Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto tak powiedział, że ma jutro wystartować?

Tak zawsze jest, pojawi się jakiś gość, puści plotkę i już wszyscy traktują to jako oficjalną zapowiedź operatora.

Zobaczymy jutro, jak nie będzie, osoba która podała tą informację zostanie nagrodzona BANem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie słyszałem nic o potwierdzonym starcie Play TV w Walentynki (WM chyba tylko spekulował o tej dacie)

2. To jest z góry kanał przewidziany jako opcja dodatkowo płatna, choć mają być jakieś okienka. Przecież wieczorem będą emitowane filmy erotyczne, więc należy się spodziewać opłat podobnych do tych z Playboy. Co ciekawe, kanał ma być zaoferowany także konkurencji (czemu się w sumie nie dziwię, bo chyba jednak trudno utrzymać taki kanał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Teraz ma wystartować w Walentynki...

Zobaczymy czy jutro się pojawi, ale moim zdaniem start znowu odwołają na inny termin może 1 czerwca:)

 

Dobre! Play TV na Dzień Dziecka ? :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO to raczej nie podwyżka, po prostu wcześniej go nie było a i tak jest tani, zarówno w n-ce jak i w Cyfrze pakiet HBO jest drożej niż w CP. Poza tym tak naprawdę nikt jeszcze nie wie, czy w przypadku dołączenia CC dołączył by on do pakietu film czy do familijnego (takiej informacji nie było ani ze strony CP ani ze strony CC, można jedynie spekulować a to nic nie da - większość spekulowała kiedyś że kanały BBC dołączą NA PEWNO do Cyfry a nie do CP i każdy wie jak wyszło).

 

Tak czy inaczej jest spore zainteresowanie tym kanałem wśród abonentów CP więc może się postarają i go jednak dołączą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikipedia nie była, nie jest i nie bedzie nigdy wiarygodnym zrodłem informacji. wszyscy (ci ktorzy uwazają ja za wiarygodne zrodlo) mysla ze jak sie pojawi notka np. Play TV od 14.02 to jest 100% prawda i potem jest wyklucanie ale na wikipedii pisalo. dobrze ze pisalo ale dopoki CP lub CC nie dadzą informacji prasowej i nie pojawi sie na SatKurier lub Media2 to nie mamy 100% pewnosci ze to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie na wikipedi wyczytalem ze Comedy central wystartuje 14 lutego ( jutro ) jak na wikipedi raczej pewne (...)

:shock: No i mamy 14 lutego, czy już wystartowali na CP? Nie wystartowali? Przecież na wikipedia.pl prawdę piszą! :shock: Idź do wróżki lepiej... a nie siej takich bzdur na Forum :twisted: Cały czas mało dołączonych kanałów w ostatnim czasie? Potem będziesz narzekał na zdechłą jakość, brak miejsca, brak ciekawych pozycji do obejrzenia, wysoki abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzać mnie zaczynają już. Cyfra już dawno podpisała umowę z CC i udostępniła go swoim abonentom, a CP się opier*ala :evil:

 

Jest jeszcze jedna możliwość dla czego nie dali Comedy Central:)

ma wystartować kanał rozrywkowy PlayTV może CP nie chce temu kanałowi na początku jego działalności robić konkurencji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście się podoba oferta CP, mimo podwyżki. Jednak brakuje mi w ofercie kanału Comedy Central, który mi bardzo się podoba, czasami można było zerknąć, ponieważ dosyć często mają odkodowane okienka. Jeśli chodzi o podwyżkę Pakietu Film w ewentualnym dodaniu do niego Comedy Central, to mało prawdopodobne, bo i tak w tej chwili jak by dokupić go oddzielnie to jest dosyć drogi, ponieważ kosztuje 15,80 zł/mies., ale to jest tylko moje zdanie i jak narazie nie ma co spekulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...