Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie widziałem, żeby w CP miał pojawić się TVP Sport, ale jednak fajnie by było gdyby się pojawił :D.

 

Mi tam on do szczęścia nie jest potrzebny, a poza tym i tak tam nic ciekawego nie ma także wystarczą mi Eurosporty i Polsat Sporty. Lepiej mogliby poprawić jakość TVP1 i TVP2 z tego abonenci bardziej by się ucieszyli niż z TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telegazecie Polsatu jest napisane, że Polsat Play i Polsat Cafe mają wystartować razem 6 października. Informacje brali z wirtualnemedia_pl, jakby to nie była prawda to by tego raczej nie pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej Cyfrowy Polsat też zawsze czekał aż konkurenci przedstawią ofertę i dopiero przedstawiał swoją - to jest taktyka: "zobaczyć co dają inni i dać to samo albo odrobinę więcej" ;) Miejmy nadzieję że tak właśnie będzie, bo jak na razie to mam wrażenie że Polsat trochę zapomniał ostatnio o potrzebach abonentów i nie zamierza w ofercie niczego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP ma ofertę dawno już od dawna przygotowaną. Przygotowanie to nie kwestia kilku dni tylko tygodni a nawet miesięcy. Mogli jedynie po konferencji n-ki coś dodać bądź zmienić.

 

Oczywiście, masz rację, Polsat na pewno ma strategię już przygotowaną i dobrze "utajnioną" natomiast często bywa tak że ostateczne negocjacje warunków z nadawcą odstawia się na ostatnią chwilę, właśnie po to żeby zobaczyć jakie są kroki konkurencji.

 

P.S. Ja na swojej liście życzeń mam w kolejności:

1) Comedy Central

2) Zone Horror

3) Discovery HD

4) TVN Lingua

5) Viasat Explorer

6) Nickelodeon

7) TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kanałów Chello Zone w Polsce są dostępne:

 

1) Zone Reality

2) Zone Europa

3) Zone Club

4) Zone Romantica

5) Jim Jam

6) Extreme Sports Channel

 

i to chyba wszystko. Poza jednym Jim Jam wszystkie są w CP. W Cyfrze+ brak Zone Europa i Jim Jam, a w n-ce jest tylko Jim Jam.Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko. Na polski rynek Chello Zone oferuje 6 kanałów w polskiej wersji językowej.

 

Ja się domagam Viasatów i TVP !!! :twisted:
Ja do tej listy dorzucę Comedy Central, FilmBoxy, Nickelodeon, MTVN HD, Religia.TV, TVN Lingua :) . Ciekawe czy coś z tego dojdzie - pożyjemy, zobaczymy.
Czy Wy się dobrze czujecie? :> Część z tych kanałów nawet nigdy nie zawita do CP, chyba, że w grę wejdą jakieś fuzje platform. W Polsce działają aktualnie trzy platformy cyfrowe, oferta każdej z nich musi być choć trochę inna, a nie jednakowa. Wy macie paczkę BBC, Wedding, E!, wkrótce będzie więcej kanałów tematycznych od Polsatu. Wiem, wiem, to, do czego mam obecnie dostęp, a inni nie mają, to jest zwykłe "barachło", bo tego nawet nie oglądam, a to do czego nie mam dostępu to pewnie jest ciekawsze. A później i tak wychodzi, że tego nie da się oglądać, szajs itp., i potem narzekanie, że przez takie rupiecie to tylko transpondery są obciążone, więcej pikseli na ekranie TV itd. No i większy abonament, a to podwyżka... Życie jest piękne. Do Kościoła Panowie co niedzielę chodzić, a nie nowych kanałów na satelicie wypatrywać! I nie grzeszyć więcej nowymi kanałami! :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Polsat ma niewykorzystane transpondery na których były kanały HBO, Disc Science i World, Animal, Zone Club i Reality bo teraz bierze te kanały z transponderów Cyfry. Tam mogłyby się znaleźć nowe kanały.

 

Z kanałów Chello Zone w Polsce są dostępne:

 

1) Zone Reality

2) Zone Europa

3) Zone Club

4) Zone Romantica

5) Jim Jam

6) Extreme Sports Channel

 

 

No tak ale większość tych kanałów nie została wprowadzona do Polski przez Zone tylko przejęta przez nich (bo dawniej to były Reality TV, Wizja Le Cinema, Club i Romantica).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...