Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę że w jednym czasie będą 3 propozycje, bo skoro film ma lecieć non - stop przez całą dobę, na każdym z trzech kanałów co 6 godzin, to nietrudno policzyć że ten sam film będzie się zaczynał co 2 godziny od nowa, po kolei na każdym z kanałów.

Mam nadzieję że np. za premierowy serial cena będzie niższa niż 5 zł. Ogólnie cena 5 zł jest dość wysoka, w hiszpańskiej Taquilli, cena za film jest już od 1,5 euro. Cena w DSF-ie będzie więc bardzo europejska, co biorąc pod uwagę nasze wybitnie NIE-europejskie zarobki - oznacza zbyt wysoka, chociaż i tak 5 zł to mniej niż VOD u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici :/ z wielkiej kasy na nowe kanały :

 

"Zakładamy, że w 2010 roku nasze inwestycje, z wyłączeniem zakupu dekoderów, które niektórym klientom udostępniamy, pozostaną na poziomie ok. 5 proc. przychodów, czyli zbliżonym do tegorocznych 60 mln zł" - powiedział prezes.

 

"Będą to inwestycje przede wszystkim w IT i call center, czyli obsługę klientów, której koszty wraz ze wzrostem liczby abonentów muszą rosnąć" - dodał.

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie cena 5 zł jest dość wysoka, w hiszpańskiej Taquilli, cena za film jest już od 1,5 euro.

 

Tyle placisz jesli jestes abonentem pakietow PREMIUM TOTAL, PREMIUM CINE i SELECCIÓN CINE+DEPORTE.Normalna cena np.za "Slumdog,milioner z ulicy" ,"Valkiria i inne filmy to 3 eur.Ale juz niektore filmy dla doroslych kosztuja nawet 6 eur!

Oczywiscie jestem za tym zeby np.abonenci najwyzszych pakietow w CP tez mieli jakas specjalna cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici z wielkiej kasy na nowe kanały

 

A to dlaczego. Przecież w tej informacji nie nic o nowych kanałach. Skąd mogą wiedzieć ile nowych kanałów dodadzą w 2010 roku?

Ponadto takich informacji się nie publikuje bo jest konkurecja .

Co może jeszcze mają zamieścić w necie co dodadzą a co nie?

Info jest dość precyzyjnie a jak jest napisane nie dotyczy dekoderów. Jak to się mówi szachu machu i kasa się znajdzie a ponadto nie wiedziałem że kanały się kupuje.

Do tej pory myślałem że istnieje umowa pomiędzy właścicielem kanału a CP o udostępnieniu go w swojej ofercie i ewentualnie podziałem kasy za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na telix pisze " Polsat w listopadzie zamierza rozpocząć testy usługi internetowej

opartej na radiowym internecie w zakresie częstotliwości 850-900 MHz. W I kwartale 2010 roku uruchomi komercyjnie ofertę

telewizji, internetu i telefonii

mobilnej, jeszcze w przyszłym roku może się ona poszerzyć o telefonię stacjonarną." na telepolis pisze że Aero2 (spółka powiązana z Solorzem) dostała pozwolenie na 350 nadajników w całej Polsce 900Mhz bodajże (UMTS) a w pasjagsm pisze że powstała aplikacja która korzysta ze stacji internetowych radiowych już od 24kb/s (czy jakoś tak) i własnie negocjują zasady współpracy z jednym z operatorów telekomónikacyjnych (polsat ma już mvno i sferie więc być może to o to chodzi - za stałą miesięczną opłatę będzie się mieć coś koło 150 internetowych i naziemnych stacji radiowych cyfrowych) tak że to połaczenie coś ma w sobie. 350 nadajników w całym kraju - coś dużego się szykuje... start próbny w listopadzie też jest realny więc w to pójdzie około 40 Mil, zł

 

 

 

