Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pożegnanie z BBC nie nastąpi. Może nastąpić pożegnanie z wyłącznością - i bardzo dobrze zresztą. Polsat negocjuje i robią mały pokaz siły. Miejmy nadzieję ze BBC się nie ugnie...

 

 

Skąd ta pewność, że nie nastąpi :?: . Ja sądzę, że jest to bardzo możliwe, tym bardziej, gdy CP uprze się przy przedłużeniu wyłączności na co BBC Worldwide może się nie zgodzić. Uważam również iż kolega @Prospero nie napisałby tego, gdyby nie miał swoim podejrzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru nikogo uświadamiać i przekonywać jak jest i/czy jak będzie. Jedna osoba tutaj trafnie oceniła sytuację... jest to sprawdzenie sił i czekanie kto wymięknie. BBC chce tylko jednego... pojawić się w innych platformach bez prawa wyłączności a CP ma inny światopogląd na ten temat i cała prawda .... zresztą zobaczycie sami przyjdzie później troszkę jeszcze czas na pozostałe kanały. Próba sił ;) a za wróżkę robić nie zamierzam. Ja wiem, że będzie Wam żal tych kanałów ale i spora część ludzi w CP już nad tym ubolewa.... cóż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być też tak,że z paczki BBC pozostanie właśnie BBC Cbeebeeis i bbc knowledge czyli te najczęsciej oglądane. Na całą paczkę może nie otrzymali dobrej oferty. Faktem jest że kanał bbc dla dzieci jest chyba najczęsciej oglądany. Myślę,że na taką strate CP nie może sobie pozwolić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale BBC Knowledge i BBC CBeebies muszą zostać... to są najczęściej oglądane kanały CP... BBC Knowledge - Top Gear... a BBC CBeebies oglądają wszystkie dzieci :!:

Nie zapominajcie o BBC Enternaiment też są fajne programy jak Allo Allo,Najsłabsze Ogniwo,Dom nie do poznania czy wspomniany Top Gear.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taka próba pokazania ze strony CP, zobaczcie my nie żartujemy. Nigdy nie wiadomo, może spółkom uda się dojść do porozumienia albo wymusić CP wyłączność na 4xBBC, tym bardziej, że to dzięki CP BBC ma szeroko zasięg. Konkurencja raczej im takiego nie zapewni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie CP podpisał z Discovery nową umowę, bo gdzieś na jakimś forum (chyba nawet na tym) ktoś napisał, że los kanału Discovery HD Showcase w CP jest niepewny i dlatego wyleciał z pakietu HD, żeby potem jakby ten kanał został wyrzucony z oferty CP to mógłby być pretekst do zerwania przez abonenta tego pakietu HD z nimi umowy.

 

To jeszcze tylko dwóch kanałów z paczki Discovery w CP nie ma: Discovery Historia i Investigation Discovery. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie CP podpisał z Discovery nową umowę, bo gdzieś na jakimś forum (chyba nawet na tym) ktoś napisał, że los kanału Discovery HD Showcase w CP jest niepewny i dlatego wyleciał z pakietu HD.

 

Ja o tym pisałem, widać się się dogadali przy okazji podpisywania umowy na AP HD :) Jeżeli cena za pakiet HD pozostanie to nie jest najgorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kanał od BBC Worldwide nie opuszcza jednak oferty Cyfrowego Polsatu.

BBC Lifestyle w wyniku zmian organizacyjnych zmienił pozycję na liście kanałów – wyjaśnia nam Olga Zomer, rzecznik prasowy operatora.

Czyli jednak nie pozegnamy BBC Lifestyle z oferty CP. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...