Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się, tak jak było to z Promocja TV czy też z TVS; ile zeszło od czasu pojawienia się tych kanałów na satelicie, do czasu, gdy CP dodał je na główną listę :> ale ogólnie to kanał FTA, więc żaden problem dodać go na własną listę i oglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zapomniałem o Mini D1 :oops: odpada też Echostar DSB 717 :roll:

Niech dołączą też The History Channel SD i HD oraz Nick i MTVN HD i byłoby super - tyle opcji, a CP nadal trzyma nas w niepewności :/ Polsatu Play i Polsatu Cafe nie liczę, bo to żadna nowość - tyle razy przekładali i zapowiadali te kanały :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to masz jakiś wyjątkowy model albo dotyczy to Echostarów - wersja DSB 717A; wielu posiadaczy tego dekodera jednak narzeka na brak możliwości tworzenia własnych list :roll:

Nie podejrzewam, żeby Cyfra+ wypuściła NGC od siebie, tak jak zrobiła to z HBO, bo wtedy to z samym ZiZap'em i Mini Mini oraz Planete już nie będzie tak atrakcyjna, jeszcze tylko trochę będzie ją ratował Canal+ (choć można go wziąść bez brania całej oferty) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP lubi robić niespodzianki :D

Nowości będą pewnie w okresie listopad-grudzień

myśle że cp już powinien odsłonić karty.n już to zrobiła cyfra zrobi 30 września .Jest to 10-lecie cyfry ,więc pewnie coś dadzą ciekawego.Jeśli cp będzie zbyt długo z tym czekał to może opkazać się że cyfra(jeśli oczywiście da super oferte z okazji swoich 10 urodzin) zgarnie potencjalnych klientów cp sprzed nosa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy chyba nową zapowiedz: Patio TV :wink: , bo z tego co ja wiem to ma być we wszystkich platformach.

Możliwe, że CP dołączy Patio TV - najpierw będą jednak sprawdzać jakość techniczną i merytoryczną tego kanału.

Cyfrowy Polsat nie wyklucza dołączenia do swojej listy kanałów niekodowanej stacji Patio TV, która już wystartowała z emisją testową, a jutro zainauguruje oficjalny przekaz. Platforma zaznacza jednak, że wprowadzenie kanału do oferty musi być poprzedzone m.in. sprawdzeniem jego jakości technicznej oraz merytorycznej.

 

– Na razie decyzja co do ewentualnej obecności Patio TV na liście Cyfrowego Polsatu nie zapadła – poinformowała nas Anna Suplewska z działu PR platformy. Suplewska dodała, że na taką decyzję składa się kilkuetapowy proces. Najpierw przez obserwację sprawdzana jest stabilność techniczna i jakość stacji – czy nadaje zgodnie ze standardami Cyfrowego Polsatu. Badana jest także jakość merytoryczna, czyli kontent proponowany przez kanał.

Źródło: tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak CP sprawdza tak jakość merytoryczną kanałów zanim je wprowadzi, to skąd swojego czasu w ofercie CP znalazły się np. Promocja TV, czy TVN Gra - a których już nie ma. Według mnie większą od nich jakość merytoryczną ma właśnie Patio TV czy nawet Edusat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejrzewam, żeby Cyfra+ wypuściła NGC od siebie, tak jak zrobiła to z HBO
Jeżeli właściciel kanału uzna, że kolejna umowa na wyłączność jest mu niepotrzebna, to Cyfra+ nie będzie miała nic do gadania, chyba, że zaproponuje bardzo korzystne warunki.
Ja nie wiem CP musi zawsze ze wszystkim tak się guzdrać. Przykładowo Comedy Central, który jest w n-ce i w Cyfrze+, a w CP nie możemy się go doprosić
Może CP nie jest zainteresowany tym kanałem i fakt, że jest w pozostałych platformach, wcale nie oznacza, że CP też go musi dodać. Na tej samej podstawie abonenci C+ mogą narzekać na brak Boomerangu, a abonenci N na brak Foxlife.
jesli chodzi o reliegie i tvn lingua moga byc
Też tak myślę. Te kanały zapewne znalazłyby swoich fanów, a dodatkowo dałoby to nadzieję, że obecność kanałów TVN w CP nie skończy sie z końcem tego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...