Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a co oni niby moga zaproponowac widzą w jakosci HD?? na zywo???

sport jest na ps HD , co mogą dac w hd

???

Ciekawe jesczre jakie bitrate bedzie

ale juz tcm jest w ofercie mozna go sobie osobno ogladac , to bedzie pewnie comedy central i jakas hoolywodzka niespodzianka, tak jak np niespodzianką był: fox life

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak:

- To samo co na głównym Polsacie (wszystko w 16:9 HD) :smile:

- Polsat +1 HD :lol2:

- To samo co dziś na polsacie tylko poprzemieniane - Tu Pierwsza Miłość o 18 a tu o 15:30, Rodzina Zastępcza tu o 9:00 a tu 11:15 :)

- Programy z Polsatu, Polsatu Cafe, News (serwis info co 2 godziny :D ), Play (najlepsze filmy z Polsatu Play) i to wszystko w HD!!! (coś typu TVP HD - tylko lepsze :D )! :jupi::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. tak czuję i pewnie ten Polsat HD będzie w Familijnym bez opłat bo szkoda zachodu na Polsat HD 6zł xD

 

Chciałeś napisać jako opcja dodatkowa do Pakietu Familijnego :> . Pewnie (o ile wystartuje ten kanał) na początku będzie bezpłatny dla wszystkich posiadaczy dekoderów HD, a potem jak reszta kanałów HD w CP t.j. 6 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie chyba żadnych oficjalnych zapowiedzi nie ma ze strony Cyfrowego Polsatu w sprawie zagospodarowania miejsca na nowym transponderze i o ewentualnych nowościach, ale nie ma co tracić nadziei. Dla pocieszenia przypomnę, że TVP Info i TVP Sport pojawiły się dzień po tym jak negocjacje zostały zakończone i oficjalnie to ogłoszono :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos wyjasnic jak zlapac osobno opisany wyzej kanal TCM ?

 

Wybierasz opcje skanowania(przeszukiwania) transponderow.Znajdujesz transponder z czestotliwoscia 10949 V(polaryzacja pionowa).Przeszukujesz go,zaznaczajac opcje"wszystkie kanaly".I juz powinienes go miec!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta nowość? Podobno mieliśmy się o niej dowiedzieć do końca tygodnia w formie listu. Z tym że listonosze w soboty i niedzieli liścików nie noszą :lol2: . Więc jak?

Pozwoliłem sobie przenieść dyskusje do wątku -zapowiedzi-, bo pisanie o tych "bzdurach" (okaże się) w -stanie aktualnym- według mnie nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u ciebie ale ja mieszkam w ok. 10-tyś. miejscowości i czasem przychodzi do mnie listonosz właśnie w Sobotę, co nie zmienia faktu że niczego z CP nie dostałem (chodź mam zawieszony obowiązek opłacania pakietu obligatoryjnego na 2 umowach - 2 członków rodziny, jednak nadal jesteśmy liczeni jako abonenci i czasem coś przychodzi z CP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie to nie ma tu o czym pisac moze dzisiaj odezwie sie @Hassik czy jak mu tam (sprawca calego zamieszania)

Oj, chyba raczej się dziś nie pojawi :roll: Z tego co wiem, to dostał od moderacji urlop od naszego forum :arrow:https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=24&t=10134&p=224900#p224900, jak widać, chyba nawet słusznie - zapowiadał niespodziankę do końca tygodnia, a jej nie ma :] A jak ktoś chce mieć niespodziankę, to niech cierpliwie czeka na ruch ze strony CP, a nie próbuje przedwcześnie dowiedzieć się co to jest za niespodzianka; zwłaszcza od niepewnych źródeł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko 5 dni zostało! Nie wiem czy to mało czy dużo, zależy czego chcemy się spodziewać. Na nowe kanały nigdy nie jest za późno ani za mało czasu. Przykład sprzed ponad miesiąca chyba wszyscy już znają, więc czemu i teraz nie miałoby się to zdarzyć (w związku z nowymi kanałami oczywiście). 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi mu o:

Wykaz majowych premier filmowych Czwórki:

 

* Jaś i Małgosia, film familijny (USA, 2002), sobota, 2 maja, godz. 09:15;

* Mayday, dramat sensacyjny (USA, 2005), środa, 6 maja, godz. 20:00;

* Chłopiec z bębenkiem, dramat (RPA i USA, 2003), sobota, 16 maja, godz. 09:00;

* Wojownicy nieba i ziemi, film przygodowy (USA, Chiny i Hongkong, 2003), sobota, 23 maja, godz. 20:00.

 

Inne ciekawe tytuły:

 

* E=MC2, komedia, w obsadzie m.in. Cezary Pazura, Olaf Lubaszenko i Agnieszka Włodarczyk (Polska, 2002), niedziela, 3 maja, godz. 20:30;

* Trzynasty wojownik, film przygodowy (USA i Kanada, 1999), czwartek, 14 maja, godz. 20:00;

* Planeta małp, film fantastyczny, nowa wersja produkcji z 1968 roku (USA, 2001), czwartek, 21 maja, godz. 20:00;

* Co kryje prawda, thriller, w obsadzie m.in. Harrison Ford i Michelle Pfeiffer (USA, 2000), czwartek, 28 maja, godz. 20:00;

* Przyczajony tygrys, ukryty smok, film akcji (Chiny, Tajwan, Hongkong i USA, 2000), sobota, 30 maja, godz. 20:00

 

Pożyjemy zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie podobają ci się Filmboxy,to pomyśl jaki będzie ewentualny kanał Polsatu.Jedynie abonenci najnowocześniejszej z platform mają mieć dwa kanały porównywalne z C+ :lol2: .Ja jedynie jestem realistą i chyba znam trochę życie.I z dwojga złego wolę to,co już znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh widac ze nie masz i nie widziales nigdy filmboxow te kanały to dziadostwo nie dziwie sie ze kanał filmbox juz oferuja za darmo tylko czekac kiedy nastepne beda za free bo to co one prezentuja to jest totalne dno to juz lepsza jest zone europa lub dla kobiet romantica

Filmboxy nie są wcale złe (może tylko Filmbox i FFamily), Filmbox HD to naprawdę dobry kanał (tylko dużo ma powtórek) i FExtra też jest niczego sobie ciekawe tylko kiedy się pojawią w CP i ciekawe jaka będzie cena może 10zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...