Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - stan aktualny


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pozycji EPG pod nr 94 jest wolne miejsce także mogliby tam wrzucić Discovery Travel & Living. Kanał ten byłby zaraz za kanałem Travel Channel, a jednocześnie blisko pozostałych z rodziny Discovery. Może to tylko takie chwilowe roszady na liście EPG. I oby lepiej tak było, bo bardzo się zdenerwuję, jak któryś z kanałów BBC opuści CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie spokojnie to że CP przesunął na daleką odległość BBC Lifestyle to nie znaczy że go zaraz usunie nie pamiętacie co zrobili z Travel Channel gdy dołączyli paczkę BBC też daleko przesunęli dopiero po paru miesiącach wrócił na normalną pozycję czyli bądźmy dobrej myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Czy to jest strona Cyfrowego Polsatu? Mogę napisać podobnie na swojej i co to będzie ???

 

Najpierw sprawdz:) jak CP, że kanały są. Pozdrawiam:P

 

A może to nie jest informacja prasowa, ale sprawdzona wiadomość:P Dziwny jest ten świat :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prospero, rozpłacz się :lol: Kto dał ci takie info, że BBC Lifestyle wylatuje z CP? Nikt. Póki CP nie wyda oficjalnego komunikatu o zmianach, to możesz się tylko domyslac, wiec nie [beep] glupot bo zaraz polowa gospodyn domowych i fanow lifestyle bedzie sie pienic na forum przez kolejne 10 stron tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zniknie na pewno będzie można zerwać umowę... możliwe że już dla testu przenieśli BBC Lifestyle aby sprawdzić reakcję klientów. BBC Knowledge i BBC CBeebies muszą zostać bo to już była by masakra jak by zniknęły. BBC Entertainment tez chyba raczej ma małą oglądalność wiec jest nastepny w kolejce. A Animal Planet HD pojawił się zapewne gdyż CP dogadało się co do ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie chcieli wywalać to by tak daleko nie wypadł...Mi to w sumie lata bo i tak na tym BBC nic nie ma...Na początku kanały bbc były fajne,teraz to jedna wielka chała.

Już kanały discovery zawsze mają swój poziom jakiś tam.

idzcie sobie do cyfry i płaćcie i płaczcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wstyd się przyznać ale powoli będziemy żegnać się z BBC - wkrótce kolejne zmiany.

 

Wydaje mi się, że szykują się jakieś większe zmiany.

Być może "Wakacie z CP" to taka forma zdobycia większych środków w krótkim okresie czasu.

 

Osobiście nie zależy mi na BBC, szału nie ma jeśli chodzi o ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...