Co to by była za niespodzianka jakby wszyscy wiedzieli jakie nowe kanały będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świat Najlepszych Telewizji..." i wszystko w tym temacie... :lol2:

 

edit:

No przecie dali ci 6 miesięcy w prezencie.... czyż nie... :?: Wycofali specjalnie dla ciebie ze sprzedaży Samsunga... a w zamian dali super dekoder Mini i Familijny :!: Specjalnie dla ciebie nie dodali żadnego nowego kanału HD abyś nie płacił za dużo za TV... a no i z myślą o tobie nie wprowadzają od kilku miesięcy dekodera DVR HD abyś się nie :censored: że non stop się zacina :!: wiec nie mów że CP się nie myśli o nowych i obecnych klientach... :lol2::read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się chwali CP na swoje dziesięciolecie :

 

"... Mamy własną fabrykę dekoderów w której produkujemy do 90 000 miesięcznie dekoderów(coś takiego! 8)) "

 

" ... Jesteśmy pierwszym operatorem satelitarnym w Polsce który zaproponował dekoder DVR(nie wspomnę że SD i bez możliwości nagrywania)'

 

" Dzięki odważnym i trafnym decyzjom zarządu dot. inwestycji w najnowsze technologie szczycimy się centrum nadawczym jednym z najnowocześniejszych w Europie" (no comment)

 

" Nasze COK wykonało 6 mln rozmów w roku 2008 - naszym efektem jest stałe powiększanie się liczby abonentów"

 

PS. Taka mała nadzieja na nowy kanał http://www.dvbnews.pl/news/3057/discove ... atformie_n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nadzieja. CP ma gdzieś swoich abonentów. Jakby było inaczej już dawno by dołączyli Eurosport 2 HD, Animal Planet HD, Universal, Sci Fi i pozostałe kanały Discovery (Investigation i Travel & Adventure - i nie pisać mi że nie dołączyli bo jest Travel, w Cyfrze jest i Travel i Disc. Travel i jakoś to nikomu nie przeszkadza).

 

Ale widocznie CP wręcz uwielbia pozostawać w tyle za konkurencją i widocznie wszyscy się tam jakoś perwersyjnie podniecają tym, że mają więcej abonentów niż Cyfra mimo gorszej oferty programowej.

I w zasadzie jedyne co ich ratuje to te niskie ceny i przede wszystkim to, że jako jedyni mają Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP nie chce zostać w tyle za konkurencją tylko być w marę tania i być dostępna dla każdego abonenta, myślę że jak by dodali choć 1/3 tych kanałów które chcecie byłyby podwyżki abonamentów, no chyba że dadzą te kanały jako opcje dodatkową to inna sprawa.

 

Nie wiem jak z inwestycjami, najpotrzebniejsze kanały są, za dobrą cenę, więc nie wiem skąd te narzekania, zobaczymy jak to będzie na święta, wtedy najwiecej umów się końcu, jakiś kanał jeszcze dodadzą, tak czy siak, jak nie pasuje macie wybór nie musicie na silę siedzieć w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci skad te narzekania, jakby nie bylo polsat jest jedynym kanalem nie udostepnianym w innych platformach (N,C+) wiec ktos komu naprawde zalezy aby miec polsat w pakiecie praktycznie nie ma wyboru. Wiec zalozmy ze Kowalski podpisal umowe na CP "TYLKO" dlatego aby miec wszystkie kanaly a pozniej zerka na oferte innych platform i porownywuje ja ze swoja i co? Nie dziwie sie ze moze czlowieka krew zalac jak CP czestuje nas czym takim jak Polsat Film i TV Market czy jakos tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Polsat jest bardzo ważny i to jest w zasadzie główny powód dlaczego u mnie jest ciągle CP.

Owszem Polsat jest dostępny naziemnie, ale ja tam wolę mieć wszystko w dekoderze niż przełączać się ciągle między nim a anteną siatkową i pewnie wiele innych osób też tak woli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...