Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem na infolinię odebrał gościo (nie zbyt miły ), chyba za karę tam siedzi :) poinformował mnie żeby mieć Eurosport 2 muszę dokupić pakiet sport, a o otwartym oknie nic nie słyszał szkoda.

 

Wszyscy "eksperci" z infolini cyfrowego polsatu są niedoinformowani, i niesposób im wytłumaczyć że coś jest, oni wiedzą lepiej że tego nie ma, i nie będzie (pare miesięcy temu "fachowiec" nie chciał mi uwierzyć w to że ja w starym familijnym odbieram kanały HD - POLSAT HD, TVN HD i TVP HD - mówił że te kanały są dostępne tylko w familijnym HD).

 

U mnie nie świeci, szkoda że są ci lepsi i ci gorsi.

 

Ja się nie czuje od ciebie lepszy, ani od nikogo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem tutaj: http://media2.pl/media/86039-Cyfrowy-Po ... te-TV.html jeszcze przed świętami ulegnie powiększeniu oferta Cyfrowego Polsatu. Komunikat Prasowy jest już zaakceptowany przez prezesa Libickiego wymaga on jeszcze tylko "dopieszczenia" w kilku szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze cos wiecej bedzie wiadomo 24-11-2011 bo wtedy oficjalnie startuje tvn7 hd a nadaje juz od 01-11-2011 a poco by tyle czekali z oficjalnym startem promocja swiateczna juz jest to moze dodadza cos jeszcze albo bedzie juz oficjalna wiadomosc. Oby cos naprawde nowego nie BBC bo ja ich wogole nie ogladalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie tęsknie za kanałami BBC, nic ciekawego na nich nie ma.

Mnie podnieciło by chyba tylko dodanie 2 SPORTKLUBÓW i 3 VIASATÓW + TV 1000 nic więcej.

A ja tęsknie za kanałami BBC i mam nadzieje, że to właśnie one dołączą do oferty, włącznie z wersjami HD. Na Viasaty nie ma co liczyć, bo te kanały nie nadają z 13'E, natomiast CP nie ma miejsca na tp., więc odpada. Sportklubów pewnie też nie będzie, bo i po co (jakby było mało w CP kanałów sportowych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowych pozycji może być tylko Viacom Blink!, MTV Rocks i chyba tylko to, bo na Viasaty nie ma raczej co liczyć.

Odliczając polskie FTA (choć tu mogę stwierdzić że mogą z związku z MUX1 dodać Eskę TV i Polo TV) to jeszcze dochodzi Kino Polska Muzyka, U-TV (rusza w grudniu), brakujące stacje radiowe z paczki Cyfry+ więcej mi do głowy nic nie przychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jednak Świętego Mikołaja porwać, zwłaszcza tego z reklamy CP, widocznie on odpowiada za ofertę :D Kanały BBC spokojnie mogą dość do oferty CP, ale jak BBC da te kanały za darmo CP, owe BBC obrosło w piórka gdy mieli dobrą oglądalność, gdy po odejściu z CP oglądalność kanałów BBC spadła na łeb na szyję to może się okazać że BBC jest pod ścianą. Odnośnie kanałów BBC, oprocz Top Gear i paru komedi nie ma co tam oglądać, do tego jakość kanałów SD na poziomie Discovery SD. Jakby Top Gear dawali jak kiedyś na Tvn Turbo to nawet bym nie tęsknił za kanałami BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszę jeszcze do listy jest dodanie w końcu reszty polskich FTA (na czele z Eską TV i Polo TV w celu obronienia się przed MUX1) oraz Kino Polska Muzyka , U-TV i ATM Rozrywka TV (gdy ruszą), Crime and Investgation, resztę kanałów Discovery (ID i Historia),History, Sportkluby, paczki kanałów Universal i MTV, E! a z Radia Eskę, Eskę Rock, Radio Wawa i może Radio Plus oraz Radio Kaszebe jak zostaje na satelicie oraz Chilli Zet, Tok FM, Antyradio i Radio Jasna Góra oraz wreszcie oficjalnie do listy radiowej Polskie Radio Program 2 i 4. Coś myślę że nowe kanały w Cyfrowym Polsacie będą właśnie z tego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...