Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie coś u nich ruszyło, popieram kolegę BOX42 , gdyby TVP1 i TVP2 były transmitowane przez tp. Cyfry + skończył by się problem odbić i fatalnej jakości tych kanałów, byle by tylko nie było odwrotnie (TVP dla Cyfry przez tp. Polsatu :P ), jeszcze tak może przestać dublować TV4 i zrobi się trochę miejsca na nowe kanały. Mogli by się też dogadać z platformą N jednak ona wykorzystuje MPEG4 a dekodery Polsatu i Cyfry temu nie dadzą rady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale polsat2 pojawiła się informacja iż z dniem 26 sierpnia kanał polsat2 zostanie zakodowany informacja dotyczy operatorów i abonentów sieci kablowych :) chociaż zakodowanie miało się opóźnić. tak czy inaczej Cyfra+ i N mogą się już żegnać z kanałem polsat2 w FTA. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie wyłączono kopie kanałów HBO,HBO2 i HBO COMEDY na tp. cyfrowego polsatu 12,265 GHz, pol. V, SR 27500, FEC=3/4. :brawo: Po aktualizacji modułó CAM prawdopodobnie ten tp. zostanie przełączony do standardu DVB-S2! :jupi:

________________________

Witam wszystkich po dlugiej nieobecności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączono - nadal tam są 8)

 

 

już wyłączono. Przeskanowałem właśnie hotbirda i sprawdziłem na kingofsat i też już zostały usunięte kanały HBO poza HBO HD z transpondera 12 265. Podejrzewam że szykują go pod kanały HD CP.

 

A takie pytanie. Czy odbiera wan HBO 2 z transpondera Cyfry

 

Jeszcze warto odnotować że jakość kanałów HBO z transpondera Cyfry jest gorsza niż z tranpondera CP :/

 

Edit

Dzwoniłem przed chwilą do BOKu powiedzieli że będą pracować nad poprawą jakości kanałów HBO. A co do mojego problemu zostały wysłane ponownie uprawnienia i na razie czekam. Co do Boku to w końcu można się do nich dodzwonić normalnie :) nie czeka się godzinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączono - nadal tam są 8)

już wyłączono. Przeskanowałem właśnie hotbirda i sprawdziłem na kingofsat i też już zostały usunięte kanały HBO poza HBO HD z transpondera 12 265. Podejrzewam że szykują go pod kanały HD CP.

Jeszcze warto odnotować że jakość kanałów HBO z transpondera Cyfry jest gorsza niż z tranpondera CP :/

Edit

Dzwoniłem przed chwilą do BOKu powiedzieli że będą pracować nad poprawą jakości kanałów HBO. A co do mojego problemu zostały wysłane ponownie uprawnienia i na razie czekam. Co do Boku to w końcu można się do nich dodzwonić normalnie :) nie czeka się godzinami

1. Ja je nadal mam pomimo, że kilka razy skanuję ten transponder :jupi:

2. Jakość HBO z C+ jest o wiele gorsza niż a CP ;/

3. Jakoś nie poprawią, chyba że wywalą kilka kanałów z tego transpondera, do czego pewnie szybko nie dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...