Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Chcą tworzyć nowe kanały to dobrze ale najpierw niech poprawią istniejące.Polsat

Play sprawia wrażenie niedopracowanego.Polsat Cafe tez moglby sie lepiej prezentować.Najgorzej wygląda Polsat 2.Ile razy mozna oglądać Graczyków,Kidlera czy Zostać Miss? Polsat 2 moglby prezentować nowsze produkcje z archiwum głównego Polsatu a do

tego tylko polskie filmy.Ogólnie o kanałach tematycznych Polsatu-sportowe i news są bardzo dobre,a

reszcie brakuje treść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat w tym roku wystartuje z nowymi kanałami tematycznymi? :shock: Te wszystkie informacje, jakie podają portale internetowe to bzdury i tylko naciąganie przyszłych klientów a także tych obecnych... na oszustwo. Jest to pewien element strategiczny wpisany w urok platform cyfrowych (ale CP chyba bije rekordy pod tym względem) - cały czas gadać a mało robić. Jeszcze z pięć różnych newsów pojawi się o nowym kanale młodzieżowym, tak samo jak to było z Polsat Play czy jest tak samo z Polsat HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli kanały powstające na siłę, bez przemyślenia i co ważniejsze POLOTU.

popatrzcie na zmiany jakie przeżywa cała ta platforma

 

Polsat pozostaje flagowym kanałem w związku z czym wszystko co nowe wchodzi w ten kanał.

Polsat 2 od zawsze puszcza ten sam niskobudżetowy [beep] w postaci kiepskich itp itd. kto to ogląda? szczegolnie ze to ripleje

Polsat cafe i play to pomyłki, które miały być odpowiedzią na tvnowskie tematyczne kanały. póki co 1 leci od popołudnia, drugi nie prezentuje nic.

Polsat Sport to zmierzch dawnych lat. Leci tam teraz siatkówka (bo łatwiej o prawa do niej niz do porządnej ligi piłkarskiej, nie mówiąc o lidze mistrzów, czy o nba), liga grecka, ripleje szkockiej (ktora jest chyba w PSExtra) itp itd. Słowem nic do kwadratu reklamowane jako najlepszy polski kanał tematyczny. Moze rzeczywiscie jest rzesza kibiców boksu w polsce, moze ktos formułę ogląda, ale przeciez ona leci w tv4 albo polsacie, wiec po co komu polsat sport.

 

Tak to na dzien dzisiejszy w polsacie wyglada. Jakie bajki moglby puszczac polsat kids? mis uszatek, koralgol, smerfy, muminki, czyli cos z poprzedniego ustroju, bo nie sądzę, by promowali go najnowszymi bajkami. Ostatnio zdziwilem sie Clone Warsami w publicznej. W polsacie trudno mnie juz zdzwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że akurat program z "klasyką" bajek miałby szansę. I jeśli miałby powstać Polsat Kids (czy jakby miał się nazywać), to wolałbym, by można w nim było oglądnąć właśnie smerfy, misia uszatka, koralgola i muminki niż teletubisie, superkrowę, hiperpandę i czarodziejki z księżyców czy cośtam... To też jest jakaś nisza do wykorzystania - nie każdy chce faszerować swoje pociechy pokemonami i kosmitami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... PS "zerem do kwadratu"!? To dlaczego jest najpopularniejszym kanałem sportowym w Polsce?

 

Jak uważnie przeczytasz wiadomości, to się dowiesz że w badaniach nie uwzględniono nSport, TVP SPORT oraz Sportklub!

A tak ogólnie to PS został "liderem" na rynku a nie najpopularniejszym!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...