Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pomijajac juz fakt ze chyba nie jest to w najblizszym czasie mozeliwe to tera zjest to jedyny kanal brakujacy mi w ofercie cyfrowego polsatu mam na mysli comedy central wiem ze nie ma mozliwosci aby wrocila wizja ale teraz wydaje mi sie ze cyfrowy polsat jet troche blizszy nie wiem czy podzielacie moje zdanie ale zapowiadany polsat24 wydaje mi sie raczej zbednyi na chwile obecna brakuje mi tylko comedy central i tvp info chopciarz tego kanalu na pewno nie bedzie w ofercie wiadomo ma byc taniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniowym wydaniu SATKurier-a z 2008r w wykazie kanałów platformy n widnieje oznaczenie że Comedy Central jest nadal na wyłacznośc w n. Czyli chyba narazie się nie pojawi w CP i C+. Co ciekawe TVP Sport również jest wymieniony jako program na wyłączność :!: (jakaś pomyłka czy fakt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat jeszcze bliżej giełdy

 

Cyfrowy Polsat, polska platforma cyfrowej telewizji posiadająca największą liczbę ponad dwóch milionów abonentów, coraz bardziej przybliża się do Giełdy Papierów Wartościowych.

cyfrowy_polsat.jpgKomisja Nadzoru Finansowego jednogłośnie zatwierdziła prospekt emisyjny Cyfrowego Polsatu - czytamy w Gazecie Wyborczej . Cyfrowa telewizja z giełdy chce pozyskać ponad miliard złotych. Będzie to największa oferta prywatnej spółki w dziejach warszawskiej giełdy .

 

za:media2

 

Tak się zastanawiam czy abonentom z kilkuletnim stażem nie powinni tak choć by na pamiątkę przekazać po jednej akcji gratis :wink: - wszak to i nasza zasługa ( pieniądze) też przyczyniły się do rozwoju tej firmy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, spółka medialna Modern Times Group/Viasat do której należą wymienione wyżej kanały nic nie robi w kierunku, by zwiększyć dostępność obu tych kanałów. Negocjacje toczą się już od dłuższego czasu z słoneczną platformą. Piszę w czasie teraźniejszym, ale może wypadałoby już napisać w czasie przeszłym? Działo się to mniej więcej rok temu...

 

Nawet w kablówkach jest kiepsko z dystrybucją...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodajze w pazdzierniku zeszlego roku pojawila sie informacja w Przegladzie Sportowym, a takze i w internecie ze do Cyfrowego Polsatu ma wejsc TVP SPORT. Niestety od tamtego czasu uplynelo sporo czasu i nic w Cyfrowym polsacie sie nie pojawilo. Czy ktos cos wie na ten temat,kiedy jest mozliwe pojawienie sie TVP SPORT w Cyfrowym Polsacie?

Bylby rozwiazany problem z zuzlem ktory wykupila TVP SPORT!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...