Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1-Polsat powinien zrobić akcje wymiana dekoderów z sd na hd tak wtedy przybędzie więcej zainteresowanych na te pakiety. 8)

nie wiem czy teraz to jest ale na wiosnę była taka możliwość wymiany dekodera sd na hd za 1 zł, no oczywiście przedłużenie umowy na 2lata

 

 

to niech zrobią masowa akcje i bez żadnych warunków :!: :> to samo dotyczy się cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@regedit

Np. w Cyfrze+ 3 kanały HD są za niemal 55 zł, więc w CP ma być taniej o 15 zł. Czyli inni mają jeszcze gorzej.

 

Nie 3 a 4 kanały i są to odpowiedniki kanałów SD z oferty. W Familijnym HD np. nie ma Animal Planet czy Discovery który jest w wersji SD w tym pakiecie. Żeby dostać resztę kanałów HD które są w SD w Familijnym trzeba kupić wyższy pakiet.

 

Poza tym Polsat HD nie nazywałbym do końca kanałem HD, więc tak naprawdę zostają 2 atrakcyjne kanały: NatGeo Wild HD i AXN HD. W Cyfrze+ jest NGC HD, TVP HD, MTNV HD i Eurosport HD. Tak czy inaczej, faktycznie kompakt nie jest zbytnio opłacalny jeśli chodzi o ilość HD/cena (tutaj prym wiedzie TNK HD).

 

Tak czy inaczej, 3 czy 4 kanały HD to tylko taka marna okrasa. Żeby można to było nazwać jako takim wyborem, musiałoby być z 10 programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to? CP to instytucja charytatywna, że za darmo wymieni wszystkie dekodery SD na HD? A może wszystkim też wymieni telewizory na takie z Full HD? Oczywiście za darmo.

 

wymiana po to że nie wszyscy maja tunery hd a będą płacić jak by mieli dekoder hd,poza tym nie trzeba mieć odrazu tv hd . powiedz czy 100% abonentów N ma tv hd a maja tunery tylko hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 3 a 4 kanały i są to odpowiedniki kanałów SD z oferty.

I co uważasz, że ten jeden kanał wart jest tych 15 zł więcej?

 

Poza tym Polsat HD nie nazywałbym do końca kanałem HD, więc tak naprawdę zostają 2 atrakcyjne kanały: NatGeo Wild HD i AXN HD.

W momencie gdy Polsat HD transmituje jakieś wydarzenia sportowe jest dla mnie bardzo atrakcyjny, a jakością nie odbiega od polskich standardów.

 

W Familijnym HD np. nie ma Animal Planet czy Discovery który jest w wersji SD w tym pakiecie.

Akurat te kanały znacznie różnią się ramówką od tej, która jest prezentowana na odpowiednikach SD i to można jeszcze na siłę zrozumieć, ale tego, że Eurosport HD ma być niedostępny od pakietu Familijnego HD już nie rozumiem. Wersja SD jak i HD mają tą samą ramówkę, więc tutaj CP naciąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co uważasz, że ten jeden kanał wart jest tych 15 zł więcej?

 

Może i nie jest. Tu nie chodzi o cenę tylko o fakt, że w pakietach HD cyfry jeśli kanał ma swój odpowiednik SD to również HD. W Polsacie wybrali tylko 3 programy HD i żeby mieć pozostałe - trzeba dokupić kanały SD z relax mix + resztę kanałów HD z familijnego + kanały HD z relax mix co jak domyślam się będzie droższe niż dotychczasowy Familijny + Pakiet HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tez ze od poniedziałku NIE MA SPRZEDAZY JUZ DEKODERÓW SD jedynie dekodery HD

 

i jeśli to prawda to powinno być od dawna ale zawsze coś,wprowadzą tak bo to jak by wyglądało,podpisujesz nowa umowę gdzie masz kanały hd a dostajesz mini sd,teraz każdy musi mieć dekoder hd w tej umowie,taka wymiana dla innych zajmie pewnie z 5-10lat jak mają umowy na 29mies,lub zmienia szybko umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzję o wycofaniu dekoderów SD powinni podjąć już jakieś 2 lata temu.Ale lepiej późno niż wcale.. Teraz jak dali HD do pakietów to ludzie będą wymieniać oborniki.Jak CP szybko się z tym upora to zapewne przejdą na dvb-s2 i mpeg4 co powinno poprawić jakość kanałów i zrobić miejsce na nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko co rozmawiałem na temat nowej oferty CP to to ze i tak naprawde dekodery SD to mozna śmiało powiedziec wyprzedają.

Do tego informacja od Pana z APS, "dekodery SD nawet ich juz za duzo nie mam, zostało mi ich troche, ostatnia dostawa to tylko HD miałem, w sam raz na wymiane bede miał jak narazie, nowe umowy to tylko HD5000 i nowe sagemcomy poleca"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...