Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja rowiez uwazam ze TCM zostanie w familijnym gdyz on tam jest a ze nadawca nie bedzie dzielil czasu antenowego z CN tylko beda 2 osobnymi kanalami to juz inna sprawa. W umowie na familijny wszyscy maja podane ze w jego sklad wchodza oba kanaly czyli CN i TCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystko jest jasne. TV 1000 w pakiecie Film a TCM w pakiecie familijnym tak będzie na 100% zgodze się i z adamem2000 i z matixem przedstawione przez nich argumenty sa niepodważalne.

Umowa to święta rzecz a TCM jest zagwarantowany abonentą posiadającym pakiet familijny. Poza tym CP chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić pakiet familijny o kanał filmowy, ktorego tylko tam jeszcze brakuje napewno nie zdecyduje się przenieść go do pakietu Film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanse są zawsze ale w tym wypadku sprawa wyglądfa identycznie jak przy wprowadzaniu do Cyfry kanału HBO Comedy.

Spisana umowa na kanał NGC w Cyfrze jest na wyłączność.

W przypadku wejścia NGC Wild na 99,9 % pojawi się wyłącznie na Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa na NGC Wild jest tylko wtedy kiedy umowa na temat wyłączności w Cyfrze kanału NGC nie mowi nic o rodzinie kanałów NGC.

Wątpliwe jest to, że takiej treści umowa istnieje bo w czasie kiedy była ona spisywana NGC ani Cyfra raczej na zdrowy rozum nie myśleli o rodzinie kanałów NGC.

Wydaje mi się jednak bardziej prawdopodobne, że zamiast kanału NGC dołączą do CP Viasaty na wyłączność i wolałbym takie właśnie rozwiązanie.

Dwa dobre kanały o zrółżnicowanej tematyce biją na głowę NGC Wild.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b - jak tyś taki mądry, to w takim razie osobiście poleciłbym ci powrót najlepiej odrazu do przedszkola :D

Bo z tego co ja zrozumiałem cały czas jest mówione że TV1000 będzie w pakiecie FILM (który jest także częścią Relax Mix), a nie że jedynie w Relax Mix Film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepuszczam już może być podpisana umowa o exprore i history i na pewno też będą na wyłączność jak TV1000 w marcu będzie tv1000 i weddings tv a exprore i history na pewno w kwietniu lub maju jak wcześniej mówiono najpierw tv1000 potem inne kanały za miesiąc lub dwa ten rok można powiedzieć co miesiąc nowe kanały :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

oby znaleźli miejsce na hd :) a póki co cieszmy sie z nowych kanałów tv :) oby nas jeszcze zaskoczyli

 

Edycja RafiX: Jak to się dzieje że popełniasz cały czas ten sam błąd? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wiadomo coś w sprawie kanałów tematycznych TVP?

Na poprzedniej stronie zadałeś już to pytanie,tam poszukaj.A sytuacja w sprawie dołączenia kanałów tematycznych TVP nie zmienia się zgodziny na godziny,za jakiś czas będzie o tym więcej informacji,narazie w sprawie dołączenia tych kanałów TVP trwają nagocjacje-bliższe szczegóły nie są narazie znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...