Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki o zniknięciu kanałów tvn-u z CP coraz bardziej się nasilają ---> http://blogi.satkurier.pl/42655-cdn-czy ... j-z-n.html . Coraz mniej mi się podoba. Stwierdzam, że jeśli kanały tvn-u znikną z CP ja wówczas przejdę do n i nawet kanały BBC, Polsaty Sport dla których brałem CP mnie nie odwiodą od tej zmiany. P.S.: autor również wypomina CP kiepską jakość kanałów TVP1 i TVP2.

 

Spokojnie Panowie co niektórzy redaktorzy SATKURIERA mało jajka nie zniosą z zachwytu po konferencji n-ki i już ogłaszają upadek Cyfry+ i CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na pewno będą targi o wymianie na Polsat, po drugie 2 milionów widzów nie stracą bo część przejdzie do N co sami zapowiadają, po drugie ruszą w międzyczasie multipleksy naziemne a wtedy zasięg naziemny głównego TVNu będzie znacznie większy niż teraz, po trzecie co wynika z pierwszego to jest wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wam zależy tak na tych TVN-ach, na nich nic nie mam: tańce, wspólne, skopiowane zagraniczne seriale i inne takie [beep]oły - nic ciekawego, jak już jest jakiś film to trochę późnawo. Mała strata, no może poza TVN 24, ale jest Polsat News. Zaraz przechodzić do N-ki bo mają TVN-y, to jak N-ka weszła na rynek to od razu trzeba było do niej przejść. Przecież nic was z kanałów Polsatowskich czy tylko będących w ofercie w CP nie trzyma w CP. Może dodadzą jakieś nowe kanały, ale jak już wcześniej wspominałem raczej, chyba będzie o to ciężką, bo co to by miało być.

 

No wiecie co cenzura na p-+-i-+-e-+-r-+-d-+-o-+-ł-+-y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ludzie moze ktos z Was wie.Mam fergusona 8900hd z modulem CAM.O dziwo ani razu sie nie zarly.Po zmianie miejsc na transponderach zauwazylem 9 kanalow zakodowanych w nazwie maja same liczy doszedl tez polsat 2 test oraz polsat test o co tu chodzi.Wnioskuje ze skoro z tej samej czestotliwosci idzie polsat 2 ten polsat 2 test to kodowane juzw N3?.Odpiszcie bede wdzieczny.Jakas szansa na Polsat HD jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie jakiemuś [beep]ie, że TVN zniknie? To jest chore! Prezes CP potwierdził, że mają umowę do 2011 roku, więc o co Wam chodzi? Robicie halo o nic!

Poza tym jestem przekonany, że CP jeszcze w tym roku zrobi małą niespodziankę. Trzeba być cierpliwym. Jeśli nie macie co oglądać i wciąż czekacie na nowe kanały, które są u konkurencji, to po co trzymacie dekoder CP? Umowa? Wszyscy jak brali dekodery wiedzieli jaką ofertę ma ta platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie cierpliwość jest dobra a w zeszłym roku to we wrześniu wiedzieliście czy BBC będzie w CP nie wiedzieliśmy o tym nie spodziewanie dopiero w październiku a HBO dowiedzieliśmy się o tym w grudniu przed świętami moim zdanie to nie są wszystkie zapowiedzi kanałów pożyjemy zobaczymy co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plotki o zniknięciu kanałów tvn-u z CP coraz bardziej się nasilają ---> http://blogi.satkurier.pl/42655-cdn-czy ... j-z-n.html . Coraz mniej mi się podoba. Stwierdzam, że jeśli kanały tvn-u znikną z CP ja wówczas przejdę do n i nawet kanały BBC, Polsaty Sport dla których brałem CP mnie nie odwiodą od tej zmiany. P.S.: autor również wypomina CP kiepską jakość kanałów TVP1 i TVP2.

 

Szczerze mowiac musze powiedziec, jestem zaskoczony ze od czasu konferencji n brak objektyzmu w niektorych artykulach. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad dwa miliony abonentów nieoglądających reklam na kanałach TVN, stać by ich wtedy było na utrzymanie dotychczasowego poziomu tych kanałów ? Do 2012 na szczęście jeszcze daleko. Jeśli w przyszłości by tak było, ja bym wziął N dla TVN Turbo, TVN Meteo, TVN24, dodatkowo miał bym TVN HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wziął bym "n" nawet jak dodaliby jeszcze 10 tvn-ów. Motoryzację możesz też obejrzeć na BBC Knowledge lub w C+ AB Moteurs. Polsat HD też niedługo będzie - jak się uda to w przyszłym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylaby niezla zagrywka ze strony N-ki.Najpierw postraszyc klientow Cp ze niedlugo /ale niewiadomo kiedy/ kanaly TVN znikna z ich telewizorow.Ludzie rzuca sie do punktow sprzedazy N-ki po tunery,bo przeciez to straszne nie moc ogladac Tanca z gwiazdami,Niani,czy innych niesamowitych programow.Nie wspomne juz o wspanialych filmach w piatki,przecinanych reklamami tak czesto i gesto ze widz przestaje pamietac o co chodzi w filmie.A na koncu pewnie okaze sie ze kanaly TVN zostana na dluzej w CP,poniewaz watpie ze tak latwo pogodziliby sie ze strata tylu ogladajacych,nie wpominajac juz o reklamach.Ale zapewne znajda sie tacy ktorzy uwierza w to cale zamieszanie i N-ce przybedzie kilka tysiecy abonentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla n bardzo dużo abonentów :lol2:

Ktoś napisał że n może zarządać w zamian za tefałeny Polsatu. Zażądać sobie może tyle że i tak nie dostanie

Wracając do tematu to CP nie chwali się tak jak n tylko robi niespodzianki. I to mi sie podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzeba zmienić nieco nazwę wątku Nowości Cyfrowego Polsatu - zapowiedzi (niespodzianki) :smile:

Ja nie wziął bym "n" nawet jak dodaliby jeszcze 10 tvn-ów. Motoryzację możesz też obejrzeć na BBC Knowledge lub w C+ AB Moteurs. Polsat HD też niedługo będzie - jak się uda to w przyszłym roku

Akurat zagranicznych programów nie oglądam, bo nie cierpię ich. Nie ma to jak Zakup kontrolowany, Legendy PRL, Na każdą kieszeń itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Co do AB Moteurs, to kanał wymiata... Szkoda tylko, że ścieżki angielskiej nie ma... Po francusku to ja nie szprecham :lol2: Jednak kanał obowiązkowo każdego dnia przeglądam... Wypasione programy tam są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Powiedzcie ludzie co to sa za kanaly na transponderach POLSATU jest ich dokladnie 9 w nazwie maja same kody jakies liczy to testy zwiastun nowych kanalow jakie Polsat niebawem udostepni.Co zapisac do listy glownej polsat TEST I POLSAT 2 TEST czy zostawic tak jak mam polsat i polsat 2.Poco 2 tesame kanaly ida jednoczesnie?Chodzi o Nagre 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...