Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Peter Parker

Komunikat Cyfrowego Polsatu z dnia 20 kwietnia 2008:

CYFROWY POLSAT ROZSZERZA OFERTĘ HD

 

Eurosport HD startuje!

 

Cyfrowy Polsat SA i Eurosport SA podpisały umowę, na mocy której 25 maja br. do oferty programowej największej platformy satelitarnej w Polsce – Cyfrowego Polsatu – dołączy kanał Eurosport HD. Do 30 czerwca br. kanał będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy dekoderów HD. Eurosport HD znajdzie się na pozycji 17 na liście kanałów platformy.

 

Eurosport HD w Cyfrowym Polsacie wystartuje 25 maja wraz z początkiem relacji z wielkoszlemowego turnieju Roland Garros. W ofercie stacji znajdą się również transmisje z Igrzysk Olimpijskich Pekin 2008, Tour de France, US Open, mityngów lekkoatletycznych, turniejów WTA i ATP, wyścigów WTCC i Superbike oraz sportów zimowych. W sumie do końca 2008 roku stacja pokaże ponad 2000 godzin relacji produkowanych w HD. Pozostałe wydarzenia nieprodukowane w technologii wysokiej rozdzielczości będą konwertowane do tego formatu.

 

Cyfrowy Polsat zapewnia swoim odbiorcom doskonałą jakość obrazu, możliwą dzięki zastosowaniu technologii High Definition – mówi Andrzej Matuszyński, Członek Zarządu ds. Marketingu w Cyfrowym Polsacie. Transmisje sportowe są szczególnie ważne dla naszych abonentów, a dzięki telewizji wysokiej rozdzielczości relacje sportowe są jeszcze bardziej widowiskowe. To właśnie dzięki technologii HDTV każdy z widzów może znaleźć się w samym centrum wydarzeń i poczuć emocje z nimi związane. - dodaje.

 

Eurosport HD to trzeci kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny w Cyfrowym Polsacie. Platforma oferuje także Polsat Sport HD i HBO HD. Obydwa kanały są obecnie dostępne bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do 30 czerwca 2008 roku kanał Eurosport HD w Cyfrowym Polsacie będzie dostępny bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy dekoderów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁał ale się wysilili.....................śmiechu warte z tymi gratisami

 

ŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁał ale sie wysiliłeś z tym postem...

Promocja jak promocja, trochę za Free ale wszędzie tak...

Zaraz beda posty że w N jest za darmo w podstawowym pakiecie, to ja wam powiem tak że w N jest gorzej bo chcesz czy nie to musisz kupować kanały HD które są w pakietach nawet jak ich nie chcesz bp np; nie masz TV z HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425 chyba każdy admin/mod nie lubi rozciagnietych postów lub takich ktore sa zakazane w regulaminie. Co do Eurosport HD to byłem pewien, ze jak zwykle ostatnie CP musi poinformowac o nowym kanale ktory tak i tak by sie znalazł w ofercie. Ciekawi mnie jedno. Ile trzeba bedzie zaplacic za kanaly HD po 30 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanaly HD beda nadawane za darmo na pewno do konca czerwca, a pewnie przeciagnie sie to mocno, tak jak nadanie HBO mialo byc na poczatku na miesiac za free a w efekcie bylo na 3,5 miecha. Pewnie zanim CP wysle do wszystkich wiadomosc o tym ze kanaly HD sa platne to mina jeszcze ze 3 miesiace i bedzie mozna sobie troche te kanaly poogladac :D

wiec dobrze szybko wymienic odbiornik na HD, bo to wlasnie zaczeli robic i cieszyc sie jakoscia HD :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wam powiem tak że w N jest gorzej bo chcesz czy nie to musisz kupować kanały HD które są w pakietach nawet jak ich nie chcesz bp np; nie masz TV z HD...

 

To mocno dyskusyjna teza.

Większość kanałów HD na N-ce ma swoje własne ramówki (Discovery HD, MGM HD, Filmbox HD i nSport). Dla użytkownika zwykłego telewizora są to po prostu kolejne kanały SD, które może oglądać i tyle.

TVN HD jest w darmowym pakiecie – trudno mówić, więc o jakichkolwiek opłatach, Eurosport HD dodany zostanie do pakietu sport bez opłat, a HBO HD póki co jest także darmowy dla abo paczki HBO i obserwując ostatnio strategię N-ki nie zdziwię się jak tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

moj kolega ma rozkodowany dekoder CP i dlatego wiem ze na test_p jest nadal Play TV

 

Zawsze można wykorzystać Twoje IP i dane wysłać na odpowiedni adres email ze strony SYGNAŁ. Wtedy kolegę będziesz musiał najzwyczajniej "sprzedać". Prawda mój przyjacielu? :smile:

chcialem zaznaczyc ze ten kolega jest z innego portalu prosze sobie zobaczyc na tvpolsat.info i w archiwach Shoutbox.nawet nie wiem gdzie on mieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ także wprowadziła kanał Comedy Central, a Cyfrowy Polsat niestety nie, a ja bym chciał bardzo ten kanał zobaczyć w CP, zresztą nie tylko ja, ale myślę, że duża cześć abonentów CP. Zobaczymy, czy CP nas mile zaskoczy, bo na razie skupił się na ofercie HD, bardzo dobrze, że w tym kierunku się skupił, ale mnie osobiście na razie ta oferta nie interesuje, a konkurencja nie śpi, co widać po Cyfrze+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...