Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście że w TV Biznes już widać pierwsze zmiany przejęcia stacji przez Polsat, codziennie od poniedziałku do piątku o 21.00 można tam teraz oglądać "Biznes Wydarzenia" - flagowy program stacji, prowadzony w studiu Polsatu i przez jego prezenterów.

Swoją drogą ciekawe jak nazwą ten kanał, może Polsat Wydarzenia i Biznes bo to by była podobna konstrukcja do Polsat Zdrowie i Uroda, ale to trochę za długa nazwa jak na kanał informacyjny.

 

No to strasznie jesteś spostrzegawczy. Biznes Wydarzenia są już od paru tygodni na antenie. Było o tym głośno na stronach medialnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia High Definition (HD) wielkimi krokami zbliża się do Cyfrowego Polsatu. Tuż po wakacjach w ofercie tej cyfrowej platformy telewizyjnej pojawi się kanał sportowy. Jednak to nie koniec nowości, jakie czekają abonentów.Już w październiku programową ofertę Cyfrowego Polsatu wzbogaci, od dawna zapowiadany, osobny kanał sportowy, który będzie nadawany w technologii wysokiej jakości - HD.

 

Dodatkowo powstanie kolejny kanał HD Polsatu, o profilu rozrywkowym, który wzbogaci ofertę cyfrowego Polsatu.

 

żrdło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego teksu napisał jak napisał :lol: Chodzi o jeden kanał sportowy, a drugi rozrywkowy

 

Tekst wygląda tak:

Technologia High Definition (HD) wielkimi krokami zbliża się do Cyfrowego Polsatu. Tuż po wakacjach w ofercie tej cyfrowej platformy telewizyjnej pojawi się kanał sportowy nadający w HD. Jednak to nie koniec nowości, jakie czekają abonentów.

 

Już w październiku programową ofertę Cyfrowego Polsatu wzbogaci, od dawna zapowiadany, osobny kanał sportowy, który będzie nadawany w technologii wysokiej jakości - HD. Dodatkowo powstanie kolejny kanał HD Polsatu, o profilu rozrywkowym, który wzbogaci ofertę cyfrowego Polsat

 

media2.pl

 

To był wstęp i rozwinięnie, wszyło jak wyszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nuda... Wiec napewno jak narazie nie zobaczymy TVP Sport i NASN, a z resztą, żeby zobaczyc te kanał to muszą mieć jakiś osobny TP, a ten co będą mieli ma być tylko do HD, a dlaczego sobny :?: Dlatego, że na tych załaładowanych nie można wpuścić kanałów sportowych, przecież ich jakość byłaby okropna a już jakość programów nei jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor tego teksu napisał jak napisał :lol: Chodzi o jeden kanał sportowy, a drugi rozrywkowy

 

Tekst wygląda tak:

Technologia High Definition (HD) wielkimi krokami zbliża się do Cyfrowego Polsatu. Tuż po wakacjach w ofercie tej cyfrowej platformy telewizyjnej pojawi się kanał sportowy nadający w HD. Jednak to nie koniec nowości, jakie czekają abonentów.

 

Już w październiku programową ofertę Cyfrowego Polsatu wzbogaci, od dawna zapowiadany, osobny kanał sportowy, który będzie nadawany w technologii wysokiej jakości - HD. Dodatkowo powstanie kolejny kanał HD Polsatu, o profilu rozrywkowym, który wzbogaci ofertę cyfrowego Polsat

 

media2.pl

 

To był wstęp i rozwinięnie, wszyło jak wyszło :wink:

 

A miało być 5 kanałów w HD a jakoś ta liczba spadła do 2 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://satkurier.pl/?cyfrowy_polsat ... 5&id=37050

 

Polsat Sport HD wystartuje 12 pażdziernika.

2 kanałem HD będzie Polsat HD.

Co do reszty kanałów HD wspomniano o nich w tym tekście,ale nadal brak konkretów.

Czyli tak jak mówiłem: nie chcą zdradzać szczegółów,bo rozmowy wciąż trwają. :wink:

 

ciekawy jest jeszcze ten fragment(przynajmniej dla mnie):

 

Cyfrowy Polsat planuje umożliwić wymianę obecnym abonentom starszych modeli na Samsunga DSB-H370G na specjalnych, preferencyjnych warunkach, wraz z telewizorami Samsung.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej rozbroił mnie Polsat HD... że tez oni się nie boją! wątpie żeby wszystko mieli w hd... choćby reklamy, jingle, teledyski... nie wierze ze filmy tez w hd beda... chyba ze tylko wybrane pozycje... jeszcze bardziej mnie zastanawia ze to Polsat pierwszy atakuje z HD. TVN jest lepsza technologicznie, takze TVP wyprzedza słoneczną stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już czekam na nowe tunery oferowane przez CP.Akurat umowa kończy mi się we wrześniu i jeśli zaoferują jakiś tuner w rozsądnej cenie to z pewnością ją przedłużę.Tylko ciekawe co będzie w HD na Polsacie Sport ,tylko Gran Prix Siatkarek i Memoriał im.Huberta Wagnera.Mam nadzieję ,że też jakieś ligi piłkarskie będą w HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta mówią o HD a tak naprawde jakość będzie pewnie jak SD, no moze trochę lepsza. To jest poprostu nie możliwe, żeby Polsat był przed TVN'em. A może kilkanaście dni przed uruchomieniem kanału HD Polsatu TVN powie, za kilka dni startuje TVN W HD i większość naszych pozycji programowych będzie nadawana w tym formacie- około 80%. Ale bym się śmiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mozliwe?

Jestem pewien ze to nastapi.Moze Polsat po prostu zrobi to lepiej niz N-ka.Zamiast upscalowac kanaly do HD beda nadawali w 1080i.Zadna sztuka nadawac Discovery HD i w kolko puszczac te same programy.Ale pewnie abonentom Cyfry i N-ki trudno byloby sie z tym pogodzic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest mozliwe?

Jestem pewien ze to nastapi.Moze Polsat po prostu zrobi to lepiej niz N-ka.Zamiast upscalowac kanaly do HD beda nadawali w 1080i.Zadna sztuka nadawac Discovery HD i w kolko puszczac te same programy.Ale pewnie abonentom Cyfry i N-ki trudno byloby sie z tym pogodzic....

 

Najpierw niech wystartują z ofertą ....później można będzie porównać ofertę programową i jakościową. Wóz transmisyjny to jeszcze nie wszystko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...