Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 14,90zł jest Rodzinny HD (Mini HD za 9,90zł) na dodatkowym dekoderze przy Familijnym HD na pierwszym dekoderze.

Za 9,90zł jest Rodzinny HD (Mini HD za 4,90zł) na dodatkowym dekoderze przy Familijnym HD + 1 pakiet dodatkowy na pierwszym dekoderze.

Za 4,90zł jest Rodzinny HD (Mini HD za 1,00zł) na dodatkowym dekoderze przy Premium na pierwszym dekoderze.

 

To tak dla poprawienia błednej informacji Zbigniewa J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz użyć jednego kabla ale to będzie drogie. Technologia Unicable to wydatek około 500zł. I oczywiście tuner musi mieć obsługę Unicable a tego u Polsatu na pewno nie będzie. Technologia monocable kosztuje jeszcze więcej, szczególnie przy zastosowaniu konwerterów optycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że CP powinien rzeczywiście czerpać z pomysłu N, a nie Cyfry+. Ja korzystam z tego nkowego i jedyny minus to cena za 2 lata (czyli po okresie promocyjnym, w którym średnia cena to 10 zł - taką uważam za odpowiednią za taką usługę). Dla mnie argumentem bezsprzecznym jest to, że korzystam z jednego dysku twardego - mam jedną listę nagrań, dostępną w każdej chwili, programuję nagrania na jedno konto w systemie. Zresztą nie mogłem zainstalować za bardzo drugiego kabla satelitarnego, więc już zupełnie mi odpowiada sytuacja, w której pobieram sygnał satelitarny przez kabel Turbodekodera. Choć trzeba przyznać, że byłem w sytuacji dosyć łatwej o tyle, że u mnie cały dom w zasadzie jest okablowany kablem Ethernetowym - internet z kabla mogę mieć w każdym pokoju.

 

Cena za drugi dekoder też jest ważna, dla mnie akceptowalna cena to kwota do 250zł - zresztą tyle płaciłem za białego na własność.

chyba żartujesz z takim stwierdzeniem. Czy może być coś lepszego niż otrzymanie drugiej karty z tymi samymi uprawnieniami tak jest w C+. Kartę możesz włożyć praktycznie do każdego dekodera który ma czytnik kart. Nagrany materiał możesz odtwarzać na komputerze i innych urządzeniach, masz swobode wyboru i działania, a w n co ? . Druga sprawa, to jeżeli masz jeden dekoder na parterze a drugi na piętrze - to co ? w przypadku n muszę przeciągać kabel z wtyczką rj45 - drugi dekoder jest uzależniony od pierwszego - totalna bzdura. Pomijam już fakt, że w C+ jeśli ktoś ma splitter to w C+ jeszcze może podzielić kartę, w n nie ma takiej opcji. Więc dla mnie n to platforma która ogranicza klienta, narzuca jakieś dziwne rozwiązania z cenami wziętymi z kosmosu. Czemu nie rozdają samych kart, dając klinetowi możliwość wyboru ? ...bo są [beep]i i dodatkowo chcą zarabiać na dekoderach. Telewizja nowej generacji, a nawet nie ma możliwości skonfigurowania własnej listy kanałów na ich dekoderach. Doskonale to widać po zyskach finasnowych - wiecznie, nierentowni, zadłużeni - rozważają możliwość sprzedaży - wcale mnie to nie dziwi. Jak startowali na rynku z tą platformą, to miało być nowocześnie, prosto. To były tylko puste słowa, które miały zachęcić ludzi, a jak jest teraz każdy widzi. Może kiedyś przyjdą po rozum do głowy, oby nie było za późno.

Więc jeśli polsat ma czerpać od kogoś pomysły to na pewno nie od n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziobalek to samo można powiedzieć o internecie 4G Play, który tylko jest reklamowany jako 4G a jest 3G.

