Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę potrzeby dołaczenia TVP Sport ....pisze Munio...a ja widze taka potrzebe :wink:

Widze natomiast potrzebe dolaczenia National Geografic (tak sie to chyba pisze) takie moje zdanie ogladajac "edukacyjnie" duzo programow. Super program.

Bez sensu dolaczanie innych MTV i VH.....palec boli przy przelaczaniu kanalow, muzyka tu i tam.

Kanal filmowy moze byc, ale na poziomie Premierow....bzdurki ala Cinemax, czy im podobne...eeeeeee tam....

 

Pozdrowka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robercie K nie Munio tylko Manio a co do TVP Sport to jak chcesz ją mieć w ofercie CP to proszę podaj mi argument dlaczego? Skoro wszystko co na niej

leci jest w Eurosportach i TVP 1 i TVP 2. No chyba, że chcesz pooglądać sobie powtórki z MŚ 2006.

Mam ten kanał w N i też byłem ciekaw jego wartości ale dzisiaj wole o tym nie pisać co nie oznacza że TVP Sport w przyszłości może byż całkiem niezłym kanałem ale dzisiaj to bieda.

A co do TV 1000 to bardzo wątpie w to że stworzy on jeszcze jeden dodatkowy pakiet Premium. CP to nie Cyfra i napewno nie pójdzie ich drogą.

Zresztą CP nie musio oddawać części zysków żabojadą i w ten sposób przesadzać z cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że ta informacja nie nalezy do zapowiadanych nowości, ale nie do końca, bo może komuś isę przydać, a dokładnie TV Puls zmienia częstotliwość. Przenosi się z tp Cyfrowego Polsatu na tp Cyfry+, o to link: http://skysunsat.pl/portal,news,1079,ca ... c27e7d08a5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że po tej przeprowadzce TV Puls z TP CP na TP C+ nastąpi kolejna przeprowadzka ale już w drugą stronę TV Biznes...

@Piotrek1982 - zobaczysz że niedługo TV Puls stanie się zdecydowanie lepszą stacją, w ostatnich dniach została zmieniona ich koncesja na mniej liberalną, a już Murdoch dopilnuje aby było co oglądać na tym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tez mi sie wydaje, ze ta zmiana jest tylko kosmetyka, glownie po to by CP mial miejsce dla TV Biznes. Dogadali sie pewnie z C+ w tej sprawie.

Ciekawi mnie tylko czy jesli TV Biznes pojawi sie na tp. CP to czy ja zakoduja czy pozostanie FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dobrze, zwolni sie miejsce na tp CP. Tego kanalu mogloby nie byc wogole.

 

Nie wiem czy dobrze. TV Puls czeka bardzo duża metamorfoza. Teraz ten kanał jest jaki jest, ale za to ramówka zrobiła się bardziej serialowa i filmowa . Czyli jest trochę lepszy Puls, poczekajmy gdy całkowicie zmieni się wizerunek tej stacji i kanał na domiar złego zostanie zakodowany w Cyfrze+.

Podejrzewam że wtedy pojawi się oddzielny temat w dziale PC: Kiedy TV Puls w CP? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateo.poznan miało być "bardziej liberalną", a nie "mniej liberalną" jak napisałem, popełniłem poprostu głupi błąd.

@Jarek - Polsat nie posiada udziałów w TV Puls, wszystkie akcje TV Pulsa należą do News Corp. oraz zakonu franciszkanów.

A TV Puls było związane w Polsatem tylko poprzez spółkę Antena 1 która produkowała dla tej telewizji program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mareczek7 na infolinii to różne bzdury gadają... Tak samo jak napisałeś,że na infolinii n powiedzieli Ci że TVN znikną z CP... Chyba zapomnieli ze są związani długoletnią umową z CP i C+ na dostępność kanałów TVN na obu platfornach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo wątpliwe żeby NG HD znalazło się pod koniec kwietnia w CP, już nie mówię tutaj o wyłączności, ale o tym że przecież pierwszym kanałem HD w słoneczku ma być Polsat Sport HD który wystartuje dopiero w maju. Więc NG HD w CP by musiało wystartować przed PS HD, a to by było sprzeczne z niedawnymi zapowiedziami prezesa CP.

 

Najbardziej prawdopobnymi kanałami dokumentalnymi które mogą pojawić się niedługo w ofercie CP jest Viasat Explorer i History.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...