Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do wszystkich co mają samsunga HD. mam kolegę który pracuje w polsacie. I ten kolega powiedział mi że po zakończeniu promocji na darmowy odbiór kanałów HD cyfrowy polsat za każdy kanał bedzie chciał 6 zł . Jest to pewną wiadomością . Ta oferta wejdzie w życie w październiku. Moze też być oferta wszystkich kanałów HD w jednym pakiecie ale tego nie wiadomo . Wiem tylko tyle co napisałem od początku października. Kanały : polsat sport HD .eurosport HD i HBO będą dostępne za dodatkową opłatą 6zł za sztukę. Bez względu na kanał. TAK SAMO BEDZIE Z BBC HD. Kolega mi mówił że może dla posiadaczy całej oferty SD. Kanały HD BĘDĄ GRATIS ALE TO tylko przypuszczenia. Pewną jest tylko oferta 6zł za kanał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest pewne . Nie chcesz to nie wiesz. Mój kolega pracuje w polsacie juz kilka lat i zna sie na tym . O tej ofercie w polsacie wiedzą od dawna. Ja mam dekoder HD i bym nie ciachał tej oferty tylko żeby dali do familijnego polsat sport i eurosport HD a HBO HD do pakietu HBO. ale trudno bedzie po 6zł za kanał. Ale moze jeszcze coś innego dadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lol Coś tu jest nie tak w twoich postach :roll: do tej pory, żeby oglądać HBO HD trzeba posiadać pakiet 3xHBO, a tu teraz wprowadzą opłaty za kanały HD i nagle dostęp do kanału za 6 zł bez wykupywania tej paczki :?::roll:

 

Ale to jest pewne . Nie chcesz to nie wiesz.
lol miał pewnie na myśli słowo wierz od słowa wierzyć :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie bytanie czy ten nowy kanał bbc hd to bedzie tylko w hd ,czy będzie też wersja sd?

Napiszę tak: zastanów się, myślenie nie boli! Pomyśl, jeśli się nie domyślisz to przeczytaj to co niżej napiszę:

...

...

Tylko HD.

 

sorry za nieco ostre wyrażenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo protestuję przeciwko zwalaniu wszelkiej winy za całe zło panujące na rynku DTH na abonentów N. Mam wrażenie, że co by się nie stało i tak jest winna jedna instytucja :lol2: . Czy to nie przesada? Czy ktoś tu nie nabawił się syndromu najmłodszej platformy? W końcu to nie N decyduje i nie N decyduje ile kosztuje kanał HD w Polsacie... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...