Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak dobrze że wziąłem dekoder HD, za rok może dwa wymienię go na dekoder HD PVR DVB-T (oby :D ) :brawo:

 

Cyfrowy Polsat w tym roku miażdży konkurencję ... :jupi:

W czym chyba w bajerowaniu, bo obie najwieksze to robią , wszystkim rośnie liczba abonamentów a ja widze na tym forum ze ludzie idą do promocji do promocji - rozwiązuja i biora nową oferte , liczą tylko nowe umowy a rozwiązane to nie łaska ,dlatego uważam ze liczba abonamentów obu platform jest naciągana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak dobrze że wziąłem dekoder HD, za rok może dwa wymienię go na dekoder HD PVR DVB-T (oby :D ) :brawo:

 

Cyfrowy Polsat w tym roku miażdży konkurencję ... :jupi:

W czym chyba w bajerowaniu, bo obie najwieksze to robią , wszystkim rośnie liczba abonamentów a ja widze na tym forum ze ludzie idą do promocji do promocji - rozwiązuja i biora nową oferte , liczą tylko nowe umowy a rozwiązane to nie łaska ,dlatego uważam ze liczba abonamentów obu platform jest naciągana.

 

zdanie abonentów n mam w :censored: , a co do liczby abonentów będę widział za kilka tygodni masowe rezygnacje z N - powód - domyśl się ... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat myśli nad wprowadzeniem do sprzedaży dekoderów pozwalających na odbiór oferty satelitarnej platformy oraz naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) – wynika z informacji Rzeczpospolitej. Spółka ma własną fabrykę dekoderów i mogłaby takie urządzenia produkować.

 

info:http://tvpolsat.info/news.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu wszedł nowy dekoder Familijny a jeszcze jest w planach i to niedalekich dekoder HD z możliwością nagrywani

 

Juz o tym pisano i my o tym wiemy.

 

A co do dekoder DVB-T. Skąd te słuchy, że CP będzie się pakowało w telewizję naziemną ?

 

Przeciez miniupiniu pisze ze wynika to z publikacji Rzeczpospolitej.I wcale nie swiadczy to ze CP bedzie sie "pakowalo" w telewizje naziemna.Prawdopodobnie bedzie mozliwy odbior na jednym tunerze oferty satelitarnej oraz kanalow nadawanych naziemnie DVB_T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza bo nie ma o czym dyskutować. Tak jak było z TVN-ami. Długa bezowocna dyskusja, kilka razy zamykany temat i czekanie na oficjalne info. Co do Filmbox to ostatnia informacja była, że trwają negocjacje. W CP dużo się ostatnio działo - TVN, TVP więc Filmbox został (pewnie) odsunięty na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Uruchomienie Universal Channel w Aster jest częścią naszej strategii rozwoju na rynku polskim. Nasza bogata oferta programowa, zarówno filmowa, jak i serialowa, trafia w gusta nie tylko naszych partnerów, ale także widzów. W chwili obecnej naszym głównym priorytetem jest budowanie i umacnianie pozycji Universal Channel wśród najchętniej oglądanych kanałów w Polsce” - powiedział Colin McLeod, Managing Director Central Eastern Europe, NBC Universal Global Networks.

 

www.dvbnews.pl

 

nic innego jak wejść do Cyfrowego Polsatu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleście sie uczepili tego filmbox'u... Wszak to taka śmira że szok. Jak kochacie jakość zjechanej 10 letniej kasety VHS plus do tego filmy trzeciej kategorii to wypas... po co wam HD :lol2::lol2::lol2: Dziwne jest jedno skad oni biorą tak fatalnej jakości kopie filmowe... Wszak już nasz "Dodek na froncie" to przy tym prawie jak HD :lol2::lol2::lol2:

 

Chyle czoła tylko przed FilmboxHD... no ale tu tylko powtórki...

 

Ja osobiście oczekuje juz bardziej na kanał kinowy Polsatu... i ten dziecięcy... Jak umieszczą to w familijnym może być strzałem w 10... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie nie robić offtopa odnośnie jakości Filmboxa (na początku byla ok....) a że teraz jest do d...to co poradzimy.Wracamy do tematu i na ziemię!!. Wydaje mi się że Polsat jak narazie zbiera opinie i napewno doda coś całkiem interesującego. Wszak zapomniano o takich kanałach jak Viasat Exploler i History Do tego można sprowadzic sobie Nick-a (brak wylącznosci) Do tego Comedy Central....Zastanawiam się tylko dlaczego te 2 ostatnie nadal nie dołączyly. Jak narazie z zapowiedzi wynika tylko 2x ich cudo filmowe i bajki....A to zdecydowanie za mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze niebawam zobaczymy cos naprawde dobrego

Canal +, N Sport, a może jeszcze coś lepszego :lol2: ?

 

Jak narazie nie popisali sie tym tvp sport i info

Cóż... Cyfrowy Polsat w końcu dołączył kanały, dla których wielu abonentów było w stanie dojść do Warszawy pieszo, a następnie wspiąć się na Mount Everest, niestety, niektórym to nie wystarcza :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu br. wszystkie kanały informacyjne miały więcej widzów niż rok wcześniej, ale mniej niż miesiąc wcześniej. Polsat News mimo powiększenia zasięgu stracił w porównaniu do lutego br. aż co piątego oglądającego, natomiast TV Biznes ma już ich ponad dwa razy tyle co TVN CNBC Biznes.

 

http://www.wirtualnemdia.pl

 

po co nam TVN CNBC Biznes :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...