Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To byłby wielki krok CP i TVP z dodaniem całej paczuszki knałów publicznej, tak sobie myślę; może TVP zacznie troszkę inaczej myśleć- chcąc tworzyć własną platformę dobrym magnesem byłoby posiadanie w swojej ofercie Tv Polsat (cyfra+ i N-ka nie mają go u siebie) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej pragmatyzmu Panowie!

CP zdecydował się na podpisanie umowy z TVP, dotyczącej retransmisji TVP Sport z prostego powodu...

Mianowicie od nowego -nadchodzącego- sezonu TVP będzie miała prawa do skrótów rozgrywek Orange Ekstraklasy i prawo emisji dwóch spotkań w rundzie. Stąd na nagła zmiana podejścia...

A, że TVP próbuje jeszcze coś ugrać... Cóż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że dodanie kanałów TVP, w tym TVP Sport, nie spowoduje podrożenie pakietów. Ja mam teraz Familijny+Relax-mix i cena za niego wydaje mi się już wystarczająca :P

 

W ogóle jak to jest z podwyższeniem cen pakietów?

Czy mogą to zrobić podczas trwania umowy?

A jeśli tak to czy mają obowiązek poinformowac mnie osobiscie (list,telefon) czy nie muszą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma się umowę na czas określony, to podwyżka nie powinna obowiązywać to czasu trwania umowy, przynajmniej zawsze tak miałem, a jeszcze zostaje taki kluczek prawny, że w razie podwyżki abonamentu można bez żadnych konsekwencji zerwać umowę. Powinni poinformować listownie o ewentualnej podwyżce i od kiedy ma ona obowiązywać. Osobiście myślę, że jak na razie nam nie grozi podwyżka bo po wprowadzeniu kanałów BBC już była, ale jak nastąpi, to na pewno nie duża podwyżka, jak to ma miejsce zazwyczaj u konkurencji, ale to nie jest temat bezpośrednio odnoszący się do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem dziś e-mail do tvp w sprawie TVP Sport na CP? Bardzo szybko odpowiedzieli. Proszę zgadnąć, co?

Szanowny Panie,

To nie prawda, że jakakolwiek umowa została wynegocjonowana. Najpierw Polsat, a potem Cyfrowy Polsat wprowadzają opinię publiczną i dziennikarzy w błąd

Pozdrawiamy Zespół Rzecznika Prasowego TVP

. Zatem stoimy w miejscu, coraz bardziej rozumiem, jak TVP traktuje swoich widzów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś ? Nie sądzę, żeby każdemu widzowi z osobna tłumaczyli szczegółowe warunki umów. Skoro umowa nie jest do końca sfinalizowana, to tak jakby jej nie było dla "zwykłego widza". Ale myślę że będzie dobrze i TVP Sport i TVP HD dołączy do CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, bo na TVP Sport są fajne magazyny, archiwa, Olimpiada, Euro 2012, MŚ 2010 i 2014 i inne prawa do rozgrywek, które według mnie są ciekawe. W ogóle to coś mi się zdaje, że TVP Sport pojawi się przed Olimpiadą żeby nabić sobie niezłą widownie i zgarnąć kase za reklamy. Podobnie było z Polsatem i Euro 2008. Też miało być Euro zakodowane, a tuż przed Euro ogłoszono, że Euro będzie niekodowane, więc podobnie może być z TVP Sport :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wysłałem maila do TVP i do Cyfrowego Polsatu w sprawie kanałów tematycznych i lepszej jakosci TVP1 i TVP2. Już mi odpowiedzieli i tak TVP napisała mi ze "Niestety na razie nie ma jeszcze podpisanej takiej umowy", a z Cyfrowego Polsatu napisali mi że: "Nie posiadają takiej informacji na temat ewentualnej daty wejścia do oferty programowej nowych kanałów." Więc ja widać nikt nie zaprzecza jakoby miałoby nie być tych kanałów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nici z TVP, chciało by się powiedzieć: "a nie mówiłem?"

To że TVP ma w d... misję i upowszechnianie sygnału wiadomo było od dawna, mają gdzieś widzów, ważne żeby płacili abonament - oglądać nie muszą !!!

Całe TVP i zarząd mogę pozdrowić środkowym palcem, a płakał na pewno nie będę z tego względu że na CP ich nie będzie.

Ja bym na CP chciał raczej zobaczyć długo wyczekiwany Comedy Central w komplecie z Nickelodeonem i może jeszcze Zone Horror o którym głosy jakoś ucichły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...