aby zadowolic . . . :/ Juz zescie to wszyscy zapomnieli ??

 

Jakby jeszcze dorzucili CC i Filmboxy (co zrobiła Cyfra więc trudne nie było) to już by było super lux.

 

 

Edit: Aaa, byłbym zapomniał: z ITI też się nie mogli dogadać w sprawie TVN Lingua, TVN Warszawa i Religia tv

 

Myslalem ze dogadanie z TVP i Viasaty by wystarczyly ?

Wiec teraz jeszcze CC, Filmboxy, dalsze TVNy. Owszem, ja bym sie tez cieszyl, ale zrozumcie, ze CP nie moze dodawac wszystkiego. Przeciez nowe kanaly zawsze beda powstawac, ale tez tylko do tego czasu gdy beda miejsca na satelitach. Oczywiscie w przypadku Filmboxow i CC idzie ciagnac z innych transponderow, ale trzeba sie liczyc z miejscem w kwestii z zapowiadomnymi kanalami juz od lat (np. nowe Zone´y).

 

Badzmy spokojni i cieszmy sie tym co mamy. A tak i tak nie mamy tyle czasu aby wszystko ogladac. Przeczytajmy tez kiedykolwiek ksiazke. :wink:

 

Przepraszam za offtopic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytajcie Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi sprzed roku :D Już na dniach miał być TVP Sport :lol: A jak TVP Sport to niektórzy żywili nadzieje (też uwierzyłem Przeglądowi Sportowemu :D) na lepszą jakość TVP1 i TVP2, na pojawienie się TVP INFO I TVP Historia. I co? I guzik :lol: W tym roku już nikt nie czeka na kanały TVP. :D n miała mieć TVP Film TVP Rozrywka, już były na ulotkach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ile bylo mowy na poczatku roku, gdyz dodano HBO, ze CP teraz ma super oferte razem z BBC i juz nic nie musi dodawac aby zadowolic . . . :/ Juz zescie to wszyscy zapomnieli ??

 

 

Nic takiego nie pisałem.

 

 

Wiec teraz jeszcze CC, Filmboxy, dalsze TVNy. Owszem, ja bym sie tez cieszyl, ale zrozumcie, ze CP nie moze dodawac wszystkiego.

 

 

Jakoś dla Cyfry nie stanowiło problemu ich dodanie, więc bez przesady że to jest takie mega trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...