Dzisiaj w Radiu Zet Marzenie Chełminiak w porannym programie się wyrwalo, że tylko w n będzie można za darmo ogladać walkę Kliczko-Adamek ;) Swoją drogą ciekawe czy to było spontaniczne, czy spontaniczność była zaplanowana? ;)

Prosto liczony kredyt w Lukas Banku kosztujący 10zł za kazdy 1000zł z RRSO 22%.

Cyfrowy Polsat wcale nie jest taki zły w tym swoim nazewnictwie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pewne jest, że to nie będzie niestety taki "multiroom" jak w "Cyfrze", bo system kodowania "CP" wymusza przecież "parowanie" kart z urządzeniem dekodującym (celowo użyłem tego określenia), ale możliwe jest, że przy wprowadzeniu "multiroomu" znowu wrócą do gry także moduły "CI" o których "CP" ostatnio trochę zapomniał, chociaż oczywiście jeśli ktoś już je ma to spisują się znakomicie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale możliwe jest, że przy wprowadzeniu "multiroomu" znowu wrócą do gry także moduły "CI" o których "CP" ostatnio trochę zapomniał, chociaż oczywiście jeśli ktoś już je ma to spisują się znakomicie... .

Tu bym dyskutował. Mam już drugi moduł CAM (poprzedni wymieniłem) i kanały Polsat HD, Posat Sport HD jak "klatkowały" tak "klatkują" nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też chyba właśnie zależy od konkretnego tunera w którym używa się modułu, albo konkretnego "pechowego" egzemplarza modułu.

 

Ja mam obecnie dwa moduły "CI" "CP" (oba w tej chwili działają jako "prepaid") i jak do tej pory (odpukać :D ) nie miałem z nimi większego kłopotu, ani na starym "Humaxie CI-5100", ani na obecnie używanym przeze mnie "Globo HD S1".

 

Na "Globo HD S1" występuje jedynie problem, jeśli chcę oglądać kanał na który mam uprawnienia na karcie "Cyfry+", a nie mam ich na karcie "CP" (wtedy moduł "CP" skutecznie uniemożliwia odbiór), ale można sobie z tym łatwo poradzić, odłączając moduł "CP" na czas oglądania takiego kanału :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto liczony kredyt w Lukas Banku kosztujący 10zł za kazdy 1000zł z RRSO 22%.

Trawestując inną wypowiedź autora - "Z krytyką kredytu "prostoliczonego" w Lukasie poczekajmy aż do momentu jak zobaczymy umowę kredytową."

Nie krytykuję bo wziąłem i płacę tak jak w reklamie. Koniec offtopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rozumieniu art.7 ust.1 Ustawy o Kredycie Konsumenckim z dnia 20.07.2001 r. roczna rzeczywista stopa procentowa dla kredytu 8 tys. zł spłacanego w 12 miesięcznych ratach z ubezpieczeniem na życie wynosi 23,56%. (ze strony Lukas Banku)

 

Jak to się ma do sugestii reklamy, że kredyt jest oprocentowany 1% rocznie czyli 12% w skali roku (10zł z 1000zł to 1%)? Dlatego powołałem przykład. Chodzi tylko o to, że każdy manipuluje informacją w reklamie.

 

Wracając do tematu multiroomu Cyfrowego Polsatu równie dobrze dodatkowy dekoder z dotychczasowych ofert mógłby się nazywać multiroom. Z bardzo nieoficjalnych informacji będzie to multiroom z prawdziwego zdarzenia czyli na dwóch dekoderach te same pakiety. W jakiej formie to jednak musimy poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe co oznacza słowo 'Multiroom' w słowniku Solorza

 

Jak dla mnie może być: dostajesz drugi abonament za 1zł (jak w Multiofercie). I jeszcze może być: nie wciskamy Ci dekodera na użyczenie, tylko możesz użyć ten który masz. I jeszcze parę życzeń by się znalazło ale to sensowna baza do startu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że multiroom w polsacie może wyglądać tak że jeśli posiadasz ich tuner lub moduł i jest on jako fta,to oni będą przesyłać takie same uprawnienia na nr tej drugiej karty,opłacalne to będzie dla abonenta jeśli ta usługa nie będzie kosztowała wiecej niż 10zